Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi Çalışıyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi Çalışıyor
 • 11-07-2014
 • 29 yorum
 • 5633 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından ilçemizde başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor.
Kızılcahamam Belediyesi tarafından ilçemizde başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor.
 
Kızılcahamam Belediyesi Fen İşleri ve Bayındırlık İşlerinin takibinde olan Kızılcahamam Belediyesi çevre temizliği, yeşillendirme çalışmaları, tamirat ve tadilat işleri hızlandırıldı. 
 
İlçenin sorunlarını hızlı ve başarılı çözüm sağlayan Belediye Başkanı Muhittin Güney, İlçemizde her türlü soruna en hızlı zamanda çözüm üretip vatandaşlarımızın huzurlu, sağlıklı ve geleceği için çalışmaya devam ediyoruz.’ şeklinde konuştu.
 
Vatandaşlar ise çalışmalardan memnun olduklarını ifade ederek ; ‘Belediyemiz çalışıyor. Ne sorunumuz olursa olsun kendilerine ulaşıp rahatlıkla anlatıyoruz ve en kısa zamanda da çözüme kavuşturuluyor diyerek Başkan Güney ve ekibine teşekkürlerini dile getirdiler.
 
Yapım ve onarımına başlanan işler;
 
İsmet Paşa Mahallesine yapılan yeni Köprüde meydana gelen çökme onarılarak sağlamlaştırıldı, korkulukları yola bağlantı yapılarak beton duvar çekildi.
 
İsmet Paşa Mahallesi mevkiinde bulunan imar yollarına Parke taşı döşeme işlemine başlandı.
 
Toki bloklarından İsmetpaşa iniş yolundaki viraja bariyer döşenerek olası bir kazada önlem alınmış oldu.
 
Toki Parkı mesire alanında bakım ve onarım işleri başlatılarak otların biçilmesi, eksikliklerin tamamlanması için çalışma başlatıldı.
 
Atıl durumda olan Kızılcahamam Devlet Hastanesine çıkış merdivenlerinin bakım ve onarım işlerine başlandı.
 
Yenice Mahallesi Yeşil Çamlık sitesine çıkan Merdivenlerde genişletme çalışmasına başlandı.
 
Yenice Mahallesi Özen sitesi önünde bulunan ve kör noktada kalan oyun parkı o bölgede otopark alanına ihtiyaç olduğu için otoparka çevrildi.
 

İsmet Paşa Mahallesi mevkiinde bulunan imar yollarına Parke taşı döşeme işlemine başlandı.

 

 

Toki bloklarından İsmetpaşa iniş yolundaki viraja bariyer döşenerek olası bir kazada önlem alınmış oldu.

 

 

 

 

 


- See more at: http://www.kizilcahamam.bel.tr/?mod=haber-detay&id=9322#sthash.cGfn7nve.dpuf
YORUMLAR
 • A.ER   16-07-2014 06:39

  Seçim bazılarımızı üzdü,bazılarını güldürdü.Üzülmemizin nedeni Kızılcahamam'a bu kadar hizmet veren kişiye yapılan haksızlıktı.Gecesini gündüzünü harcadı.Kendi ifadesi ile çocuklarının büyümesini bile göremedi çalışmaktan.Sonra ne oldu;bir gecede her şey değişti.Sonra bu bakış açım yanlış mı acaba dedim.Çok mu ön yargılıyım;ne de olsa başkan seçilen kişiyi tanımıyorum diye düşündüm.Yapacağı şey seçimden sonra önceki başkana bir teşekkürdü.Bu Coşkun Başkana oy verenleri de kucaklamak,gönül almak olabilirdi.Ama iş başına geçer geçmez ilk icraatı çalışanlara gözdağı vermek oldu.Birim müdürlerini makamına çağırıp onlarla çalışamayacağını söylemek yerine(en azından kim olduklarını öğrenirdi) sanki onlar bu memleketin çocuğu değilmiş gibi muhatap alınmadı.Bunun yerine tanışma toplantısında gözdağı arasında yerlerine atanan isimler sayıldı.O güne ait video görüntüsü,resim yok,neden.Neden yapılan çok doğruysa bunlarda haber sitelerine verilmedi.Haber siteleri neden bunu haber yapmadı.Ayrıca müdür olarak atanacak o kurumları da Coşkun Başkan yaptı.Bugün o koltuklarda oturabiliyorlar ise nedeni havuzu,kreşi,jakuzileri vb yapan kişidir.Bir teşekkürü hak ediyor.Bu 5 yılda bitecek.Kanuni Sultan Süleymana kalmayan koltuk kimseye kalmaz.

 • Rıfkı   14-07-2014 23:49

  Ne çim biçmesi kardeşim. Çoşkun başkanın düzenlediği parklarda çimler, ağaçlar kurudu. Bir kova su vermeyi bile beceremediler 4 ayda. Bu böyle gitmez, kötülüğe değil iyiliğe eleştiriyoruz. Kendinize gelin.

 • kadir   14-07-2014 08:51

  toki yoluna bariyer yapılmış cok komik ya .adam o resmi oraya koymaya utanır.bisikletle birisi çarpsa bariyer diye bişey kalmaz.olası kazalar engellenecekmiş gülünç.

 • yasemin   14-07-2014 01:56

  gerçekten hayal kırıklığı ve hüsran. zaten belliydi bunların olacağı secim vaatlerinin yerine getirilmeyeceği.kızılcahamam halkım mutlu mu simdi acaba çalışan kızılcahamamı cennet köşesi yapan coskun baskanı harcadığına? şimdi çok dinleriz işte bu komik haberleri. çim biçmeyi gözümüze sokmak için haber yapıyolarsa yarın neler görürüz biz hayrolsun sonumuz

  0

  0

  • Hülya    14-07-2014 17:15

   Aslında senin gözüne 5 yılda Kızılcahamama atılan kazığı, sokmak lazım ama bu belediye böyle bir şey yapmadı. Kızılcahamamı cennet yapmış 60 milyon borç varmış, ilçede arsa bırakmamış, gelen belediye daha 3.ayını doldurmadı sabret bekle erken konuşma bence

   0

   0

 • editöre   13-07-2014 22:31

  sayın editör.burada en büyük vebal sana ait.bir bakıma kul hakkı.yıllarca insanları burada coskun ünal adına yaptığın karalamalarla yanlış yönlendirdin.onun hizmetlerini kah görmezden geldin kah başka yollarla karalama yaptın.insanların düşüncelerine müdahil oldun. yaptığın yanlı yayınlarla.şimdi vicdanınla başbaşasın.İnsanın kendi vicdanı kadar büyük hakim, iç dünyası kadar etkili bir mahkeme salonu daha yoktur.istersen yayınla istersende yayınlama.ama tek gerçek varsa oda bunu sen okuyacaksın

 • Nuran Soylu   13-07-2014 19:56

  Bir varmış bir yokmuş, 2004 den 2009 a kadar aynen ateş böceği gibi MHP sazını çalıp söyleyen oynayan bir Adem Özbekler varmış.Yani 5 yıllık ömrü MHP'li belediyeden devraldığı eskileri yamama sökükleri dikme borçlarını ödeme işe aldığı yandaşlara maaş yetiştirme ile geçirmiş. 2009 da kendi ipini kendi çekmiş. AKP'nin üst düzey Beyleri 3,5 aylık icraatınızda aynen A.Ö dönemini görüyoruz ve daha vakit erken şimdi başlayacaklar diye ümit ediyoruz. Sizde A.Ö gibi çalışsanız sefa beye dert olmaz çünkü Haluk abisi sayesinde seçim kazansada kayıp etsede nasıl olsa yine başkan yine başkan ama Sayın Muhittin Güney Başkan ve encümenleri lütfen çok ve bilinçli çalışın ve Sayın Bakan Emrullah Beyi mahcup etmeyelim

 • hasan toki   13-07-2014 19:36

  kim faydalı bir iş yaparsa ALLAHondan razıolsun fakat vatandaşı kandırmayın toki debariyel dedigin köşebent demir parktaki otları biçdiniz olduguyerde duruyor sizin temizlik anlayışınız bumu çokmerak ediyorum

 • vatandass   13-07-2014 18:26

  sız coskun baskanın yaptıklarının basında nobet tutun 5 yıl yeter haa ot bıcmeye devam khamamlıya hak bunlar bıcılen otları oy verenlere dagatsınlar beledıye fıtresı dıye ama hakkatten vızyonu cok genıs bır baskan gelmıs kımsenın aklına gelmezdı ot bıcme ısı tebrık edıyorum calısmalarından dolayı :)

 • H.Hüseyin Akbaş   13-07-2014 11:11

  Sayın Güney, Şu anki çalışma metodunuz aynen sayın S.Öztürk ve Özbeklerin bürokrat tiplemelerini ve çalışmalarını andırıyor. Zaman çok çabuk ilerliyor bir an önce partileri iktidar adayları başkan yapan proje ve finansman aramaya başla, gençlere iş bul. sayın S.Öztürk ve A.Özbekleri harcayan idareci kamburlarından kurtul veya bu kamburları asgariye düşür.

 • AKP kadrolarına minnettar bir vatandaş   13-07-2014 11:02

  AKP kadrolarına minnettar bir vatandaş olarak katıldığım yorumlar daha çok.Muhittin Başkandan Beklentim, Kızılcahamam'ı bir daha asla ve asla MHP adaylarına kaptırmamak, Kankası ve veli nimeti Bakan Emrullah İşleri veli nimeti şimdinin başbakanı ve 27 gün sonrasının Başkanına karşı mahcup etmemek için çok ve çok iyi projelerle çok ama çok çalışacağını arzu ediyor ve bekliyoruz.

 • A.ONBAŞI   13-07-2014 10:49

  A.ER yorumunu zararın neresinden dönersen kâr ata sözü ile bitirmekle çok doğru söylüyorsun. Kızılcahamam halkı ve sayın editör 5 yıl sayın coşkun Ünal ömründe bir kez kazara yakaladığı imkanı iyi değerlendirerek bir şeyhler yapar diye bekledi ammmmmmmmmmmaaaaa yaptığı bir şeyleri kimin için yaptığını görünce hemen zararın neresinden dönersek kar diyerek mühürü tekrar AKP'lilere teslim etti. İyikide etiler.

 • M.Kemal Aydoğan( Akparti Çankaya eski ilçe Başkan Yardımcısı)   13-07-2014 01:42

  Kıymetli hemşerilerim,Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Beye destek olalım.Dışarıdan gelen birisi değil,O da bizim hemşerimiz.Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gökçek'in desteğiyle Kızılcahamama çok hizmetler yapacağından emin olunuz.Bu fırsatları iyi değerlendirinizki Kızılcahamamız kazansın.Selamlarım üzerinize olsun,değerli hemşerilerimiz.

  0

  0

  • Vatandaş   14-07-2014 22:11

   ne yani eleştirmeyelim mi?doğru yapılanıda yanlış yapılanıda en iyi bu ilçede yaşayanlar görür ve bilir.bu fırsatları değerlendiriniz ki derken halktan beklenen nedir.kızılcahamamlılar melih gökçeğin kapısına çadır mı kursun. unutmayınızki halk sadece yapılan olumlu icraatlara bakar.lafa değil

   0

   0

 • Ak Çıtak   12-07-2014 18:59

  Sayın Belediye başkanımız Muhittin Güney'e ilçemiz için tasarlamış olduğum projelerden bazıları: 1-Kadirbeyin altından Karşıyaka Mahallesine gecekonduların yerine yöresel dış cephe kaplamalı sosyal donatılı toplu konut projeleri yapılarak ilçemizdeki konut sıkıntısı çözülebilir. 2-Radikal kararlar alıp, ilçemiz merkezindeki eski kamu binaları başka yere taşınıp, yıkılarak kent merkezine estetik bir alan, park alanları, vb kazandırılabilir. (Kaymakamlığın çevresindeki binalar; Öğretmenevi, ilçe jandarma,ilçe tarım vb.) 3.Çarşıdaki demirciler, hırdavatçılar, boyacılar, sanayi sitesine taşınarak mevcut dükkanlar yöresel sanat evlerine,yöresel gıda satan işletmelere çevrilebilir. (Kaldırımlarda yürünmüyor.El arabaları,kürek, balta vb malzemeler yüzünden) 4-Fizik tedavi merkezleri açılarak şifalar sular için bir pazar oluşturulabilir. 5-Yüksek okul projelerine hız verilmeli.İlçemize yeni öğrenci yurtları kazandırılmalı. 6-Yanan çöpün derhal oradan kaldırması gerekir. 7-Sokak köpekleri için bir tim kurulmalı.Bu tim sürekli çalışmalı. Köpekler toplanılarak bir barınakta muhafaza altına alınmalı. 8-Ak masa ilçemizde gereksiz.Çünkü ilçemiz küçük bir yer.Sorunu olan belediyeye gidip , ilgili kişiyle direk muhattap olmalı. 9-Toki-Kadirbey-Soğuksu arasına teleferik kurulmalı.Teleferik hem turizm, hemde tokide bulunan vatandaşların toplu taşıma amacıyla yapılacağı için ilçemize bir güzellik katar. 10-Kadirbey Cumhuriyet meydanı tarafına, deli imam caddesi tarafına dikey asansör yapılması gerekir. 11-Yeni yapılan istanbul yolu üzerindeki hamamın yanına, imamhatip öğrencilerinin yolun karşısına kazasız belasız geçebilmeleri için bir üst geçit yapılması gerekir. 12-İlçemizdeki pazarın, hafta içi bir güne alınması gerekir.Dışarıdan pazara gelen esnaflara zorluk çıkarılmaması, ilçemizdeki sebze ve meyve fiyatlarındaki tekelinde kırılmasına olanak sağlayacaktır. 13- Eskiden ilçemizde olan, kazandaki salı pazarı gibi canlı hayvan kesiminin tekrar ilçemizde faaliyete geçmesi düşünülebilir. 14-İlçemiz turizm ilçesi olmasından dolayı Küçük hamamdan Cumhuriyet meydanı arasındaki eski evler bir fon bulunularak hamamönü veya beypazarı örneğinde olduğu gibi restore edilmesi, veya yıkılarak eski evler şeklinde yeniden yapılması.Altlarına han,lokanta, yöresel satış mağazaları yapılarak , o yolunda trafiğe kapatılarak bir kültür sokağı haline getirilmesi gerekir. 15- İlçe hastanesi inşaatına bir an önce başlanılarak bir bölge hastanesi yapılması.Eski hastane binasında bir fizik tedavi merkezi yapılması, veya o bölümle ilgili yüksek okula dönüştürülmesi gerekir. 16- İlçe merkezinde park sıkıntı var. Çocuklarımızın oyun alanı yok.Hakim evinin önündeki parkın ilçemize kazandırılması gerekir.İlçe merkezindeki sıkıntılı,atıl durumdaki arsalar, sahiplerinin rızasıyla geçici parka dönüştürülebilir. SAYIN BAŞKANIM BUNLAR BENİM İÇİNDEN GEÇEN PROJELER.BU PROJELER YAPILMASI İMKANSIZ PROJELER DEĞİL.İNŞALLAH BAŞBAKAN YARDIMCIMIZIN DESTEĞİYLE ÜSTESİNDEN GELEBİLİRİZ. HAYIRLI RAMAZANLAR.

 • başkan   12-07-2014 18:42

  bir atasözünde "kırağıyı kıştan eşelemeyi işten saymayın." der.

 • ahmet bülent    12-07-2014 11:43

  çok komiksiniz ..... :)otları iyi biçin.....

 • A.ER   12-07-2014 03:54

  Attığınız bu başlıklar çok eğlenceli.İnsan çalışanı karalar ve sadece yanlı haber yaparsa böyle oluyor demekki.Bu eleştirim yazının içeriğine değilde size.Aylardır yeni belediyenin yaptığı tek şey Coşkun Başkan karalamasıydı.Beklediniz heralde birşeyler yapılsın diye.Baktınız bişey yok.Bunu haber yaptınız.Zararın neresinden dönerseniz kar.

 • alperen ÜNLÜ   12-07-2014 02:36

  ya güldürmeyin adamı, bunlar her belediyenin yaptığı sıradan rutin basit işler. yok bunlarıda yapmayın bari zahmet olmuş. ya kardeşim açtırmayın benim ağzımı oy verdik iyi işler yapacak diye bekliyoruz hayal kırıklığına uğradık. birbirinizin kuyusunu kazacağız diye uğraşmaktan belediye işlerine bakmaz oldunuz. bu işler zaten yapılıyor ve yapılacak, siz proje üretin. böyle giderseniz en büyük muhalefeti ben yapacam bekleyin görün . admin sen de yayınlamışsın bu haberi ya ne diyim sanada bi haller olmuş.

 • Vatandaş   12-07-2014 01:50

  çalışmaya bak sen.daha kızılcahamam köprüsü girişindeki eksik harfleri tamamlayamadınız.köprünün ışıklandırmasının bir bölümü yanmıyor orayı tamir edemediniz.eee ne demiştik;siz Coşkun bşkanın yaptığı eserlerin tamirini yapsanız bile sizin için büyük başarıdır.kalın selametle

  0

  0

  • mehmet emreye   12-07-2014 11:42

   mehmet emre sen çok konuşma,bilmeden konuşuyorsun neresi dökülüyor.Göster bakalım.Kör olma bak biraz coşkun başkan zamanında yapılan işlere.

   0

   0

  • mehmet emreye   12-07-2014 02:19

   senin anladığım kadarıyla büyük başkanın melih gökçekin 70 gün köprüsü vardı insanlar boğulmaktan canını zor kurtardı hemde 2 yıl içinde o eserlerede tükürebiliyormusun.tüküremezsin tabi.onlar eser nede olsa 70 günde tamamlandı.ayrıca bizde tükürelimm ama nereye.

   0

   0

  • Mehmet Emre    12-07-2014 02:07

   Ah Vatandaş Ah Şu yazdığını bir daha oku, Köprü yapılalı kaç ay oldu, o köprüye kaç lira para verildi, sadece giydirmeye 500-600 bin TL para verildi ihale bedeli böyleydi.Coşkun Başkanının yaptığı senin eser diye takdim ettiğin işler 90 günde dökülmeye başlamış senin eser anlayışın bu mu ama sizden başka bir şey beklenmez ESERMİŞ TÜKÜREYİM BÖYLE 90 GÜNDE DÖKÜLEN ESERE

   0

   0

 • vatandaş   11-07-2014 20:29

  şimdiye kadar hiçbir belediye başkanının cesaret edemediği büyük bir çaılışma ot biçme :D.ot biçmeyede çalışma deniliyorsa vayki k.hamamın haline:(

 • Ak Çıtak   11-07-2014 19:11

  Çok gülünç bir haber olmuş sayın editör.Zaten senin de bir suçun yok.Çok güvenerek, çoşkun ve ekibini karşımıza alarak, çok umutlar bağladığımız Muhittin beyi başımıza seçtik.Ak parti belediye ye gelince şöyle projeler yapılacak, böyle güzel olacak diye sağda solda çok konuştuk. Ama bir akpartili olarak hüsran içindeyim.Şu yaptığınız haberde bahsi geçen şeylere, ne yazık ki belediyemiz hizmet diyor.Bunu bir köyün muhtarı bile kendi imkanlarıyla yapar. Allahtan Kızılcahamam büyükşehire bağlandı.Günde iki sefer egoyu, halk ekmeği, asfaltı zaten büyükşehir, coşkunda gelseydi yapacaktı.Bizler büyük projeler bekliyoruz Muhittin Başkandan.Etrafını saran sonradan akpartili olduğunu söyleyen A-K-P'lilerden sıyrılması lazım.Onu oraya seçen, mücadele eden ekibi, sivil toplumları, dernekleri veya kişileri unutmaması lazım.5 yıl çabuk geçer. Büyük projeler start alması lazım.Eğitimden, kültüre,ulaşımdan,spora,park alanlarına,Kadirbeyin altından Karşıyaka Mahallesi toplu konut projelerine, gecekondudan modern yöresel giydirmeli konutlara hız vermesi lazım.Radikal kararlar alıp, ilçemizde imara girişmesi gerek.Fizik tedavi merkezleri,Yüksek okul projelerine hız vermeli.O yanan çöpü derhal oradan kaldırması gerek.Sokak köpeklerine bir çözüm bulmalı.Hani üçlü olup güçlü olacaktık.Nerde başbakan yardımcımız...

 • selami   11-07-2014 15:46

  harcadınızda iyi ettiniz coşkun başkanı ey ahali??

 • cıtak   11-07-2014 12:49

  ot biçmedemi çalışma.......

 • halit şenli   11-07-2014 12:37

  Başkan elin ayağın dert görmesin her yerde iş var belediye çalışıyor.Herkesi ve her kesimi düşünen zihnşyetiniz takdire şayandır.saygı ve sevgilerimle

 • Hüseyin   11-07-2014 12:33

  Hakikaten çalışıyor belediye. Arabaların olduğu son fotoğraf çok net anlatıyor belediyenin nasıl çalıştığını. Baksanıza Kartala sıfır araç gibi.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın