Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Kaymakamının tayini çıktı
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Kaymakamının tayini çıktı
 • 03-09-2014
 • 3 yorum
 • 5875 okunma
İçişleri Bakanlığına ait atama kararları yayımlandı...İçişleri Bakanlığından: 2014/1032 Karar Sayısı ile yayımlanan kararnamede Ankara’da yedi ilçenin kaymakamları değişti.

İçişleri Bakanlığına ait atama kararları yayımlandı...İçişleri Bakanlığından: 2014/1032 Karar Sayısı ile yayımlanan kararnamede Ankara’da yedi ilçenin kaymakamları değişti.

ilçemiz Kaymakamı Mustafa ÇİT içişleri bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı Olarak atanırken Mustafa ÇİT’ten boşalan Kızılcahamam Kaymakamlığı görevine ise Amasra Kaymakamı Mehmet YILDIZ atandı.

Polatlı kaymakamı olarak görev yapan hemşehrimiz ilçemiz Pazar Köyü nüfusuna kayıtlı Gürsoy Osman BİLGİN ise İstanbul Sarıyer kaymakamlığına atandı.

MEHMET YILDIZ KİMDİR ?

07.11.1970 tarihinde Antalya-Gazipaşa'da doğdu. İlköğrenimini 1981 yılında Gazipaşa'da, orta ve lise öğrenimini 1987 yılında Antalya Aksu Öğretmen Lisesinde tamamladıktan sonra, 1987 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümündeki üniversite eğitimini 1991 yılında tamamladı. Kısa sürelerle turizm ve tekstil sektörlerinde çalıştı. 1996 yılının sonunda kaymakamlık mesleğine atandı. 1997-1998 yıllarında eğitim amacıyla 8 ay süre ile İngiltere'de bulundu. 1998 Sinop-Türkeli kaymakam vekilliğine atandı. 1999 yılında 5 ay süre ile Milli Güvenlik Akademisi kursunu bitirdi.

1997 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim Bilimleri dalında başladığı yüksek lisans eğitimini 2000 yılında "Türkiye'de Belediyelerin Mali Yapıları ve 1980 Sonrası Değişim" konulu tezi ile tamamladı. Daha sonra sırasıyla 2000-2001 yılları arasında Eskişehir-Günyüzü, 2001-2003 yılları arasında Van-Özalp, 2003-2006 yılları arasında Çorum-Mecitözü, 2006-2009 yılları arasında Sivas-Gemerek Kaymakamlığı yaptı. 28 Ağustos 2009'dan bu yana Amasra Kaymakamlığı görevinde bulunan Mehmet YILDIZ evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

KIZILCAHAMAM

1. Derece Kadrolu Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa ÇİT’in yerine

1. Derece Kadrolu Kızılcahamam Kaymakamlığına Amasra Kaymakamı Mehmet YILDIZ'

POLATLI

1. Derece Kadrolu Sarıyer Kaymakamlığına Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN'in,yerine

1. Derece Kadrolu Polatlı Kaymakamlığına Susurluk Kaymakamı Mahmut Nedim TUNÇER'in

KAZAN

1. Derece Kadrolu Pamukkale Kaymakamlığına Kazan Kaymakamı Veysel BEYRU'nun yerine

1. Derece Kadrolu Kazan Kaymakamlığına Vize Kaymakamı Murat DURU

ÇANKAYA

1. Derece Kadrolu Samsun Vali Yardımcılığına Çankaya Kaymakamı Mehmet Ali YILDIRIM'ın yerine

1. Derece Kadrolu Çankaya Kaymakamlığına Sur Kaymakamı Aydın ERGÜN

BALA

1. Derece Kadrolu Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne Bala Kaymakamı Mustafa IRMAK'IN yerine

3. Derece Kadrolu Bala Kaymakamlığına Eruh Kaymakamı Levent YAZICI'

GÖLBAŞI

1. Derece Kadrolu Silifke Kaymakamlığına Ankara Gölbaşı Kaymakamı Şevket CİNBİR'in yerine

1. Derece Kadrolu Ankara Gölbaşı Kaymakamlığına İzmir Vali Yardımcısı Şahin ASLAN

PURSAKLAR

1. Derece Kadrolu Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcılığına Pursaklar Kaymakamı Salih BIÇAK'ın yerine

1. Derece Kadrolu Pursaklar Kaymakamlığına Hukuk Müşaviri İhsan KARA

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • elifcik   12-09-2014 13:34

  yeni kaymakamamızda çok yakışıklı maşallah

 • sayın kaymakamım mustafa çit.   05-09-2014 08:40

  sizi tanımam sizden bir isteğimde olmamıştır. hatta evime iki kez de geldiniz.biz ilçemizin kaymakamını, devletimizin temsilcisi güçsüzlerin dostu,fakir fukaranın ve gariplerin koruyucusu olarak biliriz. sizi devletimizin vatandaşa açılan kapısı, gülen yüzü, sorunlarının çözüm yeri olarak algılarız. yani size inanır ve size güveniriz. yaşadığım bir olay karşısında üzülerek bunları yazmak zorunda kaldım. bu fani dünyada size bir çok övgü olduğu kadar bir kişide olsam sizin hakkınızda bunları da düşünen bir vatandaşında olduğunu bilmenizi istedim. size kul hakkım varsa helal etmediğimi ve hesabım huzuru mahşere kalsın diye düşündüğümü ifade etmek isterim. a.e.a.

 • Osman DEMİREL   03-09-2014 22:56

  Saygıdeğer kaymakamımız Mustafa ÇİT'e yeni görevinde başarılar diler, ilçemizde bulundukları süre zarfında, ilçemize olan katkılarından dolayı hem kendilerine hem de eşi hanfendiye teşekkür ederim. Yeni atanan kaymakamımız sayın Mehmet YILDIZ'a da görevinde başarılar dilerim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA