Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Küçük kaplıca 14 bin liraya kiraya verildi.
  • Facebook da Paylaş
Küçük kaplıca 14 bin liraya kiraya verildi.
  • 30-05-2008
  • 2 yorum
  • 5476 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan Kese ve çay ocağı işletmesi bugün Belediye encümen salonunda ihalesi yapıldı

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan Kese ve çay ocağı işletmesi bugün Belediye encümen salonunda ihalesi yapıldı.

Saat 14:00 de Kese Masaj ihalesi yapılırken İhaleye Nurettin Aydın, İsmail Doğan ve Emrullah Toy katıldı. Belediye Başkanı Adem Özbekler’ in hayırlı olması dileği ile açılışı yapılan ihale 2000 YTL den başladı.

Belediye başkanı Adem Özbekler ihale devam ederken Kaplıcanın yeni bir işletme dolayısı ile hesabın iyi yapılıp fiyat verilmesi noktasında tarafları uyararak altından kalkılamayacak bir yükün altına girmeyin uyarısında bulundu

Çekişme içinde geçen ihalede 7060,00 YTL ye gelindiğinde İsmail Doğan ihaleden çekildi. Daha sonra Emrullah Toy ile Nurettin Aydın Arasında geçen ihalede rakam 9001,00 YTL ye olduğunda Emrullah Toy da çekildiğini ifade ederek hayırlı olması dileğinde bulundu. Küçük kaplıca kese ihalesini 9001,00 YTL teklif veren Nurettin Aydın aldı.

Kaplıcada yapılan bu ihale ile birlikte herşey dahil sitemide bir anlamda gerçek oldu Belediye Başkanı yaptığı bu ihale ile kaplıcanın temizlik ve diğer işlerine karışmayacak sadece kasada belediye ekipleri olacak gerisi herşey dahil sitemi yani kese işini alan işletmeci üstlenmiş oluyor.

 

Etiketler : Küçük - kaplıca - 14 - bin - liraya kiraya - verildi. -
YORUMLAR
  • mustafa özkan   06-06-2008 19:07

    ihaleyi alan arkadaşa hayırlı olmasını diler k.hamamlılar olarak bol kazanç dileriz

  • davut   30-05-2008 19:50

    hayırlı olsun ihaleyi alan arkadaşımıza bol kazanclar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın