Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Muhteşem Kuran Tilaveti Milli Parkta Yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Muhteşem Kuran Tilaveti Milli Parkta Yapıldı
 • 31-08-2014
 • 5 yorum
 • 5797 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ülkemizin en seçkin hafızlarının Katıldığı geleneksel ‘’Kur’an Ziyafeti” 31 Ağustos 2014 Pazar günü Saat: 17'00 de Soğuksu Milli Parkı Festival alanında yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ülkemizin en seçkin hafızlarının Katıldığı geleneksel ‘’Kur’an Ziyafeti” 31 Ağustos 2014 Pazar günü Saat: 17'00 de Soğuksu Milli Parkı Festival alanında yapıldı.

Muhteşem Kuran Ziyafeti Programına Bölge Milletvekilimiz Prof.Dr.Emrullah İşler, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ESYAV yönetim kurulu üyesi ve Kızılcahamamlı iş adamlarımızdan Hüdaverdi Çakır, Ak Parti Yenimahalle ilçe başkanı Mehmet Gündoğdu, Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve çok sayıda Kızılcahamamlı katıldı.

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli hafızlar ve kasidehanlar tarafından yapılan programda İlçemiz İş adamlarından ve programın sponsoru Ali Yeşil, Bölge Milletvekilimize El Yazması Kuran’-ı Kerim hediye etti. Bölge milletvekili Emrullah İşler katkıları dolayısı ile Mehmet Süreyya Yeşil’e plaket verdi.

Hafız Fazlı Çoban tarafından organize edilen 5’li ezan, 5’li Sala, semazen gösterileri ve tasavvuf musikisi konserinin yapıldığı programa Kızılcahamamlıların ilgisi yoğun oldu. 

 

Etiketler : Muhteşem - Kuran - Tilaveti - Milli - Parkta - Yapıldı -
YORUMLAR
 • Ayşe Nur Şahin   02-09-2014 22:11

  Hakkı bey. Coşkun Ünal zamanında sahne arkası suflörlükten as solistliğe yükselen yeşilimi ve bir bisiklet cantını saniyede bin tur çevirme rekortmeni dublörü farklılığını görememişsin.

  0

  0

  • kızılcahamamlı   02-09-2014 23:46

   kardeşim buradaki tek fark başbakan yardımcılığı yapmış kızılcahamamlı hemşerilerimizin bizlere onur vermesidir.demogojiye gerek yok

   0

   0

 • ıls   01-09-2014 19:32

  her şey iyi güzelde ikramiye ve maaş dengesizliklerinden haber yok

 • yabanabatlı hakkı   01-09-2014 18:19

  Sayın Başkan, festival ertelenip Kur'an tilavetinin devamına teşekkür ederim. Fakat Kur'a tilavetinin yeri formatı sunucusu ve adı ve belediye içi çarşı pazar denetimlerinden, belediye şehir içi otobüs servis sistemlerine kadar her uygulamanız aynen Coşkun Ünal'ın programlarının devamı. Foto Ekrem bıyık altından seviniyor haberin olsun. Acı ama dost hatırlatması.

  0

  0

  • vatandaş    02-09-2014 23:28

   birileri sevinmesin diye kızlcahamamı ve insanların mı değişmesi gerekiyor

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın