Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Muhittin Güney Ak Masada vatandaşların dertlerini dinledi
 • Facebook da Paylaş
Muhittin Güney Ak Masada vatandaşların dertlerini dinledi
 • 30-10-2014
 • 7 yorum
 • 10477 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney 30 Ekim 2014 Perşembe günü Ak Masa'da gerçekleştirdiği "Halak Günü" toplantısında ilçe merkezi ve mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı  Muhittin Güney 30 Ekim 2014 Perşembe günü Ak Masa'da gerçekleştirdiği "Halak Günü" toplantısında ilçe merkezi ve mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Muhittin Güney onların sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi. Çok sayıda vatandaşımızın katıldığı toplantıda, özellikle imar, çevre düzenlemesi ve yardım konularında talep ve öneriler geldi. Başkanımız vatandaşlarımızın özel sorunlarını da dinleyerek tüm bu görüşmeler neticesinde konu ile ilgili görevli personele talimat vererek bir an önce sıkıntı olan konuların giderilmesini istedi. Bir çok vatandaşımız da Ak Masa'da yapılan bu toplantı ve genel olarak yapılan hizmetlerle ilgili teşekkürlerini ve başarı dileklerini ileterek her konuda yanlarında hissettikleri Belediye Başkanımıza memnuniyetlerini dile getirdiler. 

 

YORUMLAR
 • hilmi   01-11-2014 13:45

  3 aydır elimizde malzeme yok diye bir logar kapagını değiştirmediniz ordan her heçişimde merak etmeyin anıyorum sizi. nasıl belediyesin bir işi halledemedin!!

 • Fiyakalı   31-10-2014 13:40

  CHP ekibi mutlaka merkezi ezanın kaldırılmasına olan tepkilerini anlatmaya gelmişlerdir.

 • Ayazmalı   31-10-2014 13:37

  Ak Masa şahane bir uygulama ama, atalarım derki //sen değirmenin şakırdamasına değil altından çıkan un-a bak// belediyenin ve onlarca yerel Kızılcahamam internet siteleri lütfen açıklarmısınız daha öce ve bugün yapılan bu toplantılar sonunda hangi kişinin hangi derdine derman olunmuş. Resimlerden şunu müşahede ettmki, //vatandaş Ak masada dert yanıyor memurları aynı anda Ak Masada işi yine kendi bildikleri formüllerle yapmanın planlarını anlatıyorlar, memur zihniyeti ile inanın yine memurların dediği olacak.

 • Mehmet Salih   31-10-2014 10:43

  Sayın editör yorumu yayınlarsanız çok sevinirim. Defalarca telefonla söyledik arkadaşlarla hiç ilgilenen olmadı bari kızılcaham haber aracılığı ile sorunumuzu halledelim.Şöyle ki daha önceleri belediyenin web sitesinde vefat edenler yayınlanıyordu yaklaşık 6 aydır filan öyle duruyor güncelleyen filan yok. Kızılcahamamda belediye anonsu ile aşağı yukarı aynı saatte vefat edenler siteden güncellenir ise şayet ankarada veya yakın illerde olanlar cenazeye yetişebilir uzak yerlerde olanlar telefonla arayıp taziyede bulunabilir. Sınıf arkadaşlarımızın annesi babası vefat ediyor aylar sonra haberimiz oluyor. Yakın bi köylümüz vefat ediyor aylar sonra haberimiz oluyor. İlçemizden bir esnaf vefat ediyor aylar sonra haberimiz oluyor. Belediye başkanımızdan ricamız vefat ilanlarını günlük belediyenin sitesinde yayınlanmasına vesile olursa çok memnun oluruz. Örneğin işe gelip bilgisayarı açınca ilk kızılcahamam habere bi bakıyorum ilçemde neler olmuş diye sonra da vefat edenler için belediyenin sitesine bakardım kim ölmüş kim kalmış diye malesef altı yedi aydır güncelleme yapılmıyor. Kızılcahamam haber aracılığı ile sayın başkanımızdan ricamız vefat ilanlarını saat 10 civarı yayınlarsanız çok memnun oluruz. Gidemesek de taziyede bulunuruz. Saygı ve sevgilerimizle.

 • olucaklı ramazan yurt eski adı MUŞAMA   31-10-2014 09:34

  sayın başkan birde yıldırım köylerine gitmeni rica ederim

 • kızılcahamamlı   31-10-2014 00:25

  belediye başkanımıza bu anlamlı çalısmalarından dolayı teşekkur ederım HALKIN ADAMI oldugunu her fırsatta bellı etmekte ..

  0

  0

  • ahmet can   01-11-2014 20:53

   belediyeden uzak olsun diye akmasa uyduruldu. Bu yapılanmanın aylık maliyeti nedir? kaç problem çözülmüştür? Bunlar reklam amaçlı ve seçim yatırımlarıdır.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın