Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Sosyal Yardımlaşmadan Engelli Gene Akülü Araç
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Sosyal Yardımlaşmadan Engelli Gene Akülü Araç
 • 03-07-2017
 • 2 yorum
 • 5799 okunma
Kızılcahamam Sosyal Yardımlaşma Vakfı Engelli bir gence akülü araç alarak sevindirdi.

Kızılcahamam'da engelli bir gence akülü sandalye verildi.Kaymakam Mehmet Yıldız  bir süre önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuran engelli Selahattin Çalışkan'ın akülü sandalye talebini karşıladı.

Vakıf aracılığıyla satın alınan araç engelli Selahattin Çalışkan'a teslim edildi.Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, vakıfta aracın teslimi sırasında yaptığı açıklamada, engellilere önem verdiklerini belirterek, vakıf aracılığıyla vatandaşların taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirdiklerini söyledi.Engelli Selahattin Çalışkan'a da akülü araç desteğiyle büyük sevinç yaşattıklarını dile getirdi.

Engelli "Selahattin Çalışkan'ın babası ise akülü araca kavuştukları için çok mutlu olduklarını dile getirerek,çocuğumun "İlk kez akülü aracı olacak. Kimseye muhtaç olmadan istediği yere gidebilmenin mutluluğunu şimdiden yaşamaya başladı" başta ilçe kaymakamız Mehmet Yıldız olmak üzere Vakıf Müdürü Bülent Işık beye teşekkür ediyorum diye konuştu.

Kas hastalarının kullanımı için üretilen Akülü araç Kızılcahamam Sosyal Yardımlaşma Vakfı demirbaşına alınarak kullanım hakkı engelli gence verildi.

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   06-07-2017 15:33

  Vakfımızı boş kasa bir vakıftan ful kasa bir Vakıf'a kavuşturan. Memur/işçi maaşlarını DEPREMZEDELERE YARDIM İÇİN GÖNDERİLEN YARDIM PARALARINDAN ödeyen iktidarlardan kurtaran ve yerine dünyaya yardım eden iktidarlara kavuşturan Allah'ımıza c.c hamd eder hayırlı olsun dileklerimle akülü aracı alanlara teşekkür ederim.

  0

  0

  • bartınlı   07-07-2017 10:53

   A 101 reklam sayfalarına da yorum yazsan iyi olur

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın