Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit Veda Etti
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit Veda Etti
 • 12-09-2014
 • 3 yorum
 • 5879 okunma
2010 Yılında Kızılcahamam Kaymakamı olarak Çerkeş'ten ilçemize atanan ve dört yıldır ilçede görev yapan Mustafa Çit bugün Başak Otelde yapılan törenle ilçeye veda etti.

2010 Yılında Kızılcahamam Kaymakamı olarak Çerkeş'ten ilçemize atanan ve dört yıldır ilçede görev yapan Mustafa Çit bugün Başak Otelde yapılan törenle ilçeye veda etti.

Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit'in veda yemeğine ilçede görev yapan eski ve yeni belediye başkanları, müdürler, esnaflar ve köy muhtarları katıldı.Başak Otelde yapılan yemek sonrasında Kaymakamlık yazı işleri müdiresi Ayfer Ağören bir konuşma yaparak 104 köyü olan Kızılcahamam'da gitmediği köy ve mahalle kalmadı, herkese yardım etmek için gayret etti sizinle çalışmak bizim için onurdu umuyorum bundan sonra sizi vali olarak görmek isteriz" dedi. Daha sonra kürsüye Kızılcahamam Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Fatih Muşmal yaptığı kısa konuşmada her ayrılık yeni bir kavuşma demek sayın kaymakamımla biz çalışma imkanı bulamadık,ama, sizinle tanışmaktan onur duydum  yeni görevinde başarılar diliyorum, Allah hayırlı hizmetlerde bulunmak nasip etsin" dedi.

Eski Belediye Başkanı Coşkun Ünal ise konuşmasında "sayın kaymakamımla dört yıl uyum içeriisnde çalıştık, ilk geldiğinde konuşurken dediki benim gelebileceğim en iyi yer burası, Kızılcahamam'dan daha iyi bir yer benim için hayal dedi.Eğilmedi, bükülmedi, dik durdu, doğru bildiği yoldan şaşmadı, halk adamı olarak hak adamı olarak biz kendisini tanıdık, Cenabı Allah yolunu açık etsin" dedi.

Yabanabat derneği başkanı Selim Şenol ise yaptığı konuşmada "Mustafa bey içimizden birisi bizim gibi, aynı şartlarda okumuş, çok kendimizi bulduk, onun içöinde takdirle anılmayı bana göre hak etti, buraya güzel hisler, güzel anılar bıraktığını düşünüyorum."dedi.

Son Olarak Kürsüye gelen Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit  yemeğe katılan herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında yaklaşık dört yıldır Kızılcahamam'da görev yapıyorum burada görev yapmaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim, gerçekten Kızılcahamam'ın her zerresi ve her aşamasında bulunduk, gittik gezdik beraber olduk, fikir yorduk birlikte çalıştık, ülkemizin bu güzide köşesi Kızılcahamam herşeye layık, suyu ile toprağı ile turizmi ile çok iyi bir aşamaya geldi bu aşamaya katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

Etiketler : Kızılcahamam - Kaymakamı - Mustafa - Çit - Veda - Etti - -
YORUMLAR
 • Selvet TURHAN   14-09-2014 18:16

  Ben Çerkeşten yazıyorum.Bizde de kaymakamlık yaptı.Kendisi ADAM gibi ADAMDIR.Yeni görevinde başarılar diliyorum.Kendisine saygılar sunuyorum.

 • Serkan Suçlu   13-09-2014 23:54

  Organize ! Meydan pidecilere kalmış.

 • Veysel BAYRAM   12-09-2014 23:56

  Bütün köylerimiz eşit mesafede olan ama Karacaören köyüne ulaşım sağlayan soğuksu ve çay yollarının asfaltlarının yapımı için köy muhtarlığından denek başkanlığından siyasilerden çok çalıştığını ve hatta özel çaba gösterdiğini bizzat yaşadığım MUHTEREM KAYMAKAMIM ikinci yurdunuzun sakinleri olarak eşiniz ile çocuğunuz ile tüm sevdikleriniz ile Yolunuz bahtınız açık, Allah (c.c) Yâr ve yardımcınız olsun. " Yap bir iyilik at denize balık bilmez ise HÂLIK bilir"

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın