Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  KUDÜS'ün başkent ilan edilmesine bir tepkide Seyfullah KÖKEN'den geldi
 • Facebook da Paylaş
KUDÜS'ün başkent ilan edilmesine bir tepkide Seyfullah KÖKEN'den geldi
 • 09-12-2017
 • 2 yorum
 • 1707 okunma
Kızılcahamamlı hemşehrimiz HABER TUR Yönetim Kurulu Başkanı Seyfullah KÖKEN Kudüs ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Kızılcahamamlı genç işadamlarından Haber Tur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyfullah KÖKEN, kanayan yaramız ve son günlerin en güncel konusu Kudüs ile ilgili yazılı basın açıklaması yaparak yok hükmündeki karara tepkisini gösterdi.

 

Hemşehrimiz Seyfullah KÖKEN’in yazılı basın açıklaması;

 

Müslümanların en büyük mukaddesatından biri olan Kudüs’ün statüsünün bir devlet başkanının kararıyla değiştirilmeye çalışılması hukuka aykırıdır. Alınan bu kararın zamanlama olarak ülkemizin yaptığı uluslar arası anlaşmalar ile bölgesel ve küresel güç olmaya başladığı bir zamana denk gelmesi ise ayrıca dikkat çekicidir. Bu karar Ortadoğu’da  uzun yıllardır devam eden istikrarlı istikrarsızlığı arttıracaktır. En büyük endişemiz, İsrail devleti’nin bölgede sürdürdüğü pervasız ve kanunsuz uygulamalarının bu kararın ardından şiddetini artırmasıdır.

Kudüs garip ve sahipsiz değildir. Kudüs, insanlığın vicdanı, Filistin davası Müslümanların ortak meselesidir. Filistin devleti’nin ebedi başkent’i olan Kudüs’ün statüsünü değiştirecek herhangi bir kararı kışkırtıcı buluyor ve şiddetle reddediyoruz.

Bu minvalde istikbara ve zulme karşı, mazlum Filistin milletinin yanında olduğumuzu bildirir, ABD’nin bu girişimini, kesin ve tartışmasız bir şekilde tanımadığımızı bütün dünya’ya saygıyla arz ederiz.

YORUMLAR
 • HAS KIZILCAHAMAMLI   13-12-2017 20:00

  bu elemanı ne diye pof pofluyosuz kimse anlamıyor. haber tur şirketinide kimse bilmiyor . elemanıda kızılcahamada tanıyan yok. yaw bırakın böyle acayip işleri.. elemanı kızılcahamamda tanıyan yok eden yok.. şirket dediğinizde muhtemelen ankarada 5 m2 bir ofistir. bu arkadaşı ön plana çıkarma sebebiniz nedir ..biriniz akrabası köylüsü falan mı.

  0

  0

  • Fahri   17-02-2018 19:57

   Çokmu zorunuza gitti on plana çıkması seyfullah koken çalışkan işini titizlikle yapan bir kardesimiz. Seyfullah kardeşimiz ile basında bulunduğu şirket olan haber tur firması ile umreye giderek tanıştım haber tur firmasından ve seyfullah kardeşimden cokta memnun kaldim. Şirket bulunduğu yerin küçüklüğü yada büyüklüğü çokmu önemli işini iyi yaptıktan sonra. Ayrica Seyfullah kardeşimizlede hiç bir akrabalık bağım yok bilginize

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın