Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamamlılar Bayanlar Matinesinde buluştu
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamlılar Bayanlar Matinesinde buluştu
  • 01-03-2014
  • 2 yorum
  • 5529 okunma
Ankara'nın ilçelerinden Çamlıdere ve Kızılcahamam'daki ''Hanımlar Matinesi'', Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Ankara'nın ilçelerinden Çamlıdere ve Kızılcahamam'daki ''Hanımlar Matinesi'', Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ankaralı hanımlar için başlatılan ''Hanımlar Matinesi'' anımsatılarak, matinelerin Çamlıdere ve Kızılcahamamlı hanımlar için düzenlendiği belirtildi.

Açıklamaya göre, etkinliklere Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’in eşi Nevin Gökçek katılırken, Kızılcahamam'daki etkinlikte Başbakan Yardımcısı Emrullah İşleri’n eşi Ayşenur İşler de bulundu.

Çamlıdere'deki matine öncesinde konuşma yapan Nevin Gökçek, ilçeye yakında Hanımlar Lokali ve BELTEK'in de geleceğini bildirerek, ''Hanımlar artık daha çok kendine zaman ayıracak, spor yapacak, kurslara katılabilecek'' dedi.  

Ardından Kızılcahamam'daki Hanımlar Matinesi ‘ne katılan Gökçek, buradaki konuşmasında Kadınlara, ''Ne olur, kendinizi hiçbir zaman ihmal etmeyin, kendinize zaman ayırın. Çocuklarınızla, eşinizle ilgilenin. Atanıza, annelerinize, babalarınıza bakın, sahip çıkın. Ankara Büyükşehir Belediyesi, çocuğun, gencin, kadının, engellinin her zaman yanında'' diye seslendi

 

YORUMLAR
  • isimsiz   02-03-2014 11:20

    güzel bir uygulama ama o programda çalışan insanların daha iyi seçilmesi gerekirdi en azından oraya gelen insanlara karşı daha saygılı olabilriledi hiçkimse bir başkasına sesini yükseltemez.

  • Dilara   02-03-2014 09:09

    güzel bir gündü :D

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın