Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kültür Sanat Su Festivali Sona Erdi
 • Facebook da Paylaş
Kültür Sanat Su Festivali Sona Erdi
 • 01-01-1970
 • 12 yorum
 • 5669 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından bu sene Beşincisi yapılan Rafet El Roman, Kolpa, Hüseyin Kağıt, Orhan Ölmez, Gülay, Niran Ünsal ve yöresel sanatçıların katıldığı ve dört gün devam edien festival Orhan Ölmez ve Niran Ünsal konseri ile sona erdi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından bu sene Beşincisi yapılan Rafet El Roman, Kolpa, Hüseyin Kağıt, Orhan Ölmez, Gülay, Niran Ünsal ve yöresel sanatçıların katıldığı ve dört gün devam edien festival Orhan Ölmez ve Niran Ünsal konseri ile sona erdi.

Kızılcahamamsporun da açılışının yapıldığı konserde Orhan Ölmez ve Niran Ünsal sahne aldı. Orhan Ölmez sahnede sanat yerine sohbet ve şov yapmayı tercih etti. Sahne kaldığı süre içerisinde doğru düzgün bir şarkı bile konuşmadan okumadığı gözlenirken, son olarak sahne alan Niran Ünsal, seyircinin büyük bir bölümü alanı terk etti.

Cumartesi sahne alan sanatçılardan bir tanesi Pazar güne alınsa coşku biraz daha fazla olabilirdi. Oyun havası söyleyen sanatçılar bir güne değil hergüne paylaştırılabilirdi.Bir festival bu şekilde son buldu 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ 

Etiketler : Kültür - Sanat - Su - Festivali - Sona - Erdi -
YORUMLAR
 • Emre Arslanoğlu   21-08-2013 13:20

  karabağ türkleri katledirken,kerkük türkmenleri katledirken,doğu türkmenistan da türkler katledirken neden tepki göstermedınız acaba.... yapılanlara tepki göstermek duruş sergilemek ayrı bir şey, şuursuzlaşarak ve soysuzlaşarak başka milletlerin sevdasına düşmek ayrı. rabiatül adeviye meydanında sız hıc turkıyeden onlarca şehit haberlerı geldıgınde bı gosterı yapıldıgını gordunuz mu? kuzey kıbrıs turk cumhurıyetını tanıyan bır arap ulkesı gordunuz mu? sımdı bu mısır olaylarına bızde karsıyız ama onların sevdasına dusecek ısımızı gucumuzu bırakacak yada strest atmak ıcın eglenmıyecek degılız... bu sekılde sacmalamayın lutfen.. ozaman hıc muzık calınmasın dugun dernek olmasın dunyanın yer herınde herzaman ınsanlar oluyor olduruluyor yada afrıka ulkelerınde hastalıkdan aclıktan oluyor.... bıraz daha mantıklı davranmanızı beklıyorum kızılcahamamlı olarak sızlerden...

 • size katılmıyorum   21-08-2013 10:29

  bu site taraf tutuyo.......

 • Mehmet Bayır   20-08-2013 09:48

  Mısır'ın durumu belli insanlar ölüyor her yer kan gölü, bu eğlenceler olmasa ne olurdu sanki. Sayın Başkan Lütfen biraz daha hassas olalım.

 • Kardelen   20-08-2013 09:47

  Mısırda yaşanan katliam olaylarında binlerce kişi katledilirken burada gülüp eğlenmemiz,sanatçılar hakkında yorum yapmamaız ne derece doğru? Kendimizi hesaba çekmeli evimizde cenaze vuku buklduğunda komşu evde eğlence düzenleyenleri nasıl değerlendiriyorsak bunu da öyle değerlendirileim. Bu gün mısıra ise yarın bize olmayacağı ne malum. Ülkemizdeki istikrar bizi rehavete sürüklememeli.Saygılarımla.....

 • deli yürek   20-08-2013 08:09

  ya herkes allah razı olsun diyorlar kardeşim hani bunlar milli yetçiydi getirdikleri sanatçinin pkk li oldugunbilmi yormuyduylar yazık deyilmi milletin parasını pkk lı sanatcıyya vermekmı yerekiyordu başka sanatçimi yoktu yazıklar olsun böyle milliyetçiliye başkan ne yapsa yeridir apo çika çak miş milli yetçi karkadaşlar kızıyorlar miş kızsınlar işte gördük milliyetçi bşk kani yeter anlayana

 • gamze   19-08-2013 23:18

  Orhan Ölmez hakkında yazılnlara kesinlikle katılmıyorum.. sanattan anlamayan bir kalemden çıkmış yazılar.. biz Kızılcaham da oturmadığımız halde sırf Kadife Sesli sanatçımızı dinlemek için geldik. konseri de gayet güzel oldu. şarkılarının başında ya da sonunda söylediği sözler şov amaçlı değil kesinlikle.. Orhan Bey şarkılarını güzel sözlerle taçlandırır her zaman..

 • ilknur yurdaer   19-08-2013 22:24

  konser çok güzeldi bence birsürü sanatcı yer aldı hepside alanlarında en iyisi ayrı ayrı çok eğlendik başkanımıza ve konseri düzenleyenlere çok tşekkür ederim inşallah birgün serdar ortaç hande yener demet akalın gökan özen yıldız tilbe ebru yaşar böyle sanatçılar gelir.konser çok güzeldi tşkrlr.

 • nokta   19-08-2013 14:39

  ALLAH razı olsun diyor ya ALLAH ın razı olduğu bir iş mi yapıldı da ALLAH razı olacak .. ALLAH ın yasak olduğunu bildirdiği bir iş yapılmasına ön ayak olunuyor bundan dolayı da ALLAH razı olsun deniyor ya bu kızılcahamamın insanı ne garip hiç akıl etmiyormusunuz . demeyin bari buna dua edilmez ki islam dünyasında müslümanın diyen zulum görüyor .... süslümanlar!!! eğleniyor hangi rızalıktan bahsediyorlar ilğinç ... herkese saygılar :)

 • güzeldi konser   19-08-2013 13:36

  konser öyle yada böyle güzeldi coşkun başkandan allah razı olusun ve bu faaliyetlere destek olanlardan allah razı olsun :)

 • Nesimi   19-08-2013 13:23

  Han-ı Yağma Yiyin, efendiler, yiyin, bu can katan masa sizin; Doyuncaya, tıksırıncaya, çatlayıncaya kadar yiyin! Verir zavallı memleket, verir ne varsa imalını, Vücudunu, hayatını, ümidini, hayâlini; Bütün gönül sevincini, olanca rahat hâlini; Hemen yutun, düşünmeyin haramını helâlini,.. Yiyin efendiler, yiyin, bu yerde bu İştihâ sizin; . Doyuncaya, tıksırıncaya , çatlayıncaya kadar yiyin! Bu harmanın gelir sonu, kapıştırın gider ayak! Yarın bakarsınız söner bugün çatırdayan ocak. Bugün ki mideler diri, bugün ki çorbalar sıcak. Atıştırın, tıkıştırın kapış kapış, çanak çanak…

 • kesinlikle   19-08-2013 11:40

  öyle olabilirdi.yani son gün fazla güzel olmadı.rafet el roman yada grup kolpadan birisi son güne dahil olabilirdi.yanlarında ankara oyun havası söyleyen şarkıcılar olabilirdi ama yinede tertipleyenlerden Allah razı olsun....

 • Mehmet Birtane   19-08-2013 04:11

  Seçilmeden önce her şey şeffaf olacak Halkın gözü önünde olacak diyen Belediyenin tek yapabildiği iyi bir şey VUR PATLASIN.ÇAL OYNASIN:Evet BU Başkanın yapabildiği en iyi iş Festival düzenleyebilmek.Bu Festivaller bile eşe,doata ,yandaşa,hısma ,akrabaya,partiliye öncelik verme proğramlarına çeviriliyor.4 sene Kızının Doğum Gününü Festivalde kutlanma basitliğine düşmüş bir İnsan,Festivalleri siyasal arenalara dönüştüren bir şahsiyet.sanatçılar Bozkurt işareti yaptığı,avanelerin buna katıldığı.trilyonlara mal olan amma halka katma değeri olmayan bir etkinlik.reyonların bile yandaşa partiliye verildiği,avanenin gözetildiği durumlar.ijhaller karanlık,anotolia 7000 kişiye dolandırmış.Başkan Milletin başını tutmuş pozşsyonda.Çünkü ile anlaşmayı bizatihi kendi yaptı.ora milleti dolandırdı.2. anlaşmayıda bşzatihi kendiid yatı.yine aynı adamla.kimle.kel hasanla değil.,Hasan kel ile..güya adnar gürcandan kurtulduk.şimdi eski mhp il başkanı ilçenin imarını yapıyor.ne ilan var.ne bir şey.millet korkuyor.arsamı bu başkan şurdan alır taaa şuraya verir.atatürkün kaldığı yer verilmiş bir yandaşa kimsenin haberi yok.kimin eli kimin cebinde belli değil.hiç bir şey iyi değil.amam iyi olan bir şey var.doyurduğu avaneler ortaya çıkyor kendi kendine don gömlek biçiyor.ama şöyle başkan yaman böyle başkan.devam edin siz buna .ak partiden şu gelecek diye aklınız çıkıyor.şunlar gelse biz alırız.siz bu sefer alacaksınzı bir şey amma o başkanlık değil .alacağız şey Arabadan soğan almak..haydi hayırlı traşlar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın