Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Muradiye 8.sınıf öğrencilerine bursluluk sınavı yaptı
 • Facebook da Paylaş
Muradiye 8.sınıf öğrencilerine bursluluk sınavı yaptı
 • 05-10-2013
 • 11 yorum
 • 5506 okunma
1985 yılından beri eğitim öğretim hayatına devam eden bünyesinde kreş, anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, fen lisesi ve sosyal bilimler lisesi bulunan Ankara Özel Muradiye Okulları Kızılcahamam İlçesinde bulunan 8. Sınıf öğrencilerine bursluluk sınavı yaptı.

MURADİYE İLÇEMİZ 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE BURSLULUK SINAVI YAPTI

1985 yılından beri eğitim öğretim hayatına devam eden bünyesinde kreş, anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, fen lisesi ve sosyal bilimler lisesi bulunan Ankara Özel Muradiye Okulları Kızılcahamam İlçesinde bulunan 8. Sınıf öğrencilerine bursluluk sınavı yaptı.

Özel Muradiye Okullarının eş zamanlı yapmış olduğu sınava beş okuldan toplam üçyüzonüç  8. Sınıf öğrencisi katıldı.

Ankara’nın en başarılı okulu olan Özel Muradiye Okulları kreş’ten aldıkları öğrencileri fen liselerinden mezun ederek Türkiye’nin en güzide Üniversitelerine yerleştirme başarısına sahip, İlçemizde yapmış oldukları sınav sonuçlarında toplamda sorulan 100 sorudan, 97-100 net aralığında çıkaran öğrencilere %100 Tam burslu okuma imkanı, 94-96 net çıkaran öğrencilerimize %75 indirim ve 90-93 net aralığında olan öğrencilerimize de %50 indirimli okuma fırsatı sunmaktadır.

Konu Analizli, Cevap Anahtarlı Sınav sonuç belgeleri önümüzdeki hafta içi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Okul Müdürlüklerine ve Öğrencilerin Ev adreslerine posta yolu ile gönderilecektir. 

Muradiye Okulları Koordinatör Müdürü Muhittin Güney kendisinin de Kızılcahamamlı olmasından dolayı ilçemizde okuyan öğrencilerimize Ücretsiz ve İndirimli Özel Okullarda okuma fırsatı sunduklarını, öğrencilerimizin mevcut başarılarının üzerlerine Muradiye de almış oldukları eğitim ile Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinde okuma imkanı sağladıklarını, Kızılcahamamlı gençlerin bu olanaklardan faydalanması gerektiğini dile getirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaş, İlçemizde 8.sınıf öğrencilerimize aynı anda beş okulumuz da 313 öğrencinin katılımı ile Bursluluk sınavını gerçekleştirdik. Herhangi bir şaibeye sebebiyet vermemek adına soru kitapçıklarımız öğrencilerimizde kalmıştır. Umuyorum ki güzel İlçemizin çok başarılı evlatları var hepside birer pırlanta inşallah sınavlarda güzel puanlar alarak Fen liseleri, Anadolu liseleri ve Sosyal Bilimler liselerinde burslu okuma fırsatından faydalanırlar. Bizler çocuklarımızın daha iyi eğitim ve hizmet almaları için elimizden geleni yapacağız. Dedi.

YORUMLAR
 • Fermani   17-05-2013 23:01

  İthal değil Bizim oğlan Verin oyu dediniz Verdik Oyu Getirdik başa Çok büyüdü cılız Kediniz vaad etti seçimden önce kalmayacak kimse İşsiz Malı Götürüyorlar faturasız ,Fişsiz Adamları Caddeye salmış şimdi yaptırıyor Propaganda aslında onlar adam gibi görünüyor amma Çoğu maganda Şimdi gezer onlar saklanırlar seçime yakın Kanmayın bir daha vermeyin bunlara OY sakın Kandırdı Dindarı, seçimden önce yaptırırım Ben Cami Dün yanın daydı ama Bugün yok gibi yanında Sami Çoçukları korkuturuz .uyu hadi geliyor Hacı Bumbala 2004 te seçimden sonra oynatmıştı Tombala Hamam Otel Havuz hepsi Bahane Müdürlere bak hepside şahane Yola gelince döşemiş oraya kaldırım Taşını oy verenler yolar saçını başını işe adam alır,çıkarır bunlar halktan zamları birbirine ekler Hiç sevmez amma Korkudan Başbakanın Asansörünü bekler Başbakanın Memleketi Rizedir Rize Çok geçmek istedin amma verilmedi Sana Vize

 • YERLİ   12-05-2013 21:34

  İthalden asla başkan olmaz. Çünkü seni, beni, onu tanımaz. Sen, ben, o Kızılcahamam demek. Başkanın ilçeyi bilmemesi ne demek? İthale dersin, Kadirbeyin oyu önemli. Der ki, yakinen tanışırız, oyunu almak meselemi? Semt olduğunu bilmiyosa Kadirbeyin, Hangi sorununu bilebilirki ilçenin. Ey aklı selim Kızılcahamamlı, Sözlerim sanadır, hak bil emi! Ne itibar et, ne prim ver ithale, Sonra mesul olup, vah deme.

 • YERLİ ve YEREL OLMALI   12-05-2013 00:01

  Aslen Kızılcahamamlı da olsa Kızılcahamam'da yaşamayan kim olursa olsun adaylığına karşı olmayı bir onur meselesi olarak görüyorum. Kızılcahamam'da yaşayan 16800 kişi içerisinde hiç mi adam yok da dışarıdan gelecek ithaller aday olacak? Asla olamaz böyle bir şey. Bu tüm parti tabanlarının ortak tavrı olmalıdır. Çünkü onurlu Kızılcahamam halkına yakışan budur.

 • Eğitimci   11-05-2013 16:41

  Nice Kızılcahamamlılar Kızılcahamamda yaşar yüreğinde Kızılcahamam sevdası yoktur.Nice Kızılcahammalılar vardır Başka yerde yaşar .Sanki Kızlıcahammamda yaşıyormuş gibi ruhunda,yüreğinde Kızılcahamam Sevdası Vardır.MÜHİTTİN GÜNEY İlçemiz Güneysaray Esrafından İlk ortaokulu Çeltikçide okumuş Lise tahsili Ankara Merkez İmam Hatipte yapmış.Fakülteye devam ederken İlçemiz köylerinde 2 seneyi aşkın İmam Hatiplik yapıp hem Ankarada Fakülte hemde Arabistanda Fakülte bitirmiş,çift diplomalı Bir Evladımız.Belediye Başkanlığına layıktır.hemde fazlasıyla.önce Partisinin rızası sonra Halkımızın oyları ile inşallah BAŞKAN olacaktır.Moskovadan , falan gelmedi.BİZDEN BİRİ.Yolun açık olsun Mühittin Bey!

 • Rifat ZENGİN   11-05-2013 01:54

  Sayın mühittin GUNEYE gecen dönem çok ayıp ettiler. Bizlerde Mühittin abiyi eleştirdik. Haklıydıkda neden Yıllardır Mühittin abi ve onun gibi burokratlarımız varlar ancak bu memleketin çilesini biz garibanlara yıkdılar hiç haberdar degildik bu degerlerimizden. ANKARADA BAKANLARIMIZ YOK ancak hayli burokratımız var. Burokratlarımızın kelleleri koparılıyor VEKİLLERİMİZ UYUYOR YARIN GELİRLER SECİMLER YANAŞTI . HANGİ YÜZLE GELECEKLERSE. ANCAK KIZILCAHAMAM SECMENİ YİNE BU KONULARDAN HABERDAR DEGİLDİR. YİNE BU VEKİLLERİ BAGRINA BASAR. Vekillere hesap sormazlar. Vekiller bizlere hesap sorarlar. Neden hesap soruyorla vekillerimiz. Halkın dertlerini meçlise taşıdıgımız için. AYIP EDİYORSUNUZ VEKİLLER. Sanki bir daha seçilmeyeceksinizde halktan oy istemeyeceklermiş gibi davranıyorlar. Kamer genç her dönem seçiliyor her partiden niye acaba hiç merak etmedinizmi, ben sizlere izah ediyim. Çünkü kamer gençin çep telefonu bütün tüncelilerde, dagdaki çobanda bile mevcut. Halkının her derdine derman olmaya çalışıyor. ya sizler AVAMLARDAN BAŞKA KİMİ TANIYORSUNUZ. HALK ASİL OLANDIR. SİZLER vekaleten belli süreler için gelirsiniz, bunu unutmayın seçimlerde bizlerde hatırlatırız. Geregini yaparız. Bir bakmışsınız, normal vatandaş oluvermişsiniz. ÖRNEKLERİ ÇOK GERİYE BİR BAKIN Haddinizi bilin. Mühitti abimizede yolunda başarılar dileriz.

 • Sami GÜZELSES   10-05-2013 21:12

  2014 30 Martından sonra Kıızlcahamamın yeni Belediye Başkanı hayırlı olsun.Yiğit düştüğü yerden kalkacak.Genel Merkez tarafından İlçe Başkanlığının teşebbüsü ile Başkan adaylık mazbatası alınan Bu kardeşimize yapılan haksızlık Başbakan tarafından bilinmekte olup.Bu kez aynı yanlışa düşülmeyecek.Belediyeyi Parti Kalesi gören zihniyet gidecek Belediye Halkın kalesi olacaktır.DURMAK YOK MÜHİTTİN GÜNEYLE YOLA VE HİZMETE DEVAM

 • Veli   10-05-2013 15:13

  Haber konusu sınava ilçemizdeki okullardan birisinde eğitim gören çocuğum da girmiş. İki saat sürecek olan sınav saat 11.00'de başlamış. Saat 12'de öğle yemeği paydosu dolayısıyla kızım 12.10'da sınavdan çıkarak eve gelmiş. Yani sınav süresini sonuna kadar kullanamamış. Pek çok arkadaşı da onun gibi yapmışlar. Dolayısıyla sınav zamanının planlanlanması isabetli olmamış.

 • sayın muhittin güney   10-05-2013 11:24

  ilçemiz çocuklarına tanıdığınız bu imkan nedeniyle sizi kutluyorum. bence ilçemizin kurtuluşu eğitilmiş, ahlaklı bir nesil yetiştirmemize bağlıdır. bir veli olarak siyasete girer aday olursanız da ilçemize yakışacağınıza inandım. size tercihlerinizde başarılar dilerim.

 • acaba   10-05-2013 10:10

  Emrullah İşler, Muhittin Güney'i belediye başkanı seçtirebilmek , onu aday yapmak için mi milletvekili oldu?

 • kızılcahamamlı   10-05-2013 10:09

  Kızılcahamam için, çocukluğunu, gençliğini , kısacası hayatının büyük kısmını Kızılcahamam'da geçirmiş bir aday istiyoruz, ve öyle bir başkan istiyoruz. Makam sevdalısı hiçbir insanı başkan seçilmiş dahi olsa tanımayacağımızı bildiririz.

 • Eğitimci   10-05-2013 07:10

  Mühittin Bey 2009 da elinizden alınan Ak Parti tarafından alınan Başkan adaylığı İnşallah Bu sefer hiç bir yanlış olmadan Akparti Genel Merkezi tarafından adaylığınız karara bağlanacak AkPartinin Başkan adayı olarak gireceğiniz 2014 şeçimlerinde İlçemizin Yeni Başkanı olacaksınız.Şimdiden başarılar.DURMAK YOK YOLA ve HİZMETE MÜHİTTİN GÜNEYLE DEVAM.saygılar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın