Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Müftüsü Selçuk Kılıçbay Veda Etti.
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Müftüsü Selçuk Kılıçbay Veda Etti.
  • 29-11-2019
  • 0 yorum
  • 2568 okunma
Kızılcahamam Müftüsü iken Gebze Müftüsü olarak ataması yapılan Selçuk Kılıçbay için veda yemeği düzenlendi

Gebze Müftüsü olarak atanan Kızılcahamam Müftüsü Selçuk Kılıçbay için veda yemeği düzenlendi.

İlçe Müftülüğü tarafından Eliz Otel’de verilen veda yemeğine Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy,Kızılcahamam’ın Fahri Hemşehrisi Pursaklar Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Muşmal, Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, Kızılcahamam Cumhuriyet Savcıları, Hakimler İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Kızılcahamam İlçe Müftülüğü çalışanları ve ilçede görev yapan imamlar katıldı.

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar,  konuşmalarında ilçemizde güzel hizmetlere vesile olduğu için Selçuk Kılıçbay’a Kızılcahamamlılar adına çok teşekkür ettiler ve yeni görev yerinde başarılar dilediler.

Duygulu anlar yaşayan Müftü Selçuk Kılıçbay ise, zamanın çok çabuk geçtiğini belirterek, "Burada gururla anlatabileceğim iki yıldan fazla zamanım oldu. Bu şirin ve tarihi ilçede çok güzel günlerimiz oldu. Ben nereye gidersem gideyim aklımda hep Kızılcahamam ve Kızılcahamam halkının sevgisi olacaktır. Çok değerli Kızılcahamam halkı, hepinize hakkımı helal ediyorum, sizler de hakkınızı helal edin" diye konuştu.

Konuşmaların ardından, İlçe Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam’ın Fahri Hemşehrisi Pursaklar Kaymakamı Mehmet Yıldız ,Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve ilçe protokolü  Selçuk Kılıçbay’a plaket ve hediyeleri takdim edildi.

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın