Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Meclis başkanı 5. kez Kızılcahamam'dan
 • Facebook da Paylaş
Meclis başkanı 5. kez Kızılcahamam'dan
 • 19-12-2009
 • 8 yorum
 • 6002 okunma
Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Demokrasi Egitimi Okul Meclisleri projesi kapsamında düzenlenen meclis başkanlığı seçiminde ilçemize üç kez Türkiye birinciliği kazandıran Kızılcahamam İmam Hatip Lisesinden devraldığı bayrak yarışında Anadolu Lisesi ikinci bölge birinciliğini geçtiğimiz gün aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Demokrasi Egitimi Okul Meclisleri projesi”kapsamında düzenlenen meclis başkanlığı seçiminde ilçemize üç kez Türkiye birinciliği kazandıran Kızılcahamam İmam Hatip Lisesinden devraldığı bayrak yarışında Anadolu Lisesi ikinci bölge birinciliğini geçtiğimiz gün aldı.
Ankara ilçeleri arasında yapılan seçimi Kızılcahamam Annadolu lisesi öğrencisi Gökhan Osman KARADUMAN kazandı.Anadolu lisesi müdürü Zekai Takin, Edebiyat Öğretmeni Uğur Temiz, ve ilçe milli eğitim müdürü Ekrem Demirtaş ile birlikte Kızılcahamam kaymakamı Bilal ÇELİK'i makamında ziyaret etti.Öğrenci ve öğretmenleri kabulde bir konuşma yapan ilçe kaymakamı Bilal Çelik şunları söyledi. " İlçemiz için gurur verici bir başarı, bunu Kızılcahamam'ın tanıtımında kullanabilirsek dahada güzel olur sizleri vermiş olduğunuz emekten ötürü kutluyorum" dedi.Bilal Çelik konuşmasına şöyle devam etti "Demokrasi halkın istek ve arzularının uygulandığı bir yönetim biçimidir, gençlerimizin demokrasi bilinci ile yetişmesi çok önemli ülkemizin demokrasi kültürünü geliştirmesine katkı sağlayacaktır dedi ilçe kaymakamı Bilal Çelik daha sonra meclis başkanı seçilen Gökhan Osman Karaduman'a ödül vererek kutladı.
Öğrenci ve öğretmenler daha sonra Belediye Başkanı Coşkun Ünalı makamında ziyaret ederek Türkiye meclis başkanlığı için yapılacak seçimde destek istediler Belediye Başkanı Coşkun Ünal Ankara meclis başkanı olan öğrenciye kol satti hediye ederek türkiye seçmelerinde destek sözü verdi.
Meclis başkanı olan öğrenci ve onu yetiştiren öğretmenlerimizi kızılcahamamhaber olarak kutluyoruz.

 

 

Etiketler : Meclis - başkanı - 5. - kez - Kızılcahamam'dan -
YORUMLAR
 • baki   23-12-2009 09:51

  Bu aşağıda yazacaklarım sana değil isimsiz arkadaş ,hariçten gazel okuyanlara .Aslında herkesle muhattap olmak tarzım değil fakat üzerine vazife olmayan üçüncü şahıslara ilk ve son defa yazıyorum . Herkese verecek cevabım vardrır amma , önce lafa bakarım lafmı diye, sonra söyleyene bakarım adammı diye!!!!!!!!!!

 • baki   21-12-2009 14:23

  ismsiz beye: isimsiz bey bende böyle düşünüyor zannettim özür hani vardırya herşeye muhalefet eden kadrolu muhalifler, ellerinden muhalafetten başka şey gelmeyenler,bu memeleket için taş üstüne taş koymamış ama kendilerini memleleketin sahibi zannedip herkese tepeden bakanlar.Onlardan olmadığınada memnun oldum iyi günler

 • isimsiz   21-12-2009 10:05

  Baki kardeş ben demokrasinin önemsiz olduğunu söylemedim okuduğunu anlamamışsın sadece meclis başkanlığı önemsenmiyor demek istiyorum okullarda bende bunu eleştiriyorum

 • selim   21-12-2009 09:27

  Bu yorum sana aitse yani kızılcahamamdan çıkmasına laik kesim bozuluyor lafı sende biraz idiotluk var anlaşılan. yada embesellik.. çünkü bu yıl Anadolu lisesi öğrencisinin meclis temsilcisi seçildiğini hatırlatırım. belki bu çocukda çok ama çok ileri derecede laik düşünceye sahip bir çocuktur.

 • mehmet   21-12-2009 09:23

  isimsiz kendi açısından bir değerlendirme yapmış. kadrolu muhalefet ne demek bilmiyorum ama. muhalefete muhalefet edende muhalefetcidir. dolayısıyla atımın alnı kara seninki benden kara olmuş. kusura bakma ama her eleştiri bu şekilde değerlendirilirse demokrası nerde kaldı. sizin demokrasi anlayışınız sizin düşüncelerinize yalaka olunduğu noktaya kadar. sizin gibilere softa, kaba, yobaz, dogma ve doktrinci sözleri ile mukabele etmek isterim. adında pek bi güzelmiş ama başına istersen abdul al ))))

 • Ender Bediz   20-12-2009 23:55

  Ankara'da hiç bir okulun önemsememesi hiç önemli değil. Bu arkadaşımızın özgüveni açısından güzel bir olay. Ayrıca bu meclis başkanlığına seçilen çocukların sürekli Kızılcahamam'dan çıkmasına Laik kesim acaip bozuluyor. Demek ki bu olay önemseniyormuş.

 • baki   20-12-2009 13:00

  isimsize cevap :Demokrasiye bakış açına bakılırsa sen kadrolu muhalefet düşüncesinde olanlardansın .Devam et koçum bu yolda memleketin demokrasiye,butür güzelliklere ihtiyacı yok ,senin gibi kadrolu muhalefet kafalıllara göre hala onuncu yıl marşı yeter bize ne gerek var yenilik gelişme falan bunların hepsi hikaye dimi

 • isimsiz   19-12-2009 19:44

  Ankarada hemen hemen hiçbir okul şu meclis başkanlığını önemsemiyor bizde övünüyoruz bizden çıktı diye

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın