Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamamda Ramazan nasıl geçiyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamda Ramazan nasıl geçiyor
 • 01-01-1970
 • 3 yorum
 • 5564 okunma
Mübarek ramazan ayının yarısına geldik. Sıcak Ağustos ayında oruç tutmanın zorluğunu ve bu sıcak havada susuzluğu daha çok yaşadık.

Mübarek ramazan ayının yarısına geldik. Sıcak Ağustos ayında oruç tutmanın zorluğunu ve bu sıcak havada susuzluğu daha çok yaşadık.

Güzel ilçemizde havalar biraz daha soğudu ve oruca da alıştık. Kızılcahamam’da Ramazan nasıl geçiyor insanlar iftara nasıl hazırlanıyor sizler için araştırdık.
Ramazan ayında ilçemizde pideye zam yapılmadı normal ekmek fiyatından satışa sunulurken akşam iftar vakti yaklaşırken fırınlar önünde kuyruklar oluşuyor insanlar sıcak yumurtalı ve sade pidelerini almak için kuyruğa giriyor.

Soğuksu milli parkı akşamları iftarını piknik usulü açmak isteyenler ile dolup taşıyor. Hafta sonları sahura kadar milli parkta adeta yer bulunmuyor.Kızılcahamam  Belediyesi hegün yaklaşık 500kişiye kaplıca pakında iftar yemeği veriyor hafta sonları Ramazan eğlenceleri düzenleniyor,hergün akşam sinema keyfi devam ediyor.Ramazan ayının vazgeçilmezlerinden iftar davetleride ramazanın son günlerine doğru artarak devam ediyor İşte Kızılcahamam’da Ramazan

 

 

YORUMLAR
 • adnan   01-09-2010 07:56

  kızılcahamam halkına belediye imkanları ile oy yatırımı yapılıyor ve malesefte işe yarıyor. o harcamalar pakistana gönderilse daha makbuldü siz ramazan ayı gibi bir mübarek ayda kardeşleriniz orada kıvranırken burada nasıl eylendirirsiniz.

 • kızılcamamlı   30-08-2010 02:27

  aşiyan çaybahçesi çok güzel olmuş.haftasonları dinleneceğimiz bir yer.

 • Aydın   28-08-2010 05:13

  Yapılan tüm olumlu işleri bundan sonra alkışlayacağız.Tıpkı bu ramazan ve geçen ramazanda olduğu gibi.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın