Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam’da 3810 Öğrenci ve 365 Öğretmen yarıyıl tatiline girdi
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam’da 3810 Öğrenci ve 365 Öğretmen yarıyıl tatiline girdi
  • 17-01-2020
  • 0 yorum
  • 2498 okunma
Kızılcahamam’da 3810 Öğrenci ve 365 Öğretmen İlk Dönem Tatiline Girdi

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde, Kaymakam Can Aksoy  ile Belediye Başkanı Süleyman Acar karne dağıtarak öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.

İlkokullarda: 1100, Ortaokullarda: 1180, Liselerde: 1530, Toplam : 3810 , Öğrenci ve 365 öğretmen bugün  ilk dönem tatile girecek.Yarıyıl tatili nedeniyle Kızılcahamam Kazımkarabekir İlkokulu’nda karne törenine Kaymakam Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ve ilçe protokolü katıldı.

Karnelerini Kaymakam Aksoy ve Başkan Acar’ın elinden alan öğrenciler büyük heyecan yaşadılar.

Okul müdürlerinin de hazır bulunduğu törende öğrencilerle bir süre sohbet edip sıralarında oturan Kaymakam Aksoy ve Belediye Başkanı Acar, çocukların tatillerini iyi değerlendirmelerini istedi.

Her zaman öğrencilere destek olacaklarını belirten Başkan Acar, okulların ihtiyaçlarını imkanlar dahilinde çözüp ilçede daha kaliteli eğitim hizmeti vermeyi hedeflediklerini söyledi.

Tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni eden Belediye Başkanı Süleyman Acar, öğrencilerden yarıyıl tatilini, ikinci döneme daha iyi hazırlanmak için iyi bir fırsat olarak değerlendirmelerini istedi.

Törende Kaymakam Aksoy, Belediye Başkanı Acar ve ilçe protokolü öğrencilere karnelerini verdi.

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın