Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'da Muhtarlar Günü Kutlandı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da Muhtarlar Günü Kutlandı
  • 21-10-2019
  • 0 yorum
  • 1725 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı SÜleyman ACAR'IN katıldığı tören ile muhtarlar günü kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda  çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi.

Törene; Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar,,İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Siyasi Parti ilçe Başkanları, Kamu birim müdürleri  ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Törende İlçe protokolünün çelenk koyma töreninin  ardından istiklal marşı ile devam etti.

Törende günün anlam ve önemine binaen Esenler  Mahalle Muhtarı Yusuf Karapınar konuşmasıyla  sona erdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın yapmış olduğu açıklamada; muhtarlık görevinin sevgi ve fedakarlık isteyen zor bir iş olduğunu dile getirerek, "Kızılcahamam Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluk ve önemin bilincinde hareket ediyoruz. Muhtarlarımızın talep ve görüşlerini değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl başlatmış olduğumuz çalışma ile bizler belirlenen takvim dahilinde muhtarlarımızla bir araya gelerek toplantı ve birliktelikler gerçekleştiriyoruz" dedi. Bu duygu ve düşüncelerle, demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızın bu güzel gününü tebrik ediyor, mahalli idarelerimizin göz bebeği olan muhtarlarımızı sevgi ve muhabbetle selamlıyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın