Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'ın çocukları şampiyon oldu
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'ın çocukları şampiyon oldu
  • 11-11-2015
  • 2 yorum
  • 5683 okunma
Kızılcahamam Belediyesi U-17 genç fıtbol takımı şampiyon oldu

Kızılcahamam Belediyesi Amatör Spor Kulübü U-17 Genç Futbol Takımı 7 Kasım 2015 Cumartesi Günü İlçe stadında Pınar Spor U-17 Genç takımını Mehmet Can, Mehmet Akif ve Erdem’in attığı gollerle 3-1 yenerek ilçemiz halkına büyük bir sevinç yarattı.

Bu sevincimizi artıran diğer bir husus ise 2014-2015 Futbol sezonunda şampiyon olan U-16 Genç Takımdaki gençlerimizin aynı kadro ile  U-17 Futbol Liginde 2015-2016 Futbol Sezonunda şampiyon olmaları bu nedenle Fatih’i, Onur’u, Alp’i, Ahmet Tamer’i, Oğuzhan’ı, Kazım’ı, Hakan Can’ı, Cengizhan’ı, Küçük ve Büyük İbrahim’i, Ahmet İpek’i, Umutcan ile ağabeylerinin yanında Berat Asil, Murat Odacıoğlu ve Muhammet Emre’yi de kutluyor ve kendilerine final grubunda başarılar diliyoruz.

Yönetim Kurulu olarak bu başarılarda büyük emek sarf eden Hasan ve Murat Hocalarımızı kutluyor ve 21 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olan U-14 Genç Takımımızın müsabakalarında kendilerine ve minik takımımıza başarılar diliyoruz.

Tamamı Kızılcahamamlı olan bu çocuklar bir sezonun ardından şampiyon olarak ilçeye büyük sevinç yaşattılar. Kızılcahamam'ın öz evlatları gelecekleri olan bu çocuklar boş tribünlere oynuyor. spor ile ilgilenen Kızılcahamamlılardan kendilerini stadyumda desteklemelerini isteyen bu sporculara biraz olsun kulak verelim, hafta sonları ilçe stadyumunda onları izleyerek destek olalım

YORUMLAR
  • konca   11-11-2015 21:25

    Baskanim kur Kizilcahamam Belediyesporu bu gencleri oynatalim 2. Amator ligden baslayalim. Bu ilce futbolu sever. Lütfen bize 2.amator kumeden bi takim kur

  • halil    11-11-2015 15:33

    maalesef boş tribünlere oynadılar. cumartesi günü seyrettim ateş gibi gençler. son derece güzelde futbol oynuyorlar. tribünde sınıf arkadaşları 10-15 gençten başka kimse yok.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın