Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamama yeni açılan işletmeler
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamama yeni açılan işletmeler
  • 12-04-2017
  • 0 yorum
  • 6915 okunma
Kızılcahamam'da yeni açılan işletmeler Kızılcahamam Haber olarak bol kazanç diliyoruz.

Baharla birlikte Kızılcahamam'da ticaret canlanmaya başladı. İlçenin en büyük geliri turizmden olunca açılan işletmelerde genelde yiyecek içeçek alanında oluyor.

Farklı damak tadlarında hizmet verecek işletmelerinde açılıyor olması vatandaşı sevindirdi. Bunlardan BOLYE KOKOREÇ Ab-ı Hayat otel  karşısında hizmet vermeye başladı, 15 Nisan Cumartesi Saat. 15.00 de resmi açılışı yapılacak olan işletmede aklınıza gelen Fast Food türü yiyecekler yanında Kokoreç, Köfte ve Tantunide iddialı,

Alo Paket : 736 40 40  tavsiye ediyoruz.

 

 

ANADOLU HAN EL DEĞİŞTİRDİ.

Kızılcahamam D-750 karayolu Yanıkköy mevkiinde bulunan Anadolu Han Lokantası el değiştirdi. Yeni işletme sahibi açılışından buyana çok yol katettiklerini dile getirerek, işletmeyi daha çok ızgara ağırlıklı bir yer haline getireceklerini ve bu alanda iddialı olduklarını dile getirdi, 25 yıllık Tırcı olan işletme sahibi yollara ve yoldan geçenlere yabancı olmadıklarını dile getirdi.Yol boyunda nezih bir mekan olacak olan Anadolu Han ve yeni sahibine hayırlı bol kazanç diliyoruz.

 

CIZBIZ KÖFTE 

Kızılcahamam Büyük Kaplıca Karşısına Cızbız köfte adıyla yeni işletmesini açan ilçemiz esnaflarından Murat EROL kardeşimizede yeni yerinde hayırlı işler diliyoruz. 

İlçenin orta yerinde açılan bu işletmede müşterilerine hizmet vermeye başladı.

 

Etiketler : Kızılcahamama - yeni - açılan - işletmeler - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın