Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  MHP Lideri Bahçeli Ülkücü Şehitleri Anma Programına Katıldı
  • Facebook da Paylaş
MHP Lideri Bahçeli Ülkücü Şehitleri Anma Programına Katıldı
  • 27-05-2018
  • 0 yorum
  • 5813 okunma
MHP Lideri Bahçeli Kızılcahamam Ülkücü Şehitler anıtında düzenlenen ülkücü şehitleri anma programına katıldı

Ülkücü Şehitleri Anma Günü' dolayısıyla Kızılcahamam'daki Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret eden Bahçeli, kırmızı karanfil bıraktı.

Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, her yıl mayıs ayının 27'sinde Türk tarihine damga vurmuş Ülkücü şehitleri yad ettiklerini belirterek, 'Onların haklarını ödemek ne mümkün, bir nebze olsun vefa borcumuzu yerine getiriyoruz.' ifadesini kullandı.

Türkiye'nin zorlu ve meşakkati fazla olan bir döneminde milliyetçi-ülkücü hareketin ümitsizliğe kapılmadığını, yılgınlık göstermediğini vurgulayan Bahçeli, 'Milli mukavemeti kırmak isteyen odaklara aman vermedi, teslim olmadı. Çünkü inanıyorduk. Çünkü haklı ve tarihi bir davaya bağlanmıştık.' dedi.

Bizim davamız şehitlerin omuzladığı mukaddes bir davadır. Vatanımızın birliği, bütünlüğü ve devamlılığı için aziz şehitlerimizin hatırları yolumuzu aydınlatacaktır. 

Millet, devlet, bayrak uğruna hayatlarını kaybetmiş, ülküdaşlarımızı, aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum" dedi.Bahçeli daha sonra ülkücü şehitler anıtında öğle namazından önce okunan mevlid programına katıldı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın