Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganı ile çıktı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganı ile çıktı
  • 11-11-2018
  • 0 yorum
  • 6367 okunma
Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganı ile aday ola Mustafa Özbekli'nin açıkladığı projeler Kızılcahamamlıların ilgisini çekmeye devam ediyor

MUSTAFA ÖZBEKLİ İKİNCİ PROJESİNİ AÇIKLADI

AK Partiden Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özbekli Kızılcahamam için hazırladığı projesini paylaşmaya devam ediyor.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Mustafa Özbekli, Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganıyla çıktığı aday adaylığı sürecinde, Kızılcahamam için planladığı 10 günde 10 projesini basın aracılığı ile Kızılcahamamlı hemşerilerine ve tüm dünyaya duyurmak istediğini açıkladı.

Kızılcahamam için hazırladığı projelerinin 10’unu Aday Adaylığı sürecinde açıklayacağını belirten Mustafa Özbekli, ikinci projesini paylaştı.

MACERA TUTKUNLARININ ADRESİ KIZILCAHAMAM OLACAK

AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özbekli yaptığı açıklamada; “Adrenalin tutkunlarının da cazibe merkezi olacağız. Ankara da 10 binlerce üniversite öğrencisi 100 binlerce genç var hafta sonlarında değişik etkinlikler aramaktalar, ayrıca evlenecekler gelinlik ve damatlıkla yan yana uçacaklar Türkiye'de ilk olması sebebi ile yurdun dört bir yanından da macera severler adrenalin tutkunları bu projemizle Kızılcahamam’a gelecekler” dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın