Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  MHP Genel Başkanı İl Başkanlarını Kızılcahamam'da Topladı
 • Facebook da Paylaş
MHP Genel Başkanı İl Başkanlarını Kızılcahamam'da Topladı
 • 02-03-2015
 • 2 yorum
 • 5495 okunma
MHP İl Başkanları Toplantısı", Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin katılımıyla Kızılcahamam'da yapıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenen il başkanları toplantısında konuştu.

Grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP'nin Genelkurmay Başkanı Necdet Özel hakkında yaptığı yazılı açıklamayı darbeye davet olarak değerlendirmişti. Bahçeli, önceki gün yaptığı konuşmada yine Necdet Özel'e eleştirilerde bulunarak, "Nedir sizleri korkutan? Nedir sizleri baskı altında tutan? Genelkurmay Başkanlarına terörist suçlaması yönetilirken, anında kaybolan bizim sorularımız karşısında afallayan ve saray talimatlı açıklamalar yapan omuzu yıldız kümesi olan özel insanlar AKP-PKK yıkımına ne diyeceksiniz?" diyerek askerden cevap bekledi.

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

- AKP'ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye desteklediğiniz parti PKK'ya beyaz bayrak çekti. PKK hükümete ortak olmuş ve devleti ele geçirmiştir. Terör suçlusu bir kişinin maddeleri nasıl değerlendirilmektedir?

-Öcalan canisi sözde mesajında kalıcı barışa götürülmesinden, demokratik barıştan söz ediyor. Silah bırakma sözünde PKK'yı bahar aylarında toplanmaya davet etmiştir. Bebek katili 21 Mart 2013 nevruzunda mesajında silahlar sussun diyordu. PKK'nın çekilmesini ve yeni bir sürecin başlamasını istiyordu. PKK silah bırakmadı. Silahlar susuyor diye milleti aldattılar.

"AKSİNİ İDDİA EDEN ŞEREFSİZDİR"

-PKK canisinin serbest bırakılmasına AKP evet demiştir. Ne var ki PKK'nın silah bırakacağına inandırmak şuursuzluktur. Kandildeki terör suçlusunun yaptığı açıklamada Kürt sorunun çözülmediği yerde silahların bırakılmayacağı söylenmiştir. PKK hain amaçlarına ulaşmadan silahları gömmeyecek, namluyu indirmeyecektir. Aksini iddia eden varsa şerefsizdir. PKK'nın şu ana kadar silah bırakacağını kimse duymamıştır. Öcalan'ın 10 maddelik ihanet metni Türkiye'nin mezarını kazmaktır.

BAHÇELİ - NECDET ÖZEL GERGİNLİĞİ

- AKP artık hem HDP hem de PKK'dır. İmralı canisi Erdoğan ve Davutoğlu ile milletimize çelme atmıştır. Erdoğan'ın hocam diye hitap ettiği kişi bize laf yetiştirmeye çalışacağına sen milletin kanına ekmek doğrayanlara bir laf söyleyebilecek misin? Omuzu yıldızlı özel insanlar AKP-PKK ittifakına ne diyecek?

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   04-03-2015 22:25

  Aynası İştir Kişinin, ("üçlü koalisyonun oluşması ve icraatları") lafa bakılmaz. Üçlü koalisyon kurulması aşamasında ve icraatları sırasında dünyaya gelen bir çocuk şimdi 13 -16 yaşında. Bu gerçeklerden hareketle MUHTEREM GENÇLER, dün unutturulmamalı ki üçlü koalisyonlar tekrar gelmesin. MHP' Bahçelinin Başbakanlığında ANAP ve SP ile koalisyon kurarak ülkemizi yönetme imkanını sahip iken, Bahçeli SP biraz dinlensin dedi ve 1950 sonrası vatandaşın asla iktidar yapmadığı DSP(CHP)!yi iktidar Merhum Ecevit'i Başbakan yaptı, Özü ÜLKÜCÜ Muhterem Sadi somuncu oğlunun Cumhur Başkanlığı adaylığını tekme tokat önletti yerine BAŞÖRTÜSÜNE (MÜSLÜMANA) ASLA TAHAMMÜL EDEMEYEN ANS CUMHURBAŞKAI YAPTI. ANS Kemal Gürüzü YÖK başkanı Kemal Gürüzü İ.Ü.Rektörü yaptı Başı örtülü (MÜSLÜMAN) kızlarımızın eğitim hayatı bitti. başörtülü olarak seçim kazanan ve yemin için Başörtülü (MÜSLÜMAN) olarak TBMM genel kuruluna gelen Muhterem Merve Kavakçı'yı koalisyon liderinin önderliğinde genel kuruldan kovdu. MHP milletvekili Başı örtülü Muhterem Nesrin Ünal'a başını açtırarak yemin için Genel kurula soktu. Şimdiki Genel kurul çalışmalarını ve Süleyman Şah Türbesi problemini KURMAY AKLI ile çözen Muhterem Genel Kurmay Başkanımıza yakışıksız sözlerini zaten biliyorsunuz. Örnek pek çokta yazı uzayınca okuyucu sayısı düşüyor. TÜKİYEDE PARTİ LİDER ÇOKDA BAŞKA TÜRKİYE YOK MUHTEREM GENÇLER. Saygılarımla

  0

  0

  • Mazlumlar   06-03-2015 12:01

   Muhterem amcam, iç güvenlik yasa tasarısını, batırdıkları bakanlıkları, bankaları, Kızılcahamam'ı unutmuşun.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın