Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'ın iki mahallesinde muhtarlık seçimi yapıldı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'ın iki mahallesinde muhtarlık seçimi yapıldı
  • 07-06-2016
  • 0 yorum
  • 5902 okunma
Kızılcahamam Güvem ve Yıldırım Çatak Mahallesi ile Çamlıdere'nin Doymuş mahallesinde muhtarlık seçimleri yapıldı

Kızılcahamam Güvem mahallesi Muhtarının İstifası ile Yıldırım Çatak Köyü Muhtarının vefatı dolayısı ile boşalan iki mahalle muhtarlığı için muhtar seçimleri yapıldı. 

Kızılcahamam Güvem Köyü Muhtarı Hayati Aktaş’ın sağlık nedeni ile istifası Yıldırım Çatak Mahallesinin 45 yıllık muhtarı Cemalettin Akdoğan’ın vefat etmesi dolayısı ile boşalan mahalle muhtarlıkları için seçim yapıldı.

Güvem mahallesinde Hayati Aktaş’tan boşalan Muhtarlık için üç aday yarıştı. Muhtar Adaylarından Suat Akyol 22 oy, Sadi Korkmaz 41 oy alırken Mehmet Yılmaz 46 oy olarak Güvem Mahallesinin yeni muhtarı oldu. Yıldırım Çatak mahallesinde Cemalettin Akdoğan’dan boşalan muhtarlık için ise dört kişi aday oldu. Adaylardan Ahmet Demir 5 oy, İbrahim Işık 6 oy, Musa Aksoy 10 oy alırken, Veysi Işık 16 oy alarak Yıldırım Çatak Mahallesi muhtarlığına seçildi. yeni muhtarı oldu.

Diğer yandan Çamlıdere ilçesine bağlı Doymuş mahallesinde de muhtarlık seçimi yapıldı. İki adayın yarıştığı muhtarlık seçimlerinde İsmail Şahin 14 oy alırken Ahmet Akyol 17 oy alarak Doymuş mahallesi muhtarı seçildi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın