Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Milli Park içerisindeki yoldaki çukurlar ne zaman düzelecek
 • Facebook da Paylaş
Milli Park içerisindeki yoldaki çukurlar ne zaman düzelecek
 • 30-07-2016
 • 3 yorum
 • 5616 okunma
Kızılcahamam soğuksu milli parkında elektrik telleri için açılan çukurlar hala kapatılmadı.

Kızılcahamam Soğuksu milli parkı içerisinde bulunan aydınlatma direklerinin tellerinin yer altına alınması dolayısı ile Ramazan ayında kazılan çukurlar hala kapatılmadı. Milli parkta bulunan aydınlatma lambalarının sökülmesi dolayısı ile gece karanlıkta kaldı.

Vatandaşlar, yetkililere şikâyet etmelerine rağmen uzun süredir çözüm bulunmadığından şikayetçi. Turizmin önemli duraklarından bir tanesi olan Soğuksu Milli Parkındaki bu durum gelen ziyaretçileri ve Kızılcahamamlıları olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Tellerin yer altına alınması dolayısı ile Milli Park girişinden başlayıp Altın suya kadar yolun sol tarafının tamamen kazılmış kazılan yerlerin üzerine asfalt atılmaması dolayısı ile sel açılan çukurları boşaltmış ve büyük tehlike arz ediyor.Hafta sonları binlerce ziyaretçinin geldiği milli parkta tam sezonda yapılan bu kazının aylardır  kapatılmaması işkenceye dönüştüğü dile getiriliyor.

Kızılcahamamlılar bu durumun bir an önce düzletilmesi ve vatandaşların bu çileden kurtarılmasını istiyor.

 

Etiketler : Milli - Park - içerisindeki - yoldaki - çukurlar - ne - zaman - düzelecek - -
YORUMLAR
 • vatandaş   30-07-2016 03:31

  tamda elektriklerin gece olmamasından şikayetçi olacaktım siz dile getirmişsiniz.umarım çözüm bulunur sizin aracılığınızla

 • yasin   30-07-2016 03:23

  yol saten dar birde bu çukurlar daraltıyor biyan önce yapılsa iyi olur

 • Veysel BAYRAM   30-07-2016 01:55

  2004 -2009 döneminde Milli park idare binası karşısındaki çocuk ve engelliler parkının birçok madeni ve ahşap malzemeleri bizim/misafirlerimizin çocuklarına zarar verecek derecede zarar görüştü, Zamanın belediye başkanına bu çok az masraflı hatta belediye hurdalığında malzemeler ile masrafsız kırıkları yapmayı önerdim aldığım cevap "orası Büyük Şehir sorumluluğunda" sonuçmu gel MHP olmadı mı hep hep beraber yaşamadık mı? ANFA belediyemizden, olmazsa Büyük şehir bayındırlık ASKİ Şb.lerinden hatta ve hatta Kara yolları Şb'lerinden dolgu malzemesi hatta yama asfaltı ile işe çare olamazmı?. Olmalılar, Büyük şehir de yeni köy asfaltının/asfaltlarının da orta çizgiyi çizmeli, yan dolguları yapmalı dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın