Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Mustafa ÖZBEKLİ Belediye Başkanlığına Aday Alduğunu Açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Mustafa ÖZBEKLİ Belediye Başkanlığına Aday Alduğunu Açıkladı
  • 23-10-2018
  • 1 yorum
  • 6175 okunma
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Mustaf ÖZBEKLİ aday olacağını açıkladı.

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Kızılcahamam Belediye Başkanlığı için Ak Partiden aday olmayı düşünen aday adayları kendilerini açıklamaya başladılar

2014 yerel seçimlerinde yine Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaat eden projeleri ile öne çıkarak gündem olan,  Mustafa Özbekli 2019 yerel seçimleri öncesi aday adaylığını açıkladı. Mustafa Özbekli yine turizm şehri Kızılcahamam için önemli projeler ile kendisinden söz ettireceğe benziyor. Özbekli Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Mustafa Özbekli Kimdir?

1969 yılında Kızılcahamam Özbekler köyünde doğdum. 1994 yılına kadar Antalya’da turizm sektöründe faaliyet gösterdim. Daha sonra Almanya Münih şehrinde Almanya’nın önde gelen firmalarında yönetici olarak çalıştım.2010 yılında Ankara’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Özbekli İnşaatın kurdum. Bir yıl sonra ise Almanya’da hizmet sektöründe faaliyet gösteren Şirketimi kurarak ticari faaliyetlerime devam ediyorum"dedi.

YORUMLAR
  • Hemşehri   25-10-2018 10:19

    En mantıklı ve makul aday Mustafa Beydir. Turizmci kimliği ilçeye değer katacaktır. Uluslararası bağları olan vizyon sahibi bir insandır diye düşünüyorum.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın