Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Lisesi Mezunları 4.kez buluştular
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Lisesi Mezunları 4.kez buluştular
  • 15-05-2017
  • 1 yorum
  • 6542 okunma
Kızılcahamam'ın en eski okulu Kızılcahamam Lisesi mezunları 4. kez bir araya gelerek yarım asırlık arkadaşlıklarını pekiştirdiler

Kızılcahamam Lisesi Mezunları öğretmenleri ile 4.buluşma gününde bir araya geldiler.

Kızılcahamam Lisesinin 40-45 yıl önceki mezunları geleneksel hale getirdikleri bir araya gelme programlarını  14 Mayıs 2017 Pazar günü soğuksu milli parkında gerçekleştirdi.

Etkinliğe yurdun dört bir köşesinden bir çok katılımcı geldi.40-45 yıllık dostluklar tekrar kenetleştirildi sevgi gösterileri ve duygulu anlar yaşandı.

Tertip komitesinden Ertuğrul İpek açılış konuşması yaparak yıllar önce birlikte aynı sıraları paylaştığı okul arkadaşlarına hoş geldiniz diyerek bundan sonraki buluşmalarının daha geniş kapsamlı olacağını ifade ederek katılımları için teşekkür etti.

Arkadaşlıklarını aradan geçen yarım asra rağmen hala eski sıcaklığında muhafaza eden Kızılcahamam Lisesi mezunlarının diğer okullara, örnek olmasını diliyor arkadaşlıkların yok olmaması ve hep taze kalmasını diliyoruz

YORUMLAR
  • Yorumcu   17-05-2017 16:01

    Baştan 9. fotoğraf Türkiye'de yaşanan esnaf-bürokrat-memur duruşu ve hikayesini anlatıyor. Edep haya sondaki kişiden baştakine doğru bozuluyor.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın