Ana Sayfa  /  Spor  /  Kızılcahamam'da yüzme vakti , havuzun tadı gelmiş
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da yüzme vakti , havuzun tadı gelmiş
  • 22-11-2017
  • 1 yorum
  • 6108 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Kirmir Yarı olimpik yüzme havuzu kışa hazır sizleri bekliyor

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlence kaynağı olan yüzme havuzları, Kış ayının da şüphesiz vazgeçilmezlerinden biri olma yolunda, yazın serinlemek için gittiğimiz havuz kış aylarında ise dışarının soğuk havasını unutup rahatlamak  temiz ferah bir ortamda spor yaparak rahatlamak isteyenleri bekliyor.

Kızılcahamam Belediyesi Kirmir Yarı olimpik yüzme havuzu havaların soğuduğu şu günlerde haftada üç gün Pazartesi, Çarşamba Cuma (öğleye Kadar ) ve Cumartesi bayanlara, Salı, Perşembe, Cuma (öğleden sonra) ve Pazar günleri erkeklere tüm sıcaklığı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Birçok ilde bile bulunmayan ilçemiz için bulunmaz bir nimet olan, havuzdan yeterince maalesef  yararlanamıyoruz, 2010 yılında açılan ve açılalı 7 yıl olan havuzun yolunu bile birçoğumuz bilmiyoruz.

Sağlığımız için yüzmenin ne denli önemli olduğunu bilmeyenimiz yok, bu konuda duyarlı olan havuz sorumlusu Mecit BAL kardeşimiz havuzdan daha çok Kızılcahamamlının yararlanması ve çocuklarımızın yüzmeyi öğrenmeleri için bir çalışma başlatmış, ilçemizdeki bütün okulları gezmiş müdür ve öğretmenler ile görüşerek açmak istediği i yüzme kursları için okullara form bırakmış, sonuç gerçekten sevindirici 180 öğrencimiz yüzme kursuna katılmak için form doldurmuş, şimdi Halk Eğitim merkezi müdürlüğünün kurs açmasını bekliyor.

İlçemizde Halk Eğitim Merkezi müdürlüğünün şartlarında yüzme antrenörü bulmak zor, bu konuda gençlik spor müdürlüğümüzün antrenör konusunda olaya el atması bekleniyor.

Etiketler : Kızılcahamam'da - yüzme - vakti - - - havuzun - tadı - gelmiş -
YORUMLAR
  • emine   28-11-2017 22:53

    haftada kaç gün tam olarak anlayamadık.yarım gün mü bayanlara..öğle olmasın noolur.işten çıkıp gelelim.eğer su da normal bi sıcaklıkta olursa burası harika bir havuz

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın