Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kozalak Garden Aromalı Kahveleri Hergün Bir Noktada
  • Facebook da Paylaş
Kozalak Garden Aromalı Kahveleri Hergün Bir Noktada
  • 08-05-2018
  • 0 yorum
  • 5733 okunma
Kızılcahamam aromalı kahve üretiminde 150 noktaya ulaşan Nuray Arslan Hedefimiz 1000 noktaya ulaşmak bunun için çalışıyoruz dedi.

Kızılcahamam'da Kozalak Garden Aromalı kahve üretimi yapan ilçemiz esnaflarından Nuray Arslan  hemşerimiz Orman Su işleri Bakanlığı Personel Daire Başkanı abimiz Halim Bediz’i makamında ziyaret ederek Üretimini gerçekleştirdiği çam ve ardıç kahveleriyle ilgili görüşlerini aldı.

Hemşehrimiz Halim Bediz tarafından Kozalak Garden Ürünlerine gösterilen ilgiden memnun kalan Nuray Arslan böyle bir ilgiden haberdar olmalarına ayrıca çok sevindik."dedi.

Diğer yandan Ankara’mızın incisi Çamlıdere'ye has olan bizzat Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner CAN'ın talimatlarıyla üretilen,  Çamlıdere Çam Kahveleri Çamlıdere Belediyesine teslimi yapıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan NUray Arslan "Gecesini gündüzüne katarak Çamlıdere'mizi bulunduğu süre zarfında turizm şehrine dönüştüren Başkanımız Hazım Caner CAN’ı kutluyoruz, kahvelerimizle beraber şehrin tanınırlılığının artmasında önemli bir rol üstleneceğini dile getirmesi bizleri çok gururlandırdı. Çamlıdere de yaşayan ve Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin memleketimizin değerine sahip çıkması neticesinde çok güzel bir ivme kazandık. Çıktığımız bu güzel yolda sizlerin destek ve teveccühüyle yolumuza güçlü adımlarla devam edeceğiz. Niyet hayır akıbet hayır diyerek çıktığımız bu güzel yolda Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin"dedi

Etiketler : Kozalak - Garden - Aromalı - Kahveleri - Hergün - Bir - Noktada - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın