Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kurban Bayramı yaklaşırken Kurbanlıkta son durum
  • Facebook da Paylaş
Kurban Bayramı yaklaşırken Kurbanlıkta son durum
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5372 okunma
Kurban Bayramı yaklaşırken ülkemizde canlı hayvanın yeterli gelip gelmeyeceği, ithal kurbanlığa izin verilip verilmeyeceği tartışılırken ilçemizde tamamı yerli kurbanlıklar satışa çıkmaya ve pazara inmeye başladı.

 

 

 

 

 

Kurban Bayramı yaklaşırken ülkemizde canlı hayvanın yeterli gelip gelmeyeceği, ithal kurbanlığa izin verilip verilmeyeceği tartışılırken ilçemizde tamamı yerli kurbanlıklar satışa çıkmaya ve pazara inmeye başladı. 

Kızılcahamam’ın önde gelen canlı hayvan pazarı sahiplerinden Ali Barun kemalpaşada bulunan Ali Baba Çiftliğinde kurbanlık satışlarına başladığını dile getirdi. Çiftliğimizde büyükbaş ve küçükbaş havyalarımız bulunmakta her keseye hitap eden kurbanlardan almak için vatandaşlarımızın acele etmesini öneriyorum diyen BARUN, geçen yıllarda birçok vatandaşın kurbanlığını son gün aldığını vurgulayarak, Bu yıl son günü beklemek riskli olabilir. Hayvan sayısı zaten az. Son güne kadar daha da azalması, fiyatları yükseltebilir. Bugünden bağlantıların yapılmasını öneriyoruz dedi.

İribat: 0532 294 75 75

 

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • çıtak   01-11-2010 16:58

    30 ekim akşamı Ahlar köyü yeni adı Mustafa Kemal paşa mahallesinden gübre taşındı mahalle yolu ve istanbul yolu eski Güvem köprüsü dahil tamamen pislik içindeydi taşıyan komyonun arka kapağından yol boyu pislik döküldü plakasını almak mümkün değildi çünkü oda pislik içindeydi,iki gündür yol güzergahı kokudan geçilmiyor.Tabiki taşınacak ama taşırken çevreyede saygılı olunması lazım az yükleyin yollara dökmeden taşıyın

  • Ankar_ALI   28-10-2010 10:33

    TİGEM yani Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Damızlık İnek vermektedir. Detaylı bilgi için www.tigem.gov.tr den bilgi alınabilir. Ayrıca her yıl düzenli olarak yayımladığınız Ali Baba Çiftliği reklamını da isterseniz biraz değerlendirin. Bu yıl sanki biraz geç kalınma dı mı?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın