Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Mutlu Bayramlar Kızılcahamam
  • Facebook da Paylaş
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Mutlu Bayramlar Kızılcahamam
  • 31-08-2017
  • 0 yorum
  • 6125 okunma
Kızılcahamam'lı hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin Mübarek Kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

Şükürler Olsun Yeniden Kurban Bayramına Kavuştuk. Bayram her türlü sıkıntının, üzüntünün ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı birlik beraberlik günüdür. Varsa kırgın olduğumuz yakınlarımız onları, bugünleri fırsat bilerek ziyaret edelim. Ayrıca;
Bugün Sadece yurdumuzda değil tüm Dünya'yı göz-önüne aldığımız zaman bir çok yerde karışıklıklar ve ölümler kol geziyor. Özellikle karışıklıkların bir çoğunun İslam Coğrafyasında, Bayram arefesinde olduğumuz şu günde ARAKAN'da müslümanlar diri diri yakılıyor soykırım yapılıyor diğer yandan Kıtlık-yokluk vb sıkıntılarda yine islam coğrafyasında.

Elimizden birşey gelmiyor hiç bir şey yapamıyorsak kendimiz için istediklerimizi bir duada da onlar için isteyelim.

Bu gün her şeyin fazlasıyla berektli olduğu bir zamanda yaşamaktayız çok şükür. Bir çoğumuz kurban kesecek.Allah kabul etsin. Ancak bazı komşularımızda kesemeyecek. Onları görmek oların bayram coşkusunu sabahtan yaşamalarını sağlayabilmek için kurbanlıklarınızı ayarlar ayarlamaz lütfen kesmeyenleri görelim. Kurbanın manasını bu şekilde yerine getirmiş olalım.

Bu düygu ve düşünce ile Tüm İslam alemi ve Kızılcahamamlı kardeşlerimizin Mübarek Kurban Bayramını Tebirk ediyor Hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan Niyaz ediyoruz.

WWW.KİZİLCAHAMAMHABER.COM

 

 

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın