Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'da 2017 Güreşin Enleri Ödül Töreni Yapıldı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da 2017 Güreşin Enleri Ödül Töreni Yapıldı
  • 31-12-2017
  • 0 yorum
  • 5660 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Güreş takımı tarafından düzenlenen Güreşin Enleri programı yapıldı

Kızılcahamam Güreş Aileleri tarafından düzenlenen Güreş'in Enleri ödül töreni yapıldı.
Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda düzenlenen 2017 yılı Güreş'in  Enleri programı ödül törenine, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, İlçe spor Müdürü Nahit Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Milli Takım Antrenarü İbrahim Şahin misafir takım sporcuları ve aileleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından. Açılış konuşmasını Güreş'in  Annesi Naime Gümüş yaptı. Gümüş yaptığı konuşmasında   "spora ve güreşe vermiş olduğu katkılar dolayısı ile Güreş Antrenörlerimiz,  Halil Yılmaz ve Mehmet Çetin'i 2017 yılında Güreşin Enleri olarak seçtik kendilerine teşekkür ediyoruz"  dedi. Naime Gümüş Güreş Antrenörlerine hediye takdim etti. 
Ardından konuşma yapan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Antrenörü Halil Yılmaz, Güreş takımımıza destek olan başta Belediye Başkanı Muhittin Güney'e, hocalarımıza ve güreş ailelerimize teşekkür ediyorum dedi. Yılmaz başarılı bir yıl geçirdiklerini ve güreşçiler için ödül töreni düzenlediklerini belirterek katılımcılara teşekkür etti. 
Programda konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Güreş bizim hayatımızda var, büyük bir aile olan güreş takımımıza desteklerimizi esirgemedik ve desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Halil hocamızı ve güreş camiasını başarılarından dolayı tebrik ediyor dedi. 

2017 yılını başarı yılı olarak gören Güreş aileleri düzenledikleri programda, Ülkemiz'de ve Avrupa'da ödül alan güreşçilerimiz için hazırlanan Güreş'in Enleri sunumunu yayınlayarak sahneye çağırılan güreşçilerimize protokol tarafından ödülleri ve plaketleri takdim edildi. 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın