Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'da karne sevici
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da karne sevici
  • 20-01-2017
  • 0 yorum
  • 5481 okunma
2016-2017 eğitim ve öğretim yılı 1.dönemi karne sevinci öğrenciler bugün karnelerini aldı

2016-2017 Eğitim-öğretim yılı 1. dönemi tamamlandı. İlçemizde İlkokullarda 1190, Ortaokullarda 1230, Liselerde 1830 olmak üzere 4250 öğrencimiz ve 400 öğretmenimiz tatile girdiler. Bir dönemi sorunsuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bunu sağlayan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Okul ve kurumlarımızda hedeflerimizi gerçekleştirme gayreti uğrunda çalışmalar sergileyen tüm öğretmenlerimizi ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Dönem içerisinde okul içinde ve dışında göstermiş olduğu gayretlerin sonunda almış olduğunuz karneler, sizin için bir sonuç niteliğindedir. Önemli olan bu sonuçları iyi değerlendirmektir. Notları iyi olan öğrencilerimizin disiplinli çalışmalarına devam etmeleri, zayıf notları olan öğrencilerimizin ise bir plan dahilinde 2. dönemde gayret göstermesi gerekir.

Değerli Velilerimiz;

Çocuklarımızın aldığı karneler onların asla kişiliklerini yansıtmamaktadır. Notları ne olursa olsun onların iyi bir vatandaş olarak yetişmeleri sizin elinizde. Öğretmenlerimizle işbirliğini asla bırakmayalım.

Kıymetli Meslektaşlarım;

En önemli görev sizde.  Çünkü sizler geleceğimizi inşa ediyorsunuz. Öğrencilerimizi yalnız ders başarılarıyla değil, onları tüm yönleriyle değerlendirmemiz gerekir. Ülkemize yararlı, milletine bağlı nesiller yetiştirmek sizlerle gerçekleşecek. Bugüne kadar yaptığınız ve bundan sonra yapacağınız bütün gayretler için sizlere teşekkür eder, çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim.

 

İYİ TATİLLER

 

Etiketler : Kızılcahamam'da - karne - sevici - -
eta saat
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın