Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Lokantaya giren hırsız yakalandı
  • Facebook da Paylaş
Lokantaya giren hırsız yakalandı
  • 26-11-2013
  • 1 yorum
  • 5551 okunma
24.11.2013 günü gecesi ilçemiz Hal Çarşısında Başaran Lokantasında meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak İlçe Emniyet

24.11.2013 günü gecesi ilçemiz Hal Çarşısında Başaran Lokantasında meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin yapmış oldukları tahkikat neticesinde iş yerine camın kırılması neticesinde girilmiş olduğu, anlaşılmıştır. İş yerinde ortalama 1500 TL zarar verilmiş olduğu anlaşılmıştır.

İş yerinde Emniyet görevlilerinin yapmış olduğu güvenlik kamerası incelemesinde ilçemizde ikamet ettiği anlaşılan ve güvenlik güçlerince de tanınan T.K. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş ve yapılan çalışmalar neticesinde şahıs yakalanarak Adli makamlara sevk edilmiştir.

Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edilmiştir.

Emniyet görevlileri bir kez daha Güvenlik Kamera sistemlerinin önemine dikkat çekmiş olup esnafımızın bu konuda duyarlı olarak iş yerlerinin iç ve dış kısımlarına güvenlik kamera ve alarm sistemi kurdurmalarının yararlı olacağını dile getirdiler   

Ayrıca 24.11.2013 günü yine Emniyet görevlilerimizce pazarda esnafa sahte para vermeye çalışan bir şahsı yakalayarak hakkında adli işlem başlatmış olup  Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edilmiştir ayrıca Şahsın yakalanmasında vatandaşların göstermiş olduğu sağduyudan dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü teşekkür eder.

Etiketler : Lokantaya - giren - hırsız - yakalandı -
YORUMLAR
  • MURAT   26-11-2013 09:11

    böyle şerefsizlerin açık resimlerini koyunki herkes tanısın

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın