Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Mehmet Akif Ersoy Ölümünün 80.yılında rahmetle anıldı
  • Facebook da Paylaş
Mehmet Akif Ersoy Ölümünün 80.yılında rahmetle anıldı
  • 27-12-2016
  • 0 yorum
  • 5605 okunma
İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından Mehmet Akif Ersoyu anma ve 15 Temmuz darbe girişimi dolayısı ile bir program düzenlendi.

İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam şubesi tarafından düzenlenen Mehmet Akif Ersoy ve 15 Temmuz konulu konferans Kızılcahamam Belediyesi toplantı ve nikah salonunda yapıldı.

Toplantıya Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kızılcahamam Kaymakaı Mehmet Yıldız, Ak PArti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye Başkanı Muhittin Güney,Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş,Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan, İlim Yayma Cemiyeti Kıızlcahamam Şube Başkanı Arslan Koca, Kızılcahamam'da görev yapan okul müdürüleri öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Programda İlim Yayma Cemiyeti Arslan Koca, Memur-Sen Kızılcahamam temsilcisi Hacı Ünal açılış konuşması yaptı. Şiirler ve kuran tilavetinin ardından Kürsüye gelen Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu İstiklal Marşı şarimiz Mehmet Akif Ersoy'u Ölümünün 80. yılı ve 15 Temmuz darbe girişimi dolayısı ile bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Gündoğdu ilçeden ayrıldı.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın