Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Kızılcahamam'da Başbakan seferberliği
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da Başbakan seferberliği
 • 01-01-1970
 • 13 yorum
 • 5818 okunma
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 16.istişare ve değerlendirme toplantısı için geldiği Kızılcahamam’da açılış konuşmasının ardından ilçede değişik etkinliklere katıldı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 16.istişare ve değerlendirme toplantısı için geldiği Kızılcahamam’da açılış konuşmasının ardından ilçede değişik etkinliklere katıldı.
Başbakan’ın Kızılcahamam belediye başkanlığını ziyareti öncesinde hummalı bir çalışma vardı belediye baştan aşağı gözden geçirildi, kırmızı halılar serildi, bayraklar değişti Başbakanın geçiş güzergâhı boyunca çalışmalar başbakan gelene kadar devam etti.
 
Başbakanın geçiş güzergâhı boyunca belediye işçileri her tarafı temizlerken Başbakanı’nın geçiş güzergâhı boyunca yol kenarındaki araçlarda kaldırıldı. Başbakanın Kızılcahamam’a gelecek olması bazı esnaflarında hummalı bir çalışmaya neden oldu ilçemizin yeni esnaflarından Balıkçı Mustafa’da başbakanın gelmesine kısa bir süre kala Dr. Derviş ve ekibi tarafından yapılan balık heykelini iş yerine astı.
 

Diğer yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını yapacağı Yabanabat Kültür merkezi Sultan Fatih Düğün salonunda da toplantıya hazırlık çalışmaları vardı.Başbakanlık korumaları Belediye ve düğün salonunda titiz kontroller yaptıktan sonra salon süslendi güzergah boyunca başbakanı görmek isteyen vatandaşlar balkonlarına çıkarak başbakanı bekledi.

 

YORUMLAR
 • Osman Sakin   25-10-2010 18:51

  Mübarek Olsun o zamam kardeş Sana Pişmişşse bana kotarılmış.Kızılcahammalı düşünsün.Bir sürü olumsuzluklar var.Millet BU gürühtan korkyuğu için içine atıyor. zamanı gelinde hesabını sorar.ne Adamlar şeçim kaybetti .Siz orayı tabulu Malınız falan görneyin hemen zamanı gelsin Millet Adama Tebbeti ters okutur.

 • sayın sakin   23-10-2010 23:32

  terminal binası fikri doğru senin dediğin gibi ama maalesef bitirilemedi senin başkanın sadece kaba inşaatını yaptı coşkun başkan her tarafını güzelce yapıp bugün başbakanın geleceği bir tesis haline getirdi açılışı yapılan otelden hiç bahsetme onunda fikri senin başkanından çıktı yanlış yaptı o utanacağınız yeri coşkun başkan yeniden düzenledi başbakanın gelip açacağı bir otel ve kaplıca yaptırdı insanlar kızılcahamamlıyım demeye utanır hale gelmişti coşkun başkan marka şehir yaptı artık kızılcahamama arabalar sığmıyor fazla detaya girmeyeceğim ama senin gibi kafalar yüzünden başbakan asyadan geri dönüyordu coşkun başkan başbakanımızı belediye makamına gururla onurla çıkarttı o yeter iş bilenin kılıç kuşananın genel seçimde ak parti yerel seçimde coşkun başkan sonuna kadar

 • Osman Sakin   21-10-2010 00:39

  Beylere aynen katılıyorum.ve tebriklerimi sunuyorum. Başbakan nerde Halka hitap etti burayı hangi Başkan yaptı.tabiki Adem Başkan Başak otelinin açılışını yaptı.Buratı hangi Başakan öncülük etti tabiki Adem Başkan Başbakanın yüzde 98 inin bitirdik dediği TOKİ nin yapılmasına öncülük yapan kim tabiki Adem Başkan Bu Başkana Yol için tebrik ediyorsanız.Maliyet, ne bir onu sorun kaçliralık taşı kaç misli fiata alıyor. Kerameti ne BU başkanın ne kaynak bulmş da caka sattıyor. Su Festivali yapılan İlçemizde Jetermal ısınma Bedeli Cihazlılarda yüzde 159 normalde yüzde kırk içme suyuna % 50 hatta % 100 taşımaya %50 Hamama %50 Başkanın adı ZAMBABA birde ieçimlerden önce en pahalı jeotermel enerjiyi biz demiş ne oldu.adam geçiçi aldığı işçiye vermiş Müdür yetkisini Koltuğaotururken koltuğunu çekenlerin çoluğuna çoçuğuna iş.aldığı işçilerin parasını bazen yarım bazel geçikmeli işçiler ikramiyeyi unutöuş. Festivaller 7 gün sürüyor. Hindistanlı gibi kazan Belçikalı gibi ye.Belediyede kaynakları Yağma Hasan böreüi gibi düşünülüp kullanılıyor.Hesap kitap yok.Kuetuluş AK PATİYE geçmek öylemi Başbakanı Belediyeye getirince olumu verdi haydi işinize zamanı bir gelsin de seyreyle sen yabanabadı. Coşkun Beyi Köyüne göndeririz.dinlensin biraz

 • mustafa bülbül ipek mob   20-10-2010 21:44

  kesinlikle katılıyorum bu şevket çok nankör :))) belkide uaydan falan gelmiştir

 • Aydın   20-10-2010 03:55

  Gerçekten yazdıklarınla kızılcahamamlıların duygularına tercüman olmussun. Çok doğru tespitler yapmıssın. Aslında bunun böyle olduğunu herkes biliyor. Ama bazıları malesef kişisel menfaat arayışında oldukları için ki çoğu bunu bulamadı bu da bi teşekkür sebebidir bu gerçekleri görmek istemiyorlar.

 • Mehmet Solmazcan   19-10-2010 00:55

  Şevkete katılıyorum.Adam Kinaye Sanatı ile İnce ince yasemince yaparak birilerine dokundurmuş.Başbakanı Kültü Kültür Merkezinde izledim.Dediki Bizi Sizinle konuşturmak için buratı tahsis eden Başkana teşekkür ediyorum. orda halkın arasında Eski Naşkan yani burayı yaptıran Adem Bey vardı.Teşekkürü hak eden o olmalıydı.Başbakan ertesi gün Başak Otelin açılışını yaptı.Bu Otelin yapılmasına da yine Eski Başkan Adem Bey vesile olmuştu.Gel görki maalesef O Başkan Başbakan Belediyeye girerken bir kenarda Garip bir Yurttaş olarak duruyordu.Başbakanın yüzdr 98 bitirdik dediği ve içinde 2 kış geçirilmeye hazırlana 1 sene önce biten TOKİnin öncüsü olmuştu.Hergün 15 yerde Patlak veren içme suyunu değiştirip Kanalizasyonun yüzde kırkını yapan Başkan gitmiş Bu Başkana Yolun üstünü yapmak kalmıştı.Kaldırım Taşından her tarafı döşedi.Başbakanda BU Süse kandı .Başbakan bilmiyorki eskiden Belediye Parti Belediyesş değil Halkın Belediyesi.Şimdi kadrolaşmayla .asil işci varken Belediyeye alınan geçiçi işçinimn Müdür yapıldığını sağnak gibi Halkın üstüne zamkarın yağdığını Belediyenin Bir Bakkal yönetiliyor anlayışı ile yönetildiğini.18 aydır trk araç alınmayıp daha önce zenginleştirilen araç parkı ile devanm edildiğini Başbakanım Bu 3 sene geçeçek Orası Partiden alınııp Ak Patili adayla Millete iade edilecek.Nice koçyiğitler var Partimizde yaptırın bir Anket kim çıkarsa onu koyun bakın bakalım neler oluyor.saygılar

 • ali   18-10-2010 14:51

  şevket sen ne nankörmüşsün

 • Şevket Güner   18-10-2010 01:05

  Helal olsun Coşkuna 6 ayda yaptırıverdiği Düğün Salonuna Başbakanına getirdi.6 ayda yaptırttığı Otelin açılışınada Başbakana yaptırttı. Ya Arkadaşklar Başbakanımız çok akıllı İnsan Konuşmasını ve açılışı nı yaptığı yeri kimin zamanında yapıldığını biliyor.Başkanımız Belediyede zitaret etti. ona şöye bir mesaj verdi. anlarsa o ve Halkımız. BU işler herkesin yapacağı işler Trübenlere oynama Şu Konuştuğumuz yer gibi şu açılışını yaptığımız yer gibi eserler yap Alt yapısı yapılan yerlere herkes Kaldırım taşını döşeyebilir.

 • esra   17-10-2010 23:35

  Sayın Başbakanımızın Asya tatil köyünden sonra ilk defa ilçeyi ve çeşitli yerleri ziyareti ile Türkiye gündeminde ilçemizin reklamının yapıldığı kanaatindeyim ve daha güzel olacak inşallah.. AYDIN bey ; yeni yapılan terminaldeki düğün salonunun adı YABANABAT KÜLTÜR MERKEZİ SULTAN FATİH TOPLANTI VE KÜLTÜR SARAYI 2 NOLU DÜĞÜN SALONU (üst kat) SULTAN SÜLEYMAN TOPLANTI VE KÜLTÜR SARAYI 1NOLU DÜĞÜN SALONU (alt kat)

 • yaşar   17-10-2010 23:16

  balığı görse ne olur görmese ne olur oraya adam görmeye geldi adam seni çamurcu seni durmadan çamur atıyorsun

 • Aydın   17-10-2010 22:16

  Teşekkürler sayın Coşkun Ünal.

 • ahmet   17-10-2010 20:54

  la aydın ne cinsin la

 • Aydın   17-10-2010 05:32

  Düğün gün edik aramak böyle oluyor herhal. Başbakan da balık heykeline daldı kaldı öyle uzun uzun bakıyordu.. Birincisi zaten başbakanın geldiğinde hava karanlıktı o karanlıkta balık heykelini görmesi imkansız. İkincisi yukarıda da yazılan yeni yapılan düğün salonun tam adı nedir. Bi gazeteci törende ya dedi Allah aşkına şu salonun tam adını bi söyler misin. Yabanabat mı , belediye düğün salonu mu, sultan süleyman düğün salonu mu, fatih sultan mehmet kültür merkezi mi. Bi de çıkış anında nerdeyse eziliyordu millet o da ayrı bi mevzu. Bunlar eksikliklerdi iyi olan neydi başbakanımızın ilçemize gelmesiydi. Durmak yok yola devam. Herşey Türkiye için.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın