Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Müftülük konferansları devam ediyor
 • Facebook da Paylaş
Müftülük konferansları devam ediyor
 • 03-08-2012
 • 3 yorum
 • 5544 okunma
Kızılcahamam müftülüğü tarafından organize edilen ve Yabanabad kültür merkezinde yapılan konferansın bu haftaki konuğu Ahmet Çekin tarafından katılımcılara din ve sosyal hayat hakkında bilgi verildi.

Kızılcahamam müftülüğü tarafından organize edilen ve Yabanabad kültür merkezinde yapılan konferansın bu haftaki konuğu Ahmet Çekin tarafından katılımcılara din ve sosyal hayat hakkında bilgi verildi.

Konferansa Kızılcahamam Kayamakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Başkan Yardımcısı Cevat Yüce ,ilçe Müftüsü Tahsin Aydın emekli müftü Necip aydın imamlar, öğretmenler, öğrenciler ve kızılcahamamlılar katıldı.

Hadisler ve geleneksel din anlatımı ile ilgili tespitlerde bulunan Çekin, Zenginleştikçe ölüme karşı bakışımız değişiyor, Kabirde Rabbin kim - Allah Dinin - İslam Kitabın - Kuran-ı Kerim , bu soruların cevabını veren allahın izniyle kurtulur.Hocalarımız böyle derdi dedi.15 günde bir yapılan dini toplantılara kış olmasına rağmen ilgi bir hayli yoğun oluyor, dini eğitimin yok denecek kadar az verildiği günümüzde, dini ağırlıklı konferanslar insanlara manevi huzur veriyor.

Etiketler : Müftülük - konferansları - devam - ediyor -
YORUMLAR
 • fatma aşık   20-03-2012 08:52

  sizin böyle çalışıp faydalı insan olacağınız öğrenciliğinizde belliydi sayın Tahsin hocan, tebrikler...

 • Seyit Ali Öztürk   12-03-2012 14:09

  Bu konferanslarda Zayıflayan İnaçlarımı Tazeleme İmkanına Kavuşuyorum.

 • Seyit Ali Öztürk   11-03-2012 22:40

  Muhterem Müftü hocam, inananların TV ve eğlence bağımlısı olduğu günümüzde 100 kişiyi konferanslara getirmeniz, 100 kişinin içinde 10 kişiyi hidayete eriştirmeniz, Yüce Allah (cc) katında makamınızda yapqtığmız 1000 mesleki çalışmanızdan daha fazla değere sahip olduğunu unutma. Ve Durma yorulma Yılma yola devam et.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın