Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam ğız ve diş sağlığı Merkezi açılıyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam ğız ve diş sağlığı Merkezi açılıyor
 • 05-12-2015
 • 3 yorum
 • 5804 okunma
Kızılcahamam ağız ve diş sağlığı merkezi kısa süre sonra açılıyor

Kızılcahamam’a bir sağlık merkezi daha kazandırılıyor. Kızılcahamam Akçay mahallesinde bulunan eski sağlık ocağı, şimdiki 112 acil servis binasının alt katında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılmak üzere tadilat yapılmaya başlandı.

Kızılcahamam’da büyük bir eksiklik olan ve Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İsmail Doğan’ın girişimleri ile Kızılcahamam Devlet Hastanesi içerisinde geçtiğimiz aylarda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılmıştı.

Buradaki yerin yetersiz oluşu nedeni ile ihtiyaçlara tam anlamı ile cevap veremeyen merkez 112 acil servisin bulunduğu binanın alt katına taşınıyor. Burada ilçe merkezine yakışır modern bir diş sağlığı merkezi kısa bir süre sonra hizmete açılacak 

YORUMLAR
 • nedim    07-12-2015 19:50

  UMARIZ kanal tedavisi, dolgu tedavisi,yaşlılar için protez,3 boyutlu görüntüleme,sorunlu dişlerin çekimi gibi uzun soluklu diş tedavileri tamamen uygulanır. halkımız Ankara çilesinden kurtulur.yoksa şunu yapıyoruz bunun için Ankaraya gideceksiniz denirse havanda su dövmek olur.

 • Fatih   07-12-2015 10:00

  Çok güzel bir gelişme.Dişle ilgili tüm tedaviler olacakmı?Mesela kanal tedavisi,dolgu,diş takma v.b.Muhtemelen böyle bir merkezde olmalı.Bilgi verirseniz iyi olur.Birde ne zaman açılacak.

 • Veysel BAYRAM   05-12-2015 23:44

  Cennet Mekan Ahmet ÖZTEKİN amca hediye ettiği günden buyana diş çekiminden başka hizmet alamadığımız diş polikliniğinin hastanemiz Başhekiminin gayretleri ile sağlanan ağız ve diş sağlığı bölümüne dönüşmesi harika bir hizmet teşekkürler muhterem baştabip bey (yeni unvana alışamadım) bey.***** Cennet Mekan Ahmet ÖZTEKİN amcanın 45 yıl önce hediye ettiği gün 2000-2500 nüfusa göre 50 yataklı olan hastanemizin 45 yıl sonra ve 25 000 nüfussa göre yine 50 yataklı yerine en az 75-100 yataklı (yatak sayısı önemli isede asıl olan yatak sayısı nedeni ile ataması zorunlu olan branş uzman sayısı için) olması ve 200-300 yataklı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezli hastane önce insanlığa, sora ilçemizin sağlık turizminin ve ekonomisinin gelişmesine hizmet olacaktır dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın