Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Polisi mahallenin kabusu olan hırsızları yakaladı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Polisi mahallenin kabusu olan hırsızları yakaladı
  • 28-02-2018
  • 0 yorum
  • 5525 okunma
Kızılcahamam ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede evlere girip hırsızlık yapan şüphelileri yakaladı.

Edinilen bilgiye göre Kızılcahamam Kadirbey Mahallesinde hırsızlık için değişik zamanlarda birçok eve giren hırsızlar ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin sıkı takibi sonucunda yakalanarak adliyeye sevk edildiler.

Kızılcahamam Haberin edindiği bilgiye göre Karşıyaka Mahallesinde değişik zamanlarda üç eve giren ve evden hırsızlık yapan beş kişiyi  polis yaptığı araştırma sonucu tespit etti.Kızılcahamam ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekiplerin sıkı takibi sonucunda Karşıyaka mahallesinde hırsızlık yapan ve suç dosyaları bir hayli kabarık olan şüphelilerin üçü polisin yaptığı operasyonla yakalandı.

Şüpheliler ile ilgili yapılan araştırmada , zanlıların Uyuşturucu kullanma ve ticaretini yapma, kasten adam yaralama, mala zarar verme, oto hırsızlığı, evden hırsızlık, tehdit , hakaret, dolandırıcılık gibi birçok suça karıştığı tespit edildi.

Şüphelilerin iki tanesi daha önce işledikleri suç dolayısı ile cezaevinde olduğu, anlaşılırken yakalanan  üç şahıs ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kadirbeyde oturan vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

eta saat
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın