Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Ekipleri Denitimde
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Ekipleri Denitimde
  • 13-12-2019
  • 1 yorum
  • 1896 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı Ekipler denetimlere devam ediyor.
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler Fırınlarda Ekmek Gramajı ve Hijyen Denetimi Yaptı
 
Ekmeği ve suyu ile ünlü Kızılcahamam'da vatandaşa daha güzel ve kaliteli bir hizmetin sunulabilmesi için  Zabıta Müdürlüğü ekipleri, un ve unlu mamul üretimi yapan fırınları denetledi.
 
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yapılan uygulamada, işyeri ruhsatı, çalışanların sağlık karneleri, hijyen ve ekmek gramajlarını denetledi. Denetimlerde fırınların büyük çoğunluğunun hijyen kurallarına uyduğu tespit edildi. Hijyen ve sağlık kurallarına uymayan fırınlar ise ekipler tarafından uyarıldı.
 
Belediye Başkanı Süleyman Acar, Vatandaşlarımızın sağlığı için zabıta ekiplerinin gerçekleştirdiği rutin denetimlerin aralıksız devam ettiğini vurguladı. “Belediye olarak halkımızın sağlığını önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” dedi.
 
YORUMLAR
  • Eren   13-12-2019 20:29

    Belediyenin zabıta birimine 1 sorum var. Haftasonları sabahın 9buçuğunda bu ilçede arabanın arkasına hoparlör koyup elinde mikrofonla bağıra bağıra yumurta satmak serbest mi değil mi? Serbestse ben de satacağım değilse şu an neden satılıyor?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın