Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Ak Partiye Cevap verdi
 • Facebook da Paylaş
MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Ak Partiye Cevap verdi
 • 21-03-2014
 • 21 yorum
 • 5574 okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam İlçe Başkanı Uğur Tekin, AK Parti Belediye Başkan Adayı Muhittin Güney ve İlçe Başkanı Sefa Yıldırımın, Kızılcahamam haber sitelerine yaptığı açıklamalar için basın duyurusudur

Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam İlçe BaşkanlığındanKamuoyuna saygıyla arz olunur. 

Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam İlçe Başkanı Uğur Tekin, AK Parti Belediye Başkan Adayı Muhittin Güney ve İlçe Başkanı Sefa Yıldırımın, Kızılcahamam haber sitelerine yaptığı açıklamalar için basın duyurusudur.

Kızılcahamam ve Kızılcahamamlıya Yabancı

 Kızılcahamam’ın dününde olmamış, ikameti bile düne kadar Ankara’da olup halen Ankara’ya günü birlik gidip gelen, ilçede siyasete soyunan Belediye başkan adayı Muhittin Güney, çeşitli karalama ve iftiralarla bel altı vurarak seçim kazanmayı ummaktadır. Daha iki ay öncesine kadar Kızılcahamam’da kaç mahalle olduğunu bile bilmeyen.  Kızılcahamamlının geçmişinde,  iyi veya kötü gününde yer almamış, Kızılcahamam ve Kızılcahamamlıyı tanımayan, 7-8 yıl önce yapılan bir yeri, tarihi eser zanneden ve bunu tarihi eser diye söyleyenler bugün Kızılcahamam Belediyesinin 5 yıl gibi kısa sürede yaptığı birçok projeyi görmemektedirler.

 İkili ilişkilerde yalnız başına hiçbir yere gidemeyen, en az iki rehberle hareket eden belediye başkan adayı Muhittin Güney seçimi kaybedeceğini anlayınca aslı astarı olmayan mesnetsiz söylemlerle ilçe halkının aklı ve hafızasıyla alay etmektedir.

Kızılcahamam Üçlü Dönemleri de yaşadı

 Hiçbir proje üretmeyen ve seçim beyannamesine proje diye koyduğu, vaat ettiği birçok şeyin aslında Kızılcahamam belediyesi tarafından yapıldığını bile bilmiyor. Örneğin spor kompleksi ve Kirmir Vadisi düzenlemesi gibi.    Belediye başkan adayı Muhittin Güney’i yanlış yönlendiren ilçe başkanı da yıllardır Kızılcahamam için elini taşın altına koymamış Kızılcahamam için yapılanları sadece eleştirerek siyaset yapmıştır.  Yapılan toplantılarda bakkal bile işletemez dediği belediye başkanı ve belediye başkan adayımız Coşkun Ünal Kızılcahamam’ın dününde de bugününde de hep var olmuş, Kızılcahamam’a yapmış olduğu birçok proje ile Kızılcahamam’ı Türkiye’de ve Dünyada tanıtımını sağlayarak turizm potansiyelini arttırmıştır. Son dönemde yapılan, E-5 Üzeri Kaplıca, Yüzme Havuzu, Cumhuriyet Meydanı, Kadirbey Kalesi, Toki Parkı, Hastane Şelalesi, Özen sitesi park ve şelale, Atatürk Çamı anfi tiyatro, Soğuksu Köşk Restorant, Termal kaplıca Tesisleri, Hocalı Anıt parkı, Telsiz Direği aydınlatma (emniyet yanı), Mezbaha, Belediye Hizmet Binası (garaj), Kızılcahamam Köprü giydirme (giriş köprüsü), Kızılcahamam çıkış jeopark müzesi, Dükkân giydirmeler, Öğretmenler sitesi spor alanı ve park, Spor kompleksi, Üzemiler köprüsü, , Üzemiler rekreasyon alanı, Büyük kaplıca otopark arkası şelale, Kirmir çayı ıslahı, Emekliler Lokali, Yol boyuna reklam panoları (totem),  Pazar girişi dükkânlar, Macera Parkı, Bayrak Tepesi “Ne Mutlu Türküm Diyene” Yazısı gibi birçok projeyi Kızılcahamam’a kazandırmıştır.

 Sosyal belediyecilik adına da doğumdan mezara kadar her alanda çalışma yapmış; hoş geldin bebek, umre ziyaretleri, aş evi, ramazan etkinlikleri, festivaller, kuran tilaveti, öğrencilere burs, kurs, yaşlı bakım hizmeti, cami temizliği, kültürel geziler ve cenaze hizmetleri gibi birçok hizmet sunmuştur. Ayrıca engelli ve yaşlılarımızın hastane hizmetleri, engelli aileleri tatile gönderilmesi v.b. sayamadığımız birçok hizmetler yapmış bir belediye başkanına nasıl sadece makyaj yaptı denilebiliyor bunu siz değerli hemşerilerimizin takdirine sunuyorum.

Belediye Başkanımız Coşkun ÜNAL Kızılcahamam da yıllardır seçilme kaygısı olmadan çalışmalarını sürdürmüştür. Sloganlarında 3’lü olsun güçlü olsun denilmektedir. Geçmiş dönemde belediye kendilerinde  iken üçlülerdi neden güçlü olup Kızılcahamam’a niçin hizmet alamadılar? O dönemde Kızılcahamam çöpten, çamurdan, çukurdan geçilmiyordu. Geçmişi biraz hatırlarsalar Kızılcahamam’da bugün gelinen noktanın onların döneminden daha iyi olduğunu kendileri de anlayacaklardır.

Kızılcahamam altın çağını yaşıyor

İflas eden belediyeden bahseden ilçe başkanı ve belediye başkan adayışunu çok iyi bilsinler ki kendi dönemlerinde 32 trilyon borç ile belediyeyi bırakmış olup şu an belediyemizin toplam borcu 42 trilyondur.  Bunun  6  trilyonu eski borçların faizidir. Belediyemizin işçilerimize bir lira maaş borcu bulunmamaktadır. Belediye bütçemiz 2009 yılında 8 trilyon iken şimdi 24 trilyon olmuştur.  Kızılcahamam da 4 ruhsatlı bazlamacı var iken şimdi 38 ruhsatlı bazlamacı vardır. Kızılcahamam dışarıdan hafta sonları gelen araç sayısı 15 binlere ulaşmış  kaplıcalara giren misafir sayısı 250 iken şimdi 1000 ortalamasına ulaşmıştır. Otellerimizde yılda 700 bin misafir konaklamakta, Esnafımızın yüzü gülmekte gençlerimiz iş aş istihdam bulmaktadır.

Bu bir genel seçim değil yerel seçimdir

Belediye başkanımız Coşkun Ünal ın her toplantısında ve açıklamalarında  siyasi ahlakı, nezaketi ile sürekli  Sayın Başbakanımız ve de Başbakan Yardımcımız diye Emrullah İşler den saygı ile bahsetmesini, her ilçemize geldiklerinde en iyi şekilde karşılayıp bir belediye başkanına ve Kızılcahamam lıya yakışır misafirperverlikte bulunup ev sahipliği yapmasını bile çekemeyip kıskananlar bilsinler ki bu bir genel seçim değil yerel seçimdir. Burada hükümet değil Kızılcahamam belediye başkanı seçilecektir. 

Kızılcahamam’ın geleceği için tekrar Bizim Coşkun diyeceğine inancımız tamdır

Kızılcahamam’da kısa zamanda yapılan bu çalışma ve hizmetleri tüm Kızılcahamam halkının takdirle karşılaması bunun en büyük örneğidir. Bizim Coşkun’un çalışma azmini, Kızılcahamam sevdasını, Kızılcahamam halkı ile bütünleşmesini görüp seçim kaybetme endişesinde olan ilçe başkanı ve belediye başkan adayı asılsız mesnetsiz karalama ve iftiraya varan sözler, ifade ve beyanlar ile ilçe insanımızı yanıltmaya çalışmaları beyhude bir uğraştır. Bu seçimler genel seçim değil yerel seçimdir. Kızılcahamam’ı, Kızılcahamamlıların seçtiği belediye başkanı yönetecektir. İnsanımız hangi siyasi düşünceye sahip olursa olsun ilçemize en iyi hizmeti yapacak adaya sahip çıkacaktır. Kızılcahamam’ın geleceği için tekrar Bizim Coşkun diyeceğine inancımız tamdır. Kızılcahamamlı hemşerilerimizin kendi içinden yetiştirip çıkardığı, cesur, vizyon sahibi, çalışkan evladına sahip çıkacağına inanıyoruz. Yukarıda bir kısmını sayabildiğimiz hizmet ve çalışmalar, bundan sonrada sizlerin destek ve takdiri ile gelişerek inşallah devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ilçemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim.  

                                                                                                                    

Etiketler : MHP - Kızılcahamam - İlçe - Başkanı - Ak - Partiye - Cevap - verdi -
YORUMLAR
 • gönül   25-03-2014 19:17

  meyve veren ağacı taşlarlarmış işte sizleride böyle taşlıyorlar yine ilçe başkanı uğur bey yine başkanımız coşkun ünal

 • İbrahim Hakkı   24-03-2014 12:45

  Evet .bakıyorum MHP İlçe Başkanının yorumlarına,yorumlarında kurgu var.hezeyan var.yalan var.Daha 2 ay öncesine kadar Kızılcahamam da kaç Mahalle olduğunu bilmiyor.diye suçladığı sahıs(Mühittin GÜNEY) Uğur Tekin kısa donla gezerken İlçemiz köylerinde 3 seneye yakın namaz kıldırmış,Müftülükle iç içe olmuş,Yüksek Öğrenimi sebebi ile Arabistanda bulunmuş,3 Fakülte bitirmiş okumuş bir İnsandır.kimseyi dolandırmamış,işini iyi yapmış başarılı bir Bürokrattır. 5 Avrupa Ülkesi görmüş birisi olarak aman şöyle ,Hizmet etti,yaman şöyle Hizmet etti dediğiniz Sizn Coşkun İlçemizi Modern bir Köy yapmıştır. Mühittin Bey projeleri ile Avrupai modern bir İlçe yapacaktır.Coşkun Beyin yaptığı net olarak 70 yaşındaki bir Hanımefendiye boya çalmak sureti ile makyaj yapıp Genç kız gibi göstermektir.bunlar boş şeylerdir.Amma velakin ortalığa çoluk çoçuk sürüp aman şöyle Başkan yaman şöyle Başkan diye Don gömlek biçtirip ahkam kesmek 30 Mart Akşamı Halkımızın güçlü iradesi ve sağduyusuna toslayacaktır.Ak Parti Başkanı Başkan adayı İlçe Başkanı ve Belediye Başkan adayları ile kenetlenmiş ve sağlam durmakta.bu da MHP lilerin psikolojisini bozmakta ve saldırı yapmaktadırlar.Ak Parti kadroları hep birlikte Belediyeyi Parti gürühündan,Parti Kalesinden Halkın Kalesine kavuşturacaktır.Korkunun ecele faydası yok derler ya.Korkma Uğur Başkan korkma! Mühittin Bey kazanırsa sen kaybetmeyeceksin.Kızılcahamam ve Kızılcahamamlı kazanacak.hemde büyük farkla kazanıp Başbakan Yardımcımızı ve Başbakanımızı onurlandıracağız.Aklı Selim bunu diyor.Parti Fanatikleri senin gibi düşünüyor.saygılar

 • kılevra   24-03-2014 08:33

  99 seçimlerinde sanki siz 3 lü iktidar olmadınız. Kızılcahamamda salih mecliste mehmet arslan iktidarda mhp vardı. ne gördü bu kızılcahamam onlardan şimdi kalkmış eleştiri yapıyorsun.yaptığınız hizmete bak telsiz direği aydınlatması vah vahhh çokkk önemliydi gerçekten bunu yapmasaydınız kızılcahamam batmıştı iyiyki yaptınızda kızılcahamamı kurtardınız. bırakın bu işleri kardeşim yaptığınız işler beş para etmez ama nasıl oluyosa 50 trilyon borca sokmuşsunuz belediyeyi 3 kuruş maliyetli işlerle. cambaza bak cambaza oyunu bunlar. önce kendinize bakacakcısınız. bu millet sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor. bu seçim kızılcahamamda mhp nin silinip yok olacağı bir seçim olacak. 30 marta görüşmek üzere uğurcuğum..

 • Sağduyu   23-03-2014 08:57

  Selamalkm Sayın başkan seni bir başka severim ama yanlış yazıyorsun sayın Muhittin GÜNEY K.Hamaml değilmi İsa SEVER'in ikameti neresi Kontenjan adayınızın ikameti neresi Sayın Coşkun ÜNAL 2004 Seçimlerini kaybettikten sonra ikameti Ankara değilmiydi birde duyduğuma inanamıyorum doğru ise yarın ortaya çıkacak da seçimde sonra K.hamamda Coşkun Ankara da Mansur diye bir söylenti var eğerki böyle çirkin bir pazarlıktaysan bırak o parti İlçe başkansız Layık olanlar yönetir kalmaz senin yazdığın olumsuz yazılara kargalar güler Kadir Bey Mahalesini bilmiyormuşda orası sit alanımıymışada kaç mahalle olduğunu bilmiyomuşda sana yakışmıyor biz bu filim hep gördük Ekrem GÖKÇE patentli bu laflar her seçim sizin baş malzemeniz bari sen yazmasaydın seni kınıyorum.

 • Veysel BAYRAM   22-03-2014 01:06

  Ayranım ekşi diyemeyenlere. “””Soğuksu Termal otelin yıkılıp yapılması + B.Kaplıcanın 2 yol peşi peşine ciddi onarımı + jakuziler + p.evlerine yapılan masrafı (İSRAFI) ile komple bir kaplıca müştemilatı + açık/kapalı yüzme havuzları + Fizik tedavi Rehabilitasyon merkezi + Pansiyon evleri + sosyal tesisleri yapılabilirmiydi? ***** 2009 da kilitli taş döşenen C.Meydanı ve caddelerine/kaldırımlarına; 2012-2013 yılında tekrar 2009 da döşenen kilitli taş üstüne demir + hazır beton + tekrar kilitli taş (yol koduna takırtılı tukurtulu yağmur kanallarına işyerlerinin sel riskine girersek uzar) + sıfır kalite yer elektrik dubaları (6 ay sonra hepsi değişti) masrafı (İSRAFI) ile 3 ana caddenin asfaltı yapılabilirmiydi? ****** Kadirbey parkı masrafı (İSRAFI) ile Karşıyaka Mah. caddelerinin asfaltı yapılabilirmiydi? ****** Yüksekokul (Üniversite) Asasının 3-4 yıl kiralık 3 ağır iş makinesi 3-6 kamyon ile aşağıdan yukarı – yukarıdan aşağıya aktarmalı yapılan hafriyat ücreti masrafı (İSRAFI) ile Akçay_Yenice Mah. Asfaltı yapılabilirmiydi? ***** 1000 dolara takılan jeotermal saatleri 200.00 TL (Salihli belediyesi gibi)’^ye ve verdiğimiz 1000 doların karşılığı olarak DOGALGAZ sayaçları kalitesinde takılabiliriydi? ******* Futbolcu ve transferlerine maç masraflarına verilen paralarla işçi ücretleri gününde ödenebilirmiydi? ********** 2009 da başlatılan beyaz masalar – meclis karar yayınları kent konseylerinin devamı ve BMV’ LER (ANATOLİA vb.) yerine Huday cipe binilerek şeffaflık korunabilirmiydi?, İNANÇLI FERASETLİ AZİZ TÜRK MİLLETİ ve KIZLCAHAMAMLI KARDEŞLERİMİN AK ve kara ayranı 30 MART 2014 günü ortaya koyacakları dilek ve temennisi ile.

  0

  0

  • veysel!""   25-03-2014 17:08

   (Mustafa bey yayınlayın lütfen)Veysel komisyon mu alıyosun böyle saçma yalan yanlış yorumlar yapınca.Bide egemen bağışa yorum yap bakıyım makarasına.ya her yerden çıkıp yalan yanlış konuşuyosun dini siyasete alet ediyosunz ayıp günah.Dindar dedikleriniz götürüyo herşeyi hiç oralı olmuyosunuz...yazık size..

   0

   0

 • vatandas   22-03-2014 00:59

  önce gözlerınızı acın ve bakın kızılcahamlılardegısımıve gelısımmı görün sonra karar verın hakıkatlar cıplak gezer göstermeye gerek yok ..

 • Veysel BAYRAM   22-03-2014 00:34

  63 yılık tecrübemde “ayranım ekşi diyebilen % 3 kişi gördüm” EY İNANÇLI FERASETLİ AZİZ TÜRK MİLLETİ ve KIZLCAHAMAMLI KARDEŞLERİM. Genelde de Yerelde kullanacağın her OY’UNUZU Ya tek başına iktidar olma hayali bile kuramayan, TC.’nin Perişanlığı pahasına tekrar koalisyon hayallerini gerçekleştirmek isteyen, Ergenekoncu vesayetçilerin/darbecilerin - sokak eylemcilerinin vb ile illegal girişimcilerin arkasında iktidarı sandık dışında arayan, Yerel seçin sonuçlarına göre İKTİDARI düşürme hesapları yapan , Kur’an okuma yaşını 12’ye çıkararak Kur’an kurslarını kapatmayı HAFIZLIĞI bitirmeyi tasarlayan, - İHO okullarını kapatarak İHL İlahiyatları zayıflatarak TÜRK Milletini İslam’dan uzaklaştırmayı hesaplayan, - Başı örtülü (MÜSLÜMANLARI) kardeşlerimizi TBMM’den kovan, Hastanelerden – Okullardan - kamusal kurum ve alanlardan (MHP eseri ANS icadı) - Orduevlerine almayan/Kovan, - TC. 25 sente muhtaç hale düşüren – İMF ve faiz lobisine ipotekleyen CHP (DSP) + MHP + ANAP + DY vb. + BDP ve şu anda da bulanık ortamdan 3 oy kapabilme uğruna ülküsünden saparak bu partilerle paralel siyaset yapan SP ve BBP mi vereceksiniz? ************Yoksa Dini (İSLAM) yaşamımızın önündeki pek çok engeli kaldıran, TC. Maksatlı/zayıf vb. - Koalisyondan - üçlü koalisyon iktidarlarından kurtaran ve dahada kaldırmak/kurtarmak için can siperhane çalışan, TC. Şaha kaldıran, IMF’den Faiz lobilerinden kurtaran, Kasamızı ağzına kadar dolduran SAHABE ve Osmanlı ruhunu hayata geçiren AK PARTİYEMİ Vereceksiniz? ****** Yaratılış gayemiz ahretimizi kazanmak, dünyada huzurlu yaşamak ise, yaşanan tecrübeler güzümüzün önünde ise, EY İNANÇLI FERASETLİ AZİZ TÜRK MİLLETİ ve KIZLCAHAMAMLI KARDEŞLERİM. HAYDİ, oylarımız genelde de Yerelde de AK PARTİ ADAYLARINA dilek ve temennisi (sorumluluk ve vebalin –TEBLİĞ GÖREVİNİN- hatırlatılması) ile

 • AHMET   22-03-2014 00:04

  Gerçekten Uğur başkan doğruları yazmış.bizim için kim daha iyi çalışırsa biz onu seçelim. coşkun başkanın yaptıkları ortada.kendini fazlasıynan ispatlamış.bizim için beş sene çok önemli belediye siyaset yapma yeri değil hizmet yeridir.hertü hizmeti coşkun başkandan gördük ondan bir vatandaş olarak ALLAH RAZI olsun diyorum yolu açık olsun.

 • vatandaş   21-03-2014 22:56

  uğur bunları yazacağına temsil etrtiğin partinin liderinin ve büyükşehir adayının resmini astırsaydın caddelere coşkunun yazı işleri müdürümüsün sen ilçe başkanısın yarın coşkun seçimi kaybedince sende partiyi bırakda Ali ihsan MADEN ilçe başkanı olsun hiç olmazsa parti akçakeselilerden kurtulmuş olur...!

 • kadirbeyli    21-03-2014 22:49

  uğur sen MHP ilçe başkanısında neden parti liderinin resmini göremiyoruz pankartlarda sen nasıl ülkücüsünki CHP le ittifak yapabiliyosun MHP yi nasıl temsil ediyosunuz bu açıklamaları seninmi yapman gerekiyor bırak belediye başkan adayları açıklasın çoşkun sanki seni çokmu dinliyor

 • ülkücü vatandaş   21-03-2014 22:35

  sayın MHP kızılcahamam ilçe başkanı siz neden MHP genel başkanı olan sn devlet BAHÇELİ nin bir tek resmini sokaklara asmıyosunuz ankara büyük şehir adayınında iki yerde resmi var (İnsanımız hangi siyasi düşünceye sahip olursa olsun)derken bizim çoşkun bağımsız aday olsaydıda biz ülkücü olarak gönül rahatlığıyla partimize oyumuzu verseydik kendisini MHP nin üstünde gören bir anlayışa benim gibi düşünen birçok arkadaşım sizin coşkuna oy vermeyeceğini buradan beyan eder saygılar sunarım

 • Vedat   21-03-2014 21:58

  Helal olsun başkan bunlara bu kapak yeterde artar bile. İllede Coşkun diyoruz Allah size iftira atıp yalanlarla belediyeyi almaya kalkanlar karşısında yar ve yardımcınız olsun. Beş yıl önce k.hamam neymişti, şimdi ne olmuş, şapkalarını önüne alıp bir düşünsünler ondan sonra meydana çıkıp konuşsunlar konuşabiliyorlarsa eğer. Siyasi gücü arkamıza aldık geliyoruz demeyle olmaz bu işler beş yıl önce akalarındaki siyasi güç değilde neymişti. Baktılar K.hamam değerlendi başkanın dediği gibi özleyen değil özlenen k.hamam haline geldi. Önce bir Allah razı olsun demeyi öğrensinler yok öyle hazıra konmak. Coşkun Başkanın yaptığı hizmetlerin hangisini sayalım bunlara ?

  0

  0

  • mehmet emin   21-03-2014 22:34

   vedat şu hizmetleri bir say bakalım ne yapmış.Adem özbeklere beş yıl geçti hala yol diyorsunuz iki sene önce yaptığınız yolda aramabam da ön takım kalmadı.Hizmet diye övüdüğünüz ve meydan hamam işinde ak parti memleketi için kredi çıkartmasa veya onuda yapamazdınız.Ak partili siyaset bilmezlere size son sene bu parayı çıkarttıkları için teşekkür edeceğinize eleştiriyorsunuz. Coşkun başkan beş yıl boyunca çekirge misali zıpladı, zıpladı, şunu yapıyorum dedi yedi içti hopladı zıpladı.İşçinin maaşını, faturalarını ödeyemez oldu.Sadece sattı, başkanına sor bakalım kaç liralık arsa sattın başkanım de, jeotermalin borcu ne kadar diye bir sor, son çekilen krediler ve bu borca dahil olmayan tahakkuk etmemiş borç varmı diye bir sor VEDAAAT, olurmu birde rıca ediyorum beş yılda yaptığı hizmetleri bir anaatta bilelim oyumuzu boşa atmayalım olumu

   0

   0

 • Uğur   21-03-2014 21:49

  Olmadı sayın başkan. bu yazı hiiç olmadı. Sen belediye başkanının özel kalemi yada basın işlerinden sorumlu bir görevlisi misin? yoksa MHP nin ilçe başkanımısın. bir tam sayfalık beyanda bulunuyorsun bir satır mhp den bahsetmemişsim. bu yazıyı ya sen yazmadın ya da kasten böyle yazdın. bir ülkücü olarak kınıyorum sizi. korktuğunuz çekindiğiniz bi hususmudur MHP li olmak. eğer öyle bi durum varsa bırakın ilçe başkanlığını . birileri mutlaka çıkacaktır. yazık çok yazık.

 • dogru soze ne denir   21-03-2014 21:36

  baskanım yolunuz acık olsun bır donem degıl daha fazlasını hakedıyorsun

 • Gülbahar   21-03-2014 19:59

  şu yaptığınız işlerin,maliyetlerinin ne olduğunu,elinizde satacak bir şeyin kalmadığını bundan sonra gelsenizde ne satacaksınız dürüstçe millete açıklayın,belediye içerisinde çete oldunuz tesisleri birilerine peşkeş çektiniz,götüren götürene ama sayılı günler kaldıne arsda koydunuz nede soymadık bir yer yetermi sözde milliyetçi mhp.liler.

 • Ali   21-03-2014 19:55

  uğur bey sen kendi işine bak,bu sefer ak parti diyecekler ve bakanımızada sahip çıkacaklar,yalanlarınızla kimseyi kandıramazsınız,zaten coşkun seni ilçe başkanı yerine bile koymaz,kuklasın,

 • emekli   21-03-2014 19:27

  kızılcahamam sizlerle çok güzel yeniden coşkun başkan diyorum.

 • yasar   21-03-2014 18:38

  Uğur başkan çok haklı,

 • mehmet çetintaş   21-03-2014 17:13

  agzına saglık başkan, fazla üzmeden güzel olmuş

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın