Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kozalak Garden Kahveleri yoğun ilgi görüyor
 • Facebook da Paylaş
Kozalak Garden Kahveleri yoğun ilgi görüyor
 • 03-02-2018
 • 4 yorum
 • 6126 okunma
Kızılcahamam Çam,Ardınç Kazan Kavun kahveleri Kızılcahamam ve misafirlerin beğenisine sunuldu.

Kızılcahamam'ın suyu, hamamı, kaplıcası, kolanyası, bazlaması sucuğu var derken yeni bir ürün daha Kızılcahamam ismiyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Kızılcahamam'da cafe sektöründe hizmet veren Kozalak Garden cafe sektörün den sonra şimdi Kızılcahamam isim ve değişik aromalar ile piyasaya sürdüğü cahveler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İşletme sahibi Nuray ARSLAN Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada "yaklaşık 4 yıldır aktif olarak bulunduğumuz kafe bistro sektöründe gerçekleştirmiş olduğumuz atılımlar ve sizlerin teveccühü sayesinde markalaşma sürecimizi gerçekleştirdik. Yoğun bir alt yapı çalışması ve piyasa araştırması sonrasında hakim olduğumuz dünya kahvelerinden elde ettiğimiz bilgi, deneyim ve tecrübelerler neticesinde  kendi aslımız olan olan türk kahvesinde bir yeniliğe gittik. Türkiye'nin ilk milli ve yerli aromalı kahvelerini siz değerli paydaşlarımıza, müşterilerimize ve piyasa ortaklarına sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Şuanda özellikle ülkemize ve bilhassa başkentimiz Ankara'ya mal olmuş değerleri Türk kahvelerinde yaşatıyoruz ve turizm açısndan bir mihenk taşı oluşturacağına inanıyoruz. Çünkü bu inacımızı perçinleyen olaylardan biriside dünyanın en büyük uluslararası fuarlarından biri olarak gösterilen EMITT turizm fuarında standıtımız yerli ve yabancı turist akınına uğradı.  Kızılcahamam Çam ve Ardıç kahvelerini, Kahramankazan Kavun kahvelerini, Çamlıdere Çam kahvelerini, Elmadağ Elma kahvelerini, Bodrum Mandalina kahvelerini ve son olarak piyasaya yeni sürdüğümüz ıhlamur kahvelerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Fakat durmak yok yola devam anlayışıyla piyasaya yeni süreceğimiz ürünlerin ise heyecanı içerisindeyiz. Güzel ilçemiz Kızılcahamamımızı ,başkent Ankara'mızı ve güzel ülkemizi hem ulusal hemde ulsulararsı arenada temsil etmenin ve edecek olmanın mutluluk sevincini yaşıyoruz aynı zamanda bizlere çıktığımız ilk günde bu yana inancını ve desteğini gösteren ve esirgemeyen bütün dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz büyüyen Türk ekonomisinde bir damla dahi olabilmek için azim ve kararlılılıkla yürüyeceğimizi belirtmek istiyorum.dedi.

 

Etiketler : Kozalak - Garden - Kahveleri - yoğun - ilgi - görüyor -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • Gezgin    07-02-2018 09:59

  Geçen Kızılcahamam Antares tanıtım günlerinde tanıtımı vardı, iyi düşünülmüş bayağı dikat çekici birşeye benziyor, hayırlı olsun.

 • 06 ANKARA   06-02-2018 21:24

  Güzel ilçemiz için atılmış güzel bir adım, Rabbim muvaffak eylesin.

 • Kızılcahamamlı   04-02-2018 16:00

  Kızılcahamam için çalışan bütün herkesle beraber Nuray hanımdan da Allah razı olsun.

 • Ankara sevdalısı   03-02-2018 23:17

  Kozalak Garden Kafeye her kızılcahamama gelişimizde mutlaka uğruyoruz, yeni çıkartılan ürünlerini denedik gerçekten çok başarılı, işletmecisi gerçekten bu işe gönül vermiş biri, başarılar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA