Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Ramazan ayına hazırlanıyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Ramazan ayına hazırlanıyor
 • 01-01-1970
 • 7 yorum
 • 5520 okunma
Kızılcahamam yaklaşan Ramazan Ayına hazırlanıyor

Rahmet Bereket ve Mağfiret ayı olan 11 ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayı geldi.Kızılcahamam Pazartesi başlayacak olan Ramazan ayı öncesi hazırlıklara başladı.

Bu yıl sıcak bir Ramazan ayı geçireceğiz.Ramazan ayının Ağustos ayına denk gelmesi ile birlikte Kızılcahamam sıcak bir Ramazan ayı geçerecek.Oruç belki biraz insanları zorluyacak ama herşeye bir kolaylık veren yaradan buna da sabır ve kolaylık verecektir.

Kızılcahamam Belediyeside heryıl olduğu gibi Ramazan ayı boyunca bazı etkinlikler düzenleyecek, Büyük kaplıca yanında bulunan açık otopark alanını Ramazan ayı için hazırlayan Kızılcahamam Belediyesi pakın zeminine kilitli taş döşetti.Hergün iftar ihtiyaç sahipleri, misafirlere itfar yemeği verilecek.İftar vermek isteyen hayırseverlerde belediyeye müracaat etmeleri halinde iftar yemeği verebilecekler

Ramazan eğlenceleride tertipleyen Kızılcahamam Belediyesi Cuma ve Cumartesi günleri iftardan sonra Türk tasavvuf musikisi ve değişik etkinlikler ile canlı bir Ramazan ayı geçirilmesini hedefliyor.

Kızılcahamamhaber olarak Mübarek Ramazan ayının Tüm Kızılcahamamlılara ve islam alemine hayırlar getirmesini yüce yaradandan temenni ediyoruz.

YORUMLAR
 • Emrah DURSUN   01-08-2011 21:37

  Siz kızılcahamam halkı şu mübarek Ramazan-ı şerif ayınıda siyasete bulaştırdınız ya helal olsun kardeşim sandalye bulamamışlar sen sandalyeden yakınıyosun dünyanın dört biryanında afrika açlıkla, vb ülkelerde savaşın içinde kardeşlerimiz açlıkla boğuşuyor şu mübarek ayda sen iki kıçı kırık sandalyenin lafını yapıyorsun birdahaki gelişinde ben ayakta da yerim sen sandalyede otur ye olurmu kardeşim benim. Polis ali abimizin de dediği gibi Tüm Müslüman aleminin Ramazan ayı mübarek olsun herşey siyaset değildir birlik beraberlik ve kardeşliktir sen siyaset adamına yardım edersen sende karlı çıkarsın sen zorluk çıkarır dik kafalı olursan önünede hep diklik zorluk gelir sende böyle kin güdersin. İyi çalışmalar...

 • cadde üstü   01-08-2011 11:06

  gece saat bir gibi bir davulucu güm güm bozuk ritim ardından arabların alarmları neyse bi 20 dk sonra sustu aradan bir yarım saat sonra başka bir davulcu davula vurmazmı alarmlar araka arkaya bagrıyor. Kardeşim yok mu bu işin bi bakanı bi düzeni davul kimde? tokmagı kimde? Allahaşkına biri söylesin. bence kızılcahamama bu görüntüler yakışmıyor ankardan gürültüden kaçan bizler dinlenmek için geliyoruz kardeşim. bu eğlenceyide belli bi saatte kesersiniz inşallah.

 • ahmet   01-08-2011 09:16

  gazi yemin edebilirmisin.yukarıdaki fotoğraflara bakın gaziye not verin.bukadarıda yuh yaniiiiiiii

 • Emrah Gürpınar.   01-08-2011 09:13

  Gazi kardeş tespitin 4 x 4 lük. MHP zihniyeti, elinde kalan son imkânlarını da MHP temsilcileri ile kademe, kademe paylaşmaktadırlar. Bunlardan biride Kızılcahamam Belediyesidir. Kızılcahamam’ı MHP lilere teslim eden Sefa Yıldırımı, Kemal Doğanoğlunu, Haluk İpeği, Adem Özbekleri, Veysel Bayramı, İsmet Engüreli ve herkesi kınıyorum

 • polis ali   31-07-2011 20:24

  Mübarek Ramazan Ayının Tüm kızılcahamam İlçesine ve k.hamam emniyet teşkilatına Türk İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim.

 • gazi   31-07-2011 01:36

  geçen yıl ifatara eve yetişemedim.belediyenın verdiği iftara gideyim dedim.malum belediye partilileri masaları donatmışlar köşe başlarına milletinde elinde bir tabak sandalyenin üzerinde yemek yemeye çalışıyor.o manzarayı görünce bir kez daha lanet olsun dedim.anında terk ettim orayı.hani halka hizmet bumu.bu halka hizmet anlayışı değil partiye hizmet anlayışı.umarım bu sene bu gibi manzaralar yaşanmaz.

 • Emrah Gürpınar   30-07-2011 22:54

  Her şey iyede, festival yapıldı yoklar. Yaz geçti yoklar. Hani bizim çok sevdiğimiz bir kardeş belediyemiz kardeş ilçemiz vardı. Hani onlar nerede? Neden gelmiyorlar? Neden gitmiyoruz? Dostluk sadece AKP ilemi oluyordu?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın