Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Koltuklar Çocuklara Emanet Edildi.
  • Facebook da Paylaş
Koltuklar Çocuklara Emanet Edildi.
  • 23-04-2014
  • 0 yorum
  • 5657 okunma
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 94 yıl dönümü, Türkiye’de ve Kızılcahamam’da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı.

KOLTUKLAR ÇOCUKLARA EMANET EDİLDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 94 yıl dönümü, Türkiye’de ve Kızılcahamam’da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı.

22 Nisan 2014 Salı günü ilçemiz okullarından seçilen örgenci grupları Saat 10.00 ila 11.00 arası, resmi kurumları ziyaret ederek makamlarda temsil görevini yerine getirdiler.

Belediye Başkanlığı makamına temsili Belediye Başkanı ve Meclis üyeliğini ilçemiz Perihan Erdoğan İlkokulu 4 sınıf örgencilerinden Defne EĞLEN, Ali ATAKUL ve Ayşe Naz BALCI temsil etti.

Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY’i makamında ziyaret eden Perihan Erdoğan İlkokulundan gelen öğrenciler Başkan Muhittin GÜNEY’e takdim ettikleri çiçekle hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Çocuklar oturdukları makamların gereği olarak ilçenin sorunları hakkında başkanlardan bilgi aldı. Kendi tespit ettikleri eksikliklerin yapılması için gerekli talimatlar verdi.

İLÇE KAYMAKAMI MAKAMI İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLERE DEVRETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti. Çocukların bayramını kutlayıp çeşitli hediyeler veren kaymakam Mustafa ÇİT’e öğrenciler de Kuran-ı Kerim hediye ettiler.

İlçe Kaymakamımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile makamını İmam Hatip Lisesi Ortaokul Öğrenclerine Teslim Etti. Makama oturan ve kısa süreliğinede olsa kaymakam Olan Sümeyra Sena Ataseven  Kızılcahamam’ın şirin bir ilçe olduğunu belirtti.Öğrenciler kısa bir süreliğine de olsa Kızılcahamam’da kaymakamlık görevini ifa etmenin onurlu bir görev olduğunu söylediler. Genç kaymakamlar ilçenin kalkınmasının eğitim ve turizmle sağlanabileceğini vurguladılar.

JANDARMA KOMUTANININ MAKAMINA CUMHURİYETLİ ÇOCUKLAR OTURDU

Kızılcahamam Jandarma Komutanı Onur Akyüz’ü Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ertuğrul İpek öğretmenler ve öğrenciler ziyaret etti.

Jandarma Komutanı Onur Akyüz kendisini ziyaret eden öğrencileri kapıda çiçekle karşıladı. Temsili olarak onlara makamını teslim eden jandarma komutanı Onur Akyüz öğrencilerin isteklerini dinledi. Daha sonra onlara çeşitli hediyeler takdim etti.

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Etiketler : Koltuklar - Çocuklara - Emanet - Edildi. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın