Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Ülkü Ocağında Görev Değişimi
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Ülkü Ocağında Görev Değişimi
 • 07-02-2017
 • 3 yorum
 • 5555 okunma
Kızılcahamam Ülkü Ocağı Başkanlığı görevini yürüten Muzaffer Gökmen görevi Yener KOÇAK'a devretti.

Kızılcahamam Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Muzaffer Gökmen görevini yeni başkan Yener Koçak'a devretti.

 Kızılcahamam Ülkü Ocağında başkanlık görevini yaklaşık 2 buçuk yıldır yürüten Muzaffer Gökmen, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ahmet Tatlı Teşkilatlardan sorumlu başkan Fatih Demirel, taşra ocaklardan sorumlu Durmuş Kötel ve  Kızılcahamamlı ülkücü gençler katıldı.

Kızılcahamam'da 2 buçuk yıldan buyana Ülkü Ocağı başkanlığı görevini yürüten Muzaffer Gökmen Bayrakçı Apartmanda bulunan ocak binasında yapılan devir teslim töreni sonrasında görevini Yener KOÇAK'a devretti.

Görev teslimin ardından program hep birlikte yapılan Ülkücü Yemini ile son buldu.

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   10-02-2017 00:51

  Ülkü ocakları Kızılcahamam şb’de görev alan kardeşlierimizin YENİ GÖREVLERİ HAYR'lı olsun inşallah. Referanduma giderken E V E T demekte tereddüdü olan kardeşlerim. Milliyetçi/Ülkücü/Nizamcı/Milli Görüşçü Siyasetin, Siyasi Partilerin amacı İSLAMA, Ülkemize Milletimize Devletimize demokrasimize Dünya Müslümanlarına ve dünya Türklerine hizmet etmek ise, HAYIR cephesinin başını çeken legal siyasi partiler olan chp ve ikizi hdp’nin amacı Diyaneti ve okullardan dinderslerini kapatmayı daha açığı T. C’den İslamı kaldırmayı hayata geçirmek ise , demokrasiyi ret ederek TBMM milletin kürsüsünü imha ederek, Genel kurulda komisyonlarda TERÖR ESTİREREK illegal teröre teröriste örnek oluyorlar, cesaret veriyorlar, mesaj göderiyolar ise ve yandaşları legal kurum ve kuruluşlarda legal görev üstlenmiş Darbeci, Ergenekoncu Hukukcu, Asker VESAYETCİLER ile Barolar birlikleri, tmmo, ttbb, eczb, disk vb sendikalar ile, basın faiz lobileri ile, ve hatta illegal FETÖ – PKK – PYD, vb. GEZİCİLER vb ile ve “”en kötüsü İslamı, Vatanımızı ve tüm islam ülkelerini bölerek, parçalayarak sömürmek ve yok etmek için terörist örgüt kuran, besleyen, büyüten ve üzerimize gönderen abd, israil, ab ülkeleri ile hiç teredütsüz iş birliği yapıyorlar ise, BİZLERE YAKIŞAN İslamı Vatanımızı Milletimizi Devletimizi demokrasimizi dünya Müslüman ve Türklerini bunların şerrinden kurtarmak için BİN KERE E V E T ve hatta BİN TANE DAHA E V E T bulmaktır.

  0

  0

  • Nurol BAKIR   14-02-2017 09:39

   Veysel BAYRAM hemşerim daha bir kaç ay öncesine kadar Ülkücülere ve MHP ye söylemediğiniz kalmadı (Kan emiciler, vampirler, kavgadan başka bir şey bilmeyenler, Fatihayı bile okumasını bilmeyenler, hatta ve hatta Bozkurt simgesinden dolayı hayvan bile dediniz)şimdi ne oldu da kardeşleriniz oldu? Şunu da bilesin ki Ülkücülerin çoğu HAYIR diyecektir. Çünkü ülkücüler demokratik parlementer sistemini savunurlar, tek adamın hakim olduğu sistemi değil.

   0

   0

 • Ruşen Ali   09-02-2017 16:45

  Ülkü ocağımı kaldı. Kapatıp AKP'ye bağlılığını bildirsinler. En hayırlı iş olur yaptıkları.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın