Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamamda elektrik kesintisi
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamda elektrik kesintisi
 • 29-07-2009
 • 4 yorum
 • 5607 okunma
Kızılcahamamda geçen ay kesilen elektrik kesintisi ile ilgili kızılcahamamhaber'in yapmış olduğu habere bedaştan bir ay sonrada olsa cevap geldi.

29 Haziran 2009 tarihinde Kızılcahamam'da yapılan elektrik kesintisi ile ilgili kızılcahamamhaberin yapmış olduğu habere Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. den bir açıklama geldi.Haber anlayışımız gereği bedaşın cevabi açıklamasını sizlerle paylaşırken bilgilendirme için teşekkür ediyor elektrik kesintisinin olmadığı günler geçirmenizi diliyoruz.

 

Açıklama

 

KIZILCAHAMAMHABER.COM

 

29/06/2009 tarihli web sitenizde yayımlanan “Kızılcahamam’da elektrik kesintisi” başlıklı haber konusu incelenmiştir.

 

Kızılcahamam ilçemiz Gerede Gerkonsan Trafo Merkezi ile birlikte Kazan Trafo Merkezi’nden beslenmektedir.

 

Ancak, Kazan Trafo Merkezi’nden gelen enerji nakil hattımızda 27.06.2009 tarihinden başlattığımız programlı tesis çalışmaları nedeniyle, Kızılcahamam İlçesi’nin Kazan Trafo Merkezi ile geçici olarak irtibatı kesilmiştir.

 

Gerede ve civarında 29/06/2009 tarihinde yaşanan kötü hava şartları (aşırı rüzgar, yağmur ve yıldırım düşmesi) nedeniyle TEİAŞ’ın sorumluluğunda olan Gerkonsan trafo merkezinden, kendi sistemlerindeki devamlılığı (stabilizeyi) sağlamak amacıyla 20:40-22:15 saatleri arasında Kızılcahamam elektrik şebekesini besleyen Gerkonsan Enerji Nakil Hattına şirketimiz bilgisi dahilinde enerji verilmemiştir. İstem dışı oluşan bu kesinti nedeniyle Kızılcahamam İlçesi enerji alamamıştır. Bunun dışında oluşan münferit arızalara ise İşletmemiz ekiplerince anında müdahale edilmiştir.

 

Kızılcahamam İşletme Müdürlüğümüz arıza merkezine gelen elektrik kesintisi ihbarlarına cevap verilmiş ve kesintinin nedenleri müşterilerimize açıklanmıştır. Arıza servisinin yoğun şekilde aranması nedeniyle bazı vatandaşlarımız operatörlerimize ulaşamamıştır.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

 

 

Kızılcahamam'da elektrik kesintisi Haberimiz

 

 

YORUMLAR
 • k.hamamlı   07-08-2009 19:58

  açıklamayı okudum sanki sadece bir seferlik bişeymiş gibi açıklama yapmışlar,sanki ilk kez elektrik gitti.ben doğma büyüme kızılcahamamlıyım ve kendimi bildim bileli 2 damla düşse elektrikler gider.artık kesin bi çözüm istiyoruz.

 • ahmet   06-08-2009 10:32

  ikide bir gelip gidiyor elektrikli makineler bozulacak.Parasını tek den alırız.tabi tabi

 • mehmet   04-08-2009 12:05

  Kardeşim laf üretmeyin. İş istiyoruz sizden. Hergün elektrikler kesiliyor, bilmem farkında mısınız. Yok Gerede de kar fırtına varmış, yok şu, yok bu. Bahane üretmeyin. Japonya da su müdürü depremde su veremedim diye intihar etti. Depremde bile bahane üretmiyor adamlar. Darısı bizimkilere.

 • berrin baloglu   30-07-2009 11:20

  bu kesintiler sık olmakla beraber kökten hallolur bekliyoruz...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın