Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kurban Bayramı tatili kaç gün oldu Kurtulmuş açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Kurban Bayramı tatili kaç gün oldu Kurtulmuş açıkladı
  • 11-07-2016
  • 1 yorum
  • 5414 okunma
Kurban Bayramı tatili kaç gün oldu, Kurban Bayramı tatili 9 gün mü oldu sorularının cevabını Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş verdi.

KURBAN BAYRAMI KAÇ GÜN TATİL OLACAK?

Bir gazetecinin sorusu üzerine Kurtulmuş, Kurban Bayramı tatili meselesinin Bakanlar Kurulu'nda konuşulmadığını, uzun tatil yorumunun kendisine ait olduğunu söyledi. Kurban Bayramı, 12 Eylül pazartesi günü başlıyor ve 4 gün sürüyor. Tatilin 9 güne çıkması için 16 Eylül cuma gününün tatil ilan edilmesi gerekiyor.

NABİ AVCI'DAN YENİ BAYRAM TATİLİ AÇIKLAMASI

Canlı yayında soruları yanıtlayan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Kurban Bayramı tatili muhtemelen 9 gün olacak" dedi.

Turizm sektörünün yüzünü güldüren 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ardından gözlerin çevrildiği Kurban Bayramı tatiliyle ilgili de konuşan Bakan "Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili iç turizmde hareketlenmeye neden oldu. Kurban Bayramı, pazartesi başlıyor, dört gün sürüyor. Cuma günü de birleştirildiği zaman tatil yine dokuz güne çıkıyor. Kurban Bayramı tatili muhtemelen 9 gün olacak." dedi.

Etiketler : Kurban - Bayramı - tatili - kaç - gün - oldu - Kurtulmuş - açıkladı -
YORUMLAR
  • v   11-07-2016 23:11

    işte vatansever, tek başına ve güçlü iktidar farkı; 2002 öncesi maksatlı zayıf koalisyon hükumetleri vatan savunması ile ilgili kararları bile iş işten geçtikten sonra , maaş artışları ile kararları vb. yürürlük tarihinden 1 -2 ay sora alabilirken, AK PARTİ iktidarları idari izinle ilgili kararı bile 2 ay önce alabiliyor. Allah C.C BUGÜNKÜ İKTİDARIN UZUN İKTİDARLARINI NASİP ETSİN. AMİN.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın