Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan Göreve Başladı
 • Facebook da Paylaş
Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan Göreve Başladı
 • 13-06-2014
 • 5 yorum
 • 5659 okunma
Kızılcahamam yeni ilçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan Göreve Başladı 2007 yılında Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan ve yedi yıldan buyana bu görevi sürdüren Ekrem DEMİRTAŞ veda etti.

Kızılcahamam yeni ilçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan Göreve Başladı  

2007 yılında Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan ve yedi yıldan buyana bu görevi sürdüren Ekrem DEMİRTAŞ veda etti.

Ekrem Demirtaş’tan boşalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim ve Eğitim bölümlerinden sorumlu Şube Müdürü olarak görev yapan Burhan Aycan atandı. Ataması yapılan Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü yeni görevine önceki gün başladı.

Müdüre hayırlı olsun ziyaretleri ’de devam ediyor. İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şube Başkanı Arslan Koca ve yönetim kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Burhan Aycan Kimdir?

1966 yılında Bolu Gerede Mukamlar köyünde dünyaya geldi. İlkokulu, köyünde, ortaokulu Keçiören Etlik Orta Okulunda, liseyi Keçiören Etlik Lisesinde tamamladı. 1987 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.1987 yılında Ankara Kalecik İmam Hatip Lisesine Meslek Dersleri öğretmeni olarak atandı. Aynı ilçede Kalecik Lisesinde, Cumhuriyet İlköğretim Okulunda çalıştıktan sonra 1990 yılında Keçiören Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’ne öğretmen olarak atandı. Aynı okulda; 2005 yılına kadar öğretmenlik ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005 yılında Keçiören Etlik Lisesi’nde Müdür Baş Yardımcılığı görevine başladı. Pursaklar Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu Müdür Baş Yardımcılığı,  Keçiören Abdullah Mürşide Özünenek Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile Keçiören Kalaba Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2010 yılında Keçiören Yeşiltepe İlköğretim Okulu Kurucu Müdürlüğünü yaptı.14 Ocak 2011 tarihinde Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim ve Eğitim bölümlerinden sorumlu Şube Müdürü olarak görev yaptı, 2014 Haziran ayında ise Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ilçemize atanan. Burhan Aycan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler : Milli - Eğitim - Müdürü - Burhan - Aycan - Göreve - Başladı -
YORUMLAR
 • Khamamlı   18-06-2014 00:04

  İnş. ilçemize hayırlı olur. Koltuğun dibinde oturanlar sizede hayırlı olsun. Atanan müdürümüzü tanımıyorum.İnş. ilçemize yararlı olur. ama şu an ülkemizde kamu da koltuklar ulufe dağıtılır gibi dağıtılıyor. bir gün kendi çıkardığınız kanunlarla bu makamlar elden gittiğinde sizden ricam, şu an görevden uzaklaştırdığınız insanların gösterdiği mertliği gösterin, bu koltukları bırakırken adaletten ve haksızlığa uğradığınızdan dem vurmayın...

 • Genç Emekli   17-06-2014 19:32

  Sayın hocama yeni görevinde başarılar diler, Allah yar ve yardımcısı olmasını dilerim. ilcemizde sadece mesai doldurup evime gideyim, başka hicbir iş yapmayan, ikinci emeklisi gelmiş,koltuklarına yapışmış diğer müdürlerinde bir an önce değişmesinde yarar olacağını düşünüyorum. Biran önce oralar boşaltında genç dinamik tuttuğunu koparan, inançli insanlara yer açın.

 • Hakkı Kamil Gündoğdu   13-06-2014 10:51

  doğum yâri ve Seceresi itibari ile aynen bir Kızılcahamamlı olan Sayın Burhan Aycan hocama hayırlı olsun. Hocam halefinizin varlığı ile yokluğu tartışılır. Secereniz itibari ve yeni yardımcınız itibari ile sizlerden milli, manevi eğitimin kalitesi üzerine beklentimiz pek çok. Halefiniz ve yardımcıları gibi protokol memuru olmamanız bizleri mutlu edecektir. Şimdi Selef Müdürüm ve yeni yardımcısı Karacaören köyü okul lojmanı anasının gözü bir polis memuru tarafından, içerisindeki gariban çobanın eşyaları dışarı atılarak gasp edilmiştir. Muhtar eski ME.müdürü ve eski 2 yardımcısıda bu gaspın üzerini örtmüşlerdir. Bu gasp halen devam etmektedir. Hocam Bayrak indirme eylemi en büyük terör ise okul lojmanı gaspıda kısmi bir Bayrak indirme eylemidir.

 • Kanuni    13-06-2014 10:25

  Koltuğa oturana hayırlı olsun. Koltuğun dibine oturana da hayırlı olsun.

  0

  0

  • Her iste bir hayir vardir   17-06-2014 19:44

   - وعن أبي هُريرة رضي اللَّه عنه أن رسول اللَّه صَلّى اللهُ عَلَيْهِ وسَلَّم  قال : « إنَّكم ستحرِصون على الإمارةِ ، وستَكُونُ نَدَامَة يوْم القِيامَةِ » رواهُ البخاري . Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: “Siz memuriyet alma konusunda pek istekli davranacaksınız. Halbuki o yanıp tutuştuğunuz görev, kıyamet gününde bir pişmanlık sebebi olacaktır.” Buhârî, Ahkâm 7. Ayrıca bk. Nesâî, Bey’at 39, Kudât 5

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın