Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Mevlüt Karakaya MHP teşkilatı ile buluştu
 • Facebook da Paylaş
Mevlüt Karakaya MHP teşkilatı ile buluştu
 • 05-12-2013
 • 10 yorum
 • 5567 okunma
Mevlüt Karakaya Kızılcahamam'da seçim startını verdi.
Mevlüt Karakaya Kızılcahamam'da seçim startını verdi.
 
Yerel seçimler yaklaşırken partiler çalışmalarına hız vermeye başladı.Kızılcahamam'da yerel seçimler Ak Partinin adayının açıklanmasına kilitlenirken, seçim diğer iddalı partisi MHP çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor.
 
MHP Ankara Büyükşehir Beldiye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya seçim çalışmaları kapsamında çıktığı gezide Kızılcahamam İlçe teşkilatını da ziyaret ederek seçimde yapmak istedikleri hakkında bilgi verdi. Saat 19:30’da Kızılcahamam Büyük  Kaplıca arkasında bulunan Restoran’da gerçekleşen toplantıya MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya,  MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, MHP MYK üyesi Kızılcahamam eski belediye Başkanı Yaşar Yıldırım, İl Başkan Yardımcısı Tahir Taşkın ve Yönetim Kurulu üyeleri,Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal,Başkan Yardımcısı Cevat Yüce,il genel meclis üyesi Erdoğan Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri, Yabanabat Derneği Genel Sekreteri İsa sever,Kızılcahamam İlçe Başkanı Uğur Tekin, Yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
 
Kızılcahamam Belediyesini Tekrar Alacağız.
 
Kızılcahamam Belediyesi tekrar Kazanacağız ve Biz Ankara’yı Alacak güçteyiz dedi.
MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, Kızılcahamam'da yapılan toplantıda yaptığı konuşmada. Ak Parti'nin Ankara Adayı Melih Gökçek'in "Ben gelmezsem sol gelecek" ifadelerine yönelik olarak, "Ben gelmezsem Melih Gökçek gelecek. Onun için Ankaralılardan yetki istiyorum" dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : Mevlüt - Karakaya - MHP - teşkilatı - ile - buluştu -
YORUMLAR
 • zekai beder    09-12-2013 18:51

  nankörlük diz boyu.... daha önceki başkan akp liydı ne gördük ondan. parasıyla bile asfalt vermeyen akp li büyük şehiri bazıları galiba çabuk unuttu. ya insaf beyler .canla başla çalıştı coşkun başkan nankörlük edenler vaz geçsinler. particilikten ziyade hizmet edene bakın birazda.

 • objektif 2    08-12-2013 20:23

  nasrettin hoca misali karpuz kapuğunun görüp göreceği son rahmet güle güle yavrum bu şerkıyıda sizlere armağan ediyorum :D

 • Şahin Uslu   08-12-2013 19:55

  Köklü eserleri çürük emellerle kurduğu için Unutulmaya yüz tutmuş Yaşar Yıldırım izinde hızla ilerleyen Belediye başkanı, 110 gün sonra sende unutulmaya mahkumsun.

  0

  0

  • sade vatandaş   10-12-2013 20:32

   yıllardır kızılcahamam gençliğini kendi çıkarları (RANTI)uğruna kullanan yaşar yıldırım perde arkasından nihayet görünmeye başladı yine burnuma rant kokuları geliyor haydi hayırlısı...!

   0

   0

  • çıtak    09-12-2013 01:18

   o Cumhuriyet meydanını gördükçe hamamları gördükçe kaleyi gördükçe kirmir çayı ıslahını gördükçe ne mutlu Türküm yazını gördükçe sen daha çok hatırlarsın Şahin Bey Coşkun Ünalı rahat ol :)

   0

   0

 • Seyit Ali Öztürk   07-12-2013 18:26

  Büyük Küçük Belediyede bunlara oy verenler vermeyi düşünenler Akp veya akp adayı kayıp etsin diye chp bdp ile ittifak yapan bir parti Milliyetçi Ülkücü Muhafazakâr hele hele dindar olamaz.

 • yabancı   07-12-2013 11:09

  o kadar yaptıgı güzellikleri görmezden gelip kaybedecekse helal olsun k.hamams

 • objektif   06-12-2013 22:59

  Çok fazla zorlamanıza gerek yok ....... K A Y B E D E C E K S İ N İ ZZZZZZZZZZZZZ.

  0

  0

  • baba derler   09-12-2013 19:21

   bırakın 100 gün felan kaldı yesinler 100 gün daha ondan sonra ordan inecekler stn... sevinsinler şimdilikkkkk

   0

   0

 • 657/ madde 7   05-12-2013 09:26

  sayın başkan sefa bey ; iktidardasınız artık memurlarında aynen işçiler gibi siyasete girmesinin önünü açacak çabayı göstermenizi bekliyorum. parti toplantılarınızda partinize gönül vermiş memurları davet ederek iktidarınıza bir mesaj vermenizi ve onların da bu yasağı kaldırmasına öncülük etmenizi rica ediyorum.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın