Ana Sayfa  /  Kim Kimdir  /  Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri Belli Oldu
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri Belli Oldu
 • 18-02-2014
 • 120 yorum
 • 7942 okunma
30 Mart 2014 yerel seçimlerinde seçime girecek olan siyasi partilerin Belediye meclis üyeleri belli oldu.Bugün Saat 17:00 de süre doldu.Kızılcahamam'da seçime girecek olan siyasi partiler listelerini ilçe seçim kuruluna öğle saatlerinden itibaren vermeye başladı.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde seçime girecek olan siyasi partilerin Belediye meclis üyeleri belli oldu.Bugün Saat 17:00 de süre doldu.Kızılcahamam'da seçime girecek olan siyasi partiler listelerini ilçe seçim kuruluna öğle saatlerinden itibaren vermeye başladı.

Kızılcahamam'lılar tarafından merakla beklenen listeleri yayınlıyoruz.İşte partilerin meclis üyeleri 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

Belediye Başkan Adayı

MUHİTTİN GÜNEY

1.     UĞUR KALENDER

2.     FAHRETTİN İLHAN

3.     KEMAL ÖZTÜRK 

4.     SONGÜL ERGELEN 

5.     FATİH ORAL 

6.     İBRAHİM YILDIZ 

7.     ADEM EMİN ATAKUL

8.     YUSUF ŞENGÜL

9.     DURALİ UYGUN

10.  SEFA ULUCAN

11.  DURSUN ALEMDAR

12.  BAŞARAN YILMAZ

13.  ALİ ALPAGUT

KONTENJAN 1: AHMET ARSLANOĞLU

KONTENJAN 2: MURTAZA GÜNGÖR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Belediye Başkan Adayı

COŞKUN ÜNAL

1.     İSA SEVER

2.     MURAT CAN

3.     GÜNAYDIN YÜCE

4.     HAMİS TÜFEKÇİ

5.     FERİDUN IŞIK

6.     İSA ERSİN

7.     AHMET GÜZEL

8.     ERKAN ERSİN

9.     RAFET ARSLAN

10.  YAKUP SEZEN

11.  MUSTAFA GÜRCAN

12.  ZEKERİYA KIŞLAKÇI

13.  RASİM ATEŞLİ

 

KONTENJAN 1: MUSTAFA BAŞER

KONTENJAN 2: ZEKAİ AYDINBÜYÜK BİRLİK PARTİSİ KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

SÜLEYMAN ÖZDERE

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 1. Mülayim Duman
 2. Hüseyin Fikri Karademir
 3. Fatma Taşçı
 4. Dilek Aydın
 5. Bayram Çoşkun
 6. Mehmet Ali Aydoğan
 7. Adem Karademir
 8. Kemalettin Karabulut
 9. Mehmet Ali Kuz
 10. Ersin Ünal
 11. Turgay Çakmak
 12. Evren Arslanoğlu
 13. Burhan Sözen

KONTENJAN 1: SERDAR AKBAŞ

KONTENJAN 2: Mustafa TOKLUOĞLUSAADET PARTİSİ KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

ADEM ÖZBEKLER

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

 1. Emin TAŞDELEN
 2. Fahrettin TUNCA
 3. Recep DİNÇ
 4. Zeki ERTÜRK
 5. Kadir YILMAZ
 6. Hasan COŞAR
 7. Zübeyde RÜZGAR
 8. Muzaffer COŞKUN

 

KONTENJAN 1: ALİ YAMAN

KONTENJAN 2: KADİR DEMİRTAŞ

Etiketler : Kızılcahamam - Belediye - Meclis - Üyeleri - Belli - Oldu -
YORUMLAR
 • Ayşe Şahin   22-02-2014 16:59

  Bulunmaz başkan Adem Özbekler duyduğuma göre meclis üyesi arıyormuş. aynen senin gibi bulunmaz bir başkan olduğu için meclis üyeliğinden başkan yardımcın yaptığın daha başarılı olsun diye iki katlı belediye dükkanı ile mükâfatlandırdığın ve birlikte seçim kayıp etme gibi başarıya imza attığınız Mahmut Kahveci varken başka üye aramaya şaştım kaldım inan

 • BAYIRLI Ali    22-02-2014 15:36

  MHP li kardeş oyunuverecen mi vermeyecen mi. Bırak m.can ı falan adam BİZİM COŞKUN sen ona bak

 • Veysel BAYRAM   21-02-2014 23:10

  Sözü ile değil özü ile Milli Görüş Siyasetini benimseyen kardeşlerim. Yarını yarın olacakları elbette Allah (c.c.) bilir ama Allah (c.c) insanlara da düşünüp doğruyu, adil kararı bulmaları ve görmeleri için akıl vermiştir. BU gerekçelerle. AK PARTİDEN kopacak her oy. Kur'an okuma yaşını kaldırarak Kur'an kurslarını Kur'an okumayı Hafızlık müessesini YENİDEN HAYATA GEÇİREN. Kapatılan İHO Okullarını ve İHL İlahiyatların önünü açan, Başı örtülü Kardeşlerimize TBMM genel kuruluna ve Komisyonlara, Hastanelere, Okullara Orduevlerine, girmelerinin yolunu yani MÜSLÜMANLARIN MÜSLÜMANCA YAŞAMALARININ önünü açan, TC’ni Ergenekon vb. ile illegal yandaşlarının vesayetinden ve Ergenekon vb. ile illegal yandaşlarının illegal faaliyetlerinden, İMF vesayetinden ipoteğinden tehdidinden kurtaran RTE ve AK PARTİMİZE ZARAR VERİRKEN, ***** Merve KAVAKCI KARDEŞİMİZİ Başı kapalı (MÜSLÜMAN) diye TBMM genel kurulundan kovan, üçlü koalisyonun ideolojisi için Nesrin ÜNAL kardeşimize başını açtırarak TBMM koyan. Anamazı bacımızı başı örtülü (MÜSALÜMAN) diye Hastanelere Okullara Kamu kurumlarına Ordu evlerine vb sokmayan ve özetle TC. ve İSALAMI bitirmek için siyaset yapan partilere yarayacaktır. b+c+d+ patilerinin tabanını oluşturan imanlı ihlaslı kardeşlerimizin genelde de yerelde İSLAMA MÜSLÜMANLARA TC. ne hizmet edenleri desteklemeleri dilek ve temennisi ilke.

  0

  0

  • hasan   24-02-2014 12:25

   mahmut arkadaşım bu adamın işi bu zaten dışı başka içi başka görüntüsüne saçına sakalına aldanmayın.

   0

   0

  • mahmut   23-02-2014 18:58

   veysel bayram bey ltf bölücülük yapma, senin ki olmayacak şey kamplaştırma,ayıştırma,başı açık kapalı ne farkeder hepimiz türküz müslümanız dikkat.......

   0

   0

 • Yaşlı Öğtenci   21-02-2014 22:03

  Sayın Duralı Göktaş hoca MHP yi ayakta tutmak için saçını yaşını kariyerini süpürge yaptı ama maalesef hak ettiği değeri bulamadı. Hocam Keşke akp de olsaydın.

 • akpli   21-02-2014 19:47

  bu ne yaa yeter bu akp kasıntılar dunyayı bız yarattık der gıbı bundan sonra oylar mhpyyee

 • seyit özdemir   21-02-2014 15:53

  helal sana coşkun başkan mükemmel bir liste olmuş hele kontenjandaki isimler dört dörtlük insanlar bir güvem tarafı bir çeltikçi tarafı adalet ve hizmet bu demektir

 • recep   21-02-2014 15:08

  AKP nin listesi gerçekten güzel fakat 7 den sonraki encümen adayları bence daha önlerde olmalıydı neyse genede iyi Allah yollarını açık etsin.

 • MHP Lİ   21-02-2014 14:47

  1 oyum var coşkun başk. severim ilçemizi güzelleştirdi fakat m.can encümende oy vermeyi düşünmüyorum

 • Yakını   21-02-2014 14:16

  Lütfen seçim çekişmelerinde Ali İhsan Maden in adını kullanmayın.Yakını olarak teveccühlerinize teşekkür ederim.Herkes neyin ne olduğunu zaten biliyor.Saygılarımla.

 • haydın   21-02-2014 12:48

  solcular neden mhpye geçtiler bu döneklik değilmidir

 • mülayim   20-02-2014 21:23

  hizmet hareketi yani cemaatçiler mhp yi destekleyecekmiş 2000 oyumuz var diyorlar acaba aslı varmıki

 • Hasan   20-02-2014 20:59

  MHP'nin hazırladığı listeye bakan bütün Kızılcahamamlılar hayal kırıklığı yaşamaktadır bu inkar edilemez. Bence bu listeyi hazırlamakla gerçekten siyaset yapılmış maksat hizmet olamaz. Sadece Coşkun Başkana destek hep destek ama bu listeyle Başkanın işi gerçekten çok zor görünen o ki Muhittin bey çok daha şanslı Umarım Kızılcahamam kazanır.

 • mhpliydi   20-02-2014 17:04

  valla arkadaşlar ben encümenleri pek tanımam da hani bi arkadaş coşkun başkan geleni çevirmemiş dio ya biz askerden geldiğimz zmn iş istedik gelsin yanımda otursun dedi hani bunlarıda unutmadık..

 • Ali ÜN   20-02-2014 16:49

  AKPARTİ tartışmalı liste çıkartmış olsa da MHP beni şaşırttı, tabii geçen dönem hem Tahir TAŞKIN ve BBP,CHP,DP vs. faktörleri bu dönem yok MECLİS ÜYELERİ fiyasko.

 • ismaiiil   20-02-2014 15:52

  selam bile almayan hemşericilik ruhu olmayan birini liste başı yapan mhp ve bu site editörlerini kınıyor ve bu sayfanızı, aynı başkentliler haber gibi siliyorum. alın sizin olsun mhp de akp de.

 • Hasan Aslan   20-02-2014 14:21

  öncelikle Tüm partilere seçimlerde başarılar diler.güzel bir seçim geçirmek kaybedenin hiç kimse kazananın Kızılcahamam olması dileklerim peşinen belirtip tüm partilerin 1.sırasından yedeğine lkadar ismini yazdıran her şahsa medeni cesaretlerinden dolayı tebriklerimi bir yurttaş olarak ifade etmek istiyorum.Görünen o ki bu seçimlerde 2 parti ön plan açıkacak biri şimdiki Başkan yönetiminde MHP diğeriise Cumhuriyet tarihinde bıralkın Bakan çıkartmayı Kişiliği ve karakteri ile temiz ,düzgün Beyefendi insan İlçemiz Kuşcuören köyünden Ankara Milletvekili EMRULLAH İŞLER'i Başbakan yardımcısı çıkartmış Hükümet Partisi Ak parti.ve bu iki Partinin listelerini karşılaştırdığımızda Ak Partini Listesi çok ağır basmankta olduğu alenen görülmektedir.1.sıra Uğur KALENDER bey temsil kabileyeti olan Mühendis,iyi bir Girişimci memleket sevdalısı bir Kardeşimiz.Kontenjan 1.sıra Ahmet ARSLANOĞLU bey 10 senedir İlçemize ve köylerimize Cumhuriyet tarihinin en en büyük yatırımlarını yaptıran ve aynı zamanda İl Genel Meclisi Başkanı olan bir şahşiyet.Fahrettin İLHAN bey tüm köylerin sevdiği İl Genel Meclisi üyesi olduğunda hatta olmadığında Vatandaşa yardım eden işini takip eden bir kardeşimiz.Kemal ÖZTÜRK bey Refah,Fazilet,daha sonra Ak partinin Duayenlerinden Milli Görüşcü bir Değerimiz. Faz Fatih Oral Güvem Yukarı Çanıdan İbrahim YILDIZ Çamlıdereyi temsilen bir Kardeşimiz,Yine Güvem Kasımlar köyünden İlçemiz Mal müdürlüğü şefliğinden emekli pırlanta gibi bir arkadaş mevzuatı,kanunları iyi bilen bir kardeşimiz Adem Emin ATAKUL,Engelliler Derneğini yani Sivi Toplum Kuruluşunu temsil eden emekli Karacaören Köyü eşrafından Yusuf ŞENGÜL bey,Bayanları temsilen Songül ERGELEN Hanım ve tüm diğer Meclis üyeleri ile Ak parti öne çıkmaktadır.Başkanına BİZİM COŞKUN deyip ilçemizdeki tanınmışlıka atıfta bulunan MHP maalesef 1.sıra ve Kontenjanlarına tanınmayan kişleri koymuştur.tanınan kişileride eleştirilsede yinede bizm çokuklarımızdır.aynen Ak partide eleştirilen kişiler gibi.Ben şöyle listelere baktığımda temsil kabiliyeti ve okumuş çoçuklar olduğu için Uğur KALENDER,Ahmet ARSLANOĞLU,Fahrettin İLHAN diyorum tabiki tertemiz ve pırlanta gibi Başkan adayı Mühittin GÜNEY'e yolu açık olsun diyorum.oylarımız bu ekibe helal olsun.saygılar

 • ali   20-02-2014 12:46

  bu haberi okuyanlar beğenirlerse burdan editörlerimiz aracılığı ile sayın belediye başkanımıza bir arzımız olacak ne kadar çok kişi beğenir ise katılıyor demektir şimdi şöyle ki Biz KBRT yi çok özledik yıllar önce yayınlanan Köylerimiz Köylülerimiz programlarını geçmişten günümüze programlarını çok özledik bir çoğu artık bu kişilerin ebedi aleme göç etti. Sayın başkanımızdan arzımız tekrak kızılcahamam halkına KBRT yi kazandırabilir mi. Bu programları çok özledik. Birçoğu aramızdan ayrılan insanları çok özledik. 106 köyümüzün hepsine gidilmiş yaşlılarla röportajlar yapılmıştı ve onlar şu anda aramızda değiller. Sizler de talep eder katılırsanız başkanımızdan bu konuda yardım istiyoruz.

 • misafir   20-02-2014 09:13

  Ak parti 1. ve 3. sıra yanık özbekler . Bu durumda Yanık özbeklerin oyu nasıl çıkacak merak ediyorum.

 • kedii   19-02-2014 22:43

  serdar başkan liste tam bir mozaik olmuş söz oyum bbp ye bu dönem

  0

  0

  • Federal   21-02-2014 01:34

   ben cemaatci felan değilim muhittin güney coşkun ünal arasında geçer..oyu verdiğin parti kazanmalı ak parti gibi

   0

   0

  • isa    20-02-2014 15:57

   oy hiç boşa gitmez onurlu bir duruş her şeye bedel federal sendemi cemaatçisin

   0

   0

  • Federal   20-02-2014 03:48

   olmayacak duaya amin demek göz göregöre sen bbp ne zamn iktidar olduğunu gördün yazık oyun boşa gidecek

   0

   0

 • mhp li ahmet   19-02-2014 22:05

  mhp solcuları ve bazı işe yaramazları listesine aldığı için oy moy yok size.oyum akp ye

  0

  0

  • cevahir   20-02-2014 21:27

   sen nasıl encümen istiyordun söyle acaba seni almadılar diyemi oy vermiyorsun mhp kılıklı ver oyunu boz oyunu başkan adem özbekler dürüst adam oyunu ona ver nabaldan kurtul

   0

   0

 • misafir   19-02-2014 20:40

  coşkun farkı adam işi biliyor şimdiden hayırlı olsun

 • selahattin    19-02-2014 19:59

  Gölgeler düşüyor memleketimin üstüne Okyanuslardan karanlıklar süzülüyor Kahpece tuzaklar kuruluyor Dillerden dua değil, beddualar yükseliyor Anadolu’m yanıyor Küffar la kol kola girmiş bir MUHTEREM Okyanuslardan memleketime ateş saçıyor Şimdi dalgalansın denizler Kudursun sevinsin memleketimde gözü olan piçler Dün KAN döktü ecdadım On yedisindeydi Mehmedim Ahmedim KAN benim bayrağım ey MUHTEREM Ya senin ya senin kanın ne eyy MUHTEREM Sana çok söylenecek var MUHTEREM LAKİN ! Hicabından lal olur bu dilim Muhsin ATAMIN öğüdüdür Kin gütmez gönlüm beddua etmez

  0

  0

  • selahattine    20-02-2014 16:00

   yazan eller dert görmesin gardaş kımsın bilmem lakinn muhterem dediğin okyanus dediğin anlamlı kızılcaham da anlar inşallah.

   0

   0

 • Musa    19-02-2014 19:18

  kızılcahamamlı olarak akp ile gurur duydum kadro gerçekten çok güzel hazırlanmış tüm adayların allah yolunu açık etsin murtaza güngör de doğru verilmiş bir karar allah hepinizin yardımcısı olsun.

 • ben   19-02-2014 19:13

  yorumları yayınla editör efendi

 • serkan   19-02-2014 18:22

  gerçekten ben böyle bir liste görmedim mhp gerçekten şaşırmış galiba başkan sirkelenmesi lazım kaybetmekmı amacı anlamadım bu kadar güzellikler yapan bir başkana bu liste hiç yakışmamiş bence çok oy kaybedecek başkan kızılcahamam için bunu yapma lısteyı degıstır baskan çok insan var yaşını almıs mevkı makam sahibi bırz daha düşünsün bence butun solcular orda olmaz bız mhp istiyoruz oda olmadı coskun baskanı ıstıyoruz oda bız kızılcahamam lıları istıyorsa kızılcahamam sevdalısıysa lıste degısmesı lazım ıyı düsün baskan cok tepkı var

  0

  0

  • mehmet.b   20-02-2014 21:25

   kızılcahamam sevdalısıyız diye gezen kişiler ak partinin karşısına aday çıkması bile yanlış,ne sevdasından bahsediyorsun sen.

   0

   0

 • muttalip   19-02-2014 16:05

  memleketi düşünen varsa akp de toplanır, bakınn diğerlerine şu memlekete bir çivi çakmışlarmı bir eserlerini göstersinler,

 • mehmet   19-02-2014 15:17

  akp ıle mhpnın en kotu lıstesınde temız durust baskanımız adem baskan yolun acık olsun

 • seyit özdemir   19-02-2014 15:04

  coşkun başkanı tebrik ederim gerçekten liste mükemmel olmuş hepsi halk adamı hele kontenjanda zekai aydın gibibirinsan varki hemşerisi için canını verecek bir kişiliğe sahip yürü be coşkun başkan kim tutacakmış seni

 • zehra   19-02-2014 12:31

  1.sıradaki kişi ile hiç bir ilişkim yok.Kötü veya iyi hiç bir münasebetim yok.Fakat tayyip hayranıyım.Tayyip olsa 1 .kişiyi listeye almayı bırak onu kızılcahamama bile almazdı..Fakat bizler vefakar insanlarız,herkes Tayyibi arkadan vursa biz o nun yanında olmaya devam edeceğiz.

 • Ülkücü Mahmut   19-02-2014 12:03

  Ali İhsan Madenin listeye girmemesi normal.Birilerine yalakalık yapmayıp dik duran adamlar bu devirde geri planda tutulurlar.Ülkücü Alihsan abimizde dosdoğru bir adam.Ben ülkücülüğü Alihsan maden başkandan öğrendim ve Coşkun Ünala verilecek oyum yok benim.

  0

  0

  • mhp   20-02-2014 15:46

   il genel meclis üyesi olacak heralde.

   0

   0

 • Hatice   19-02-2014 11:40

  mhp bitti,çırpınış içinde

 • ismaiiil   19-02-2014 11:25

  bak ben diyim de mhp nin listesindeki bazı şahıslar Allahın selamını bile almıyorlardı. Hemşericilik yapmayı bilmeyen adamı liste başı yaparsan "kaybedersin coşkun" demedi deme. beyhan başkanda ekibi nedeniyle kabul görmedi.

 • Şahin ARAÇ   19-02-2014 10:58

  Kızılcahamamlı Hemşerilerim Ben Güvem Nahiyesi Hıdırlar Köyünden, Bir hemşeriniz olarak Bütün Partilerin listelerindeki isimlerden tanıdığım kadarıyla içlerinde MHP Kontejan adayı çok değerli Dürüst,Gariban Bobası ağbeyimiz Mustafa BAŞAR Kızılcahamamlı Hemşerilerimiz içn, Gencler için Çok büyük bir şans Ona sahip çıkalım İNŞALLAH en kısa zamanda millet vekili Bakan olarak görürüz. Coşkun Başkan Helal olsun sana nereden buldun Mustafa beyi KIZILCAHAMAMA HAYIRLI OLSUN.

 • alone wolf    19-02-2014 10:27

  gittim oyana bu yana bakmadılar yine bana oylar coşkun ünala on numara kişilik şahsiyet Allah seni başımızdan eksik etmesin başkanım

 • Vatandaş   19-02-2014 10:26

  Bu Mhp liler adam harcamayı severler.Seçimlerden sonra görecem bunları.

 • Hakan   19-02-2014 10:21

  Murat Can gibi gereksiz Günaydın gibi solcu adamlar varken kesinlikle bunlara oy vermem.Giderim Akp ye oyumu veririm daha iyi.Enazından Muhittin Güney hiç yıpranmamış temiz bir adam.Feridun Işıkın yerine olsam Mhp listesinden çekilirim.Kendini yıprattığıyla kalır.

  0

  0

  • vatandaş   21-02-2014 09:54

   hepimiz bu coğrafyada yaşıyoruz. sağcı solcu diye bişey kalmadı mhp. nin adayları adam gibi adam

   0

   0

 • zeynep   19-02-2014 10:09

  coşkun abimiz sen rahat ol senden başkası oturamaz o koltuğa.sana kadar çalışan olmadı bu şekilde.kapına gelipte geri çevirdiğin biri varmı acaba.seni çooook seviyoruz.herkesin sorununa çözüm bulan çok değerli abimizsin.coşkun başkandan başka kimse gelmesin yazık olur herkese....

 • halim   19-02-2014 09:52

  öncelikle s.a. iki tarafada hayırlı uğurlu olsun. mhpde muratcan akpde hamza olmaması işi eşitler. bence mhp feridun ışığı encümen koymuş AKP de müdürümüz Mehmet İpek ile yola devam deseydi 1.sıradan hem ipekler oy verirdi hemde bütün encümenlere fark atardı Cenabı ALLAH hayırlısını hizmet edeni versin ben hamza bey için oy vermem akpye hayırlı olsun.

 • cemiyet insanı   19-02-2014 09:44

  pc açrım haberi okudum akpde ahmt arslan. uğur kalen. kemal öztürk iyi maşallahn coşkun baş.işi kolay dedim ne görüyüm m.can 2.sıra başkan kaybetti akpye hayırlı olsun

 • Ormancı   19-02-2014 07:55

  bunlar şebeke,şirket ne ali ihsan maden nede fırıncı mustafa listeye girer,oyunu kuralına göre oynarlar,daha bunu anlayamadınızmı ilçe halkı uyanın

 • sade vatandaş   19-02-2014 07:49

  akp ve mhp listelerinin ikisi de olumsuz.ugur bey listede olmaması lazım.murat bey de diger listede alt sıralarda olabilirdi.ibrahim bey ve fatih bey de alt sıralarda olmalıydı..

  0

  0

  • MİSAFİR   21-02-2014 09:26

   Listelere yaparken keşke sana sorsalardı. ayıp etmişler

   0

   0

 • hasan   19-02-2014 04:10

  listedeki bazı kişileri görünce hiç gülecem yoktu acayip güldüm ha evini yönetemeyenler ilçeyi yönetecek.

 • federal   19-02-2014 01:08

  kızılcahamamda zenginleri toplamış başta uğur kalender.. sonra kemal öztürk sonra tüpçü gelio hayırlı olsun ama selam veren kişiler değil bunlar yazık olmuş... mustafa abi yayınlarsan sevinirm bu yorumu

 • hobit   19-02-2014 00:59

  mhp nin listesine cok güldüm gercekten bu arada eski meclis üyelerini coskun ünal kılıçtan geçirmiş hepside chp destekleyeceklermiş diye duydudm (gerçi chp yi kim desdeklerse desdeklesin secim kazanamz ) sadece zarar vermiş coskun ünal secimi kaybetmiştir akp ye hediye etmiştir.

 • ASLAN   19-02-2014 00:50

  AKP nin listesi MHP nin listesinden on kat daha güçlü bir liste herşeyden önce kızılcahamam ve kızılcahamamlıya faydası olacak insanları seçmek lazım... AK partinin 1. sıra adayı olan ugur kalender'e laf atanlara sesleniyorum ne kötülüğünü gördünüz kardeşim... bu insan ANFA genel müdürünün yakın akrabasıdır ve kızılcahamamlı gençlere özel güvenlik işinde çok faydası olmuştur, yılmaz ÖZBEK vb. insanların büyük katkısıyla tabi...işinde başarılıdır çalacak çırpacak biri değildir... şimbi bu ilçede ve ankarada çalışan 500-600 güvenlik görevlisine ve ailelerine yardımcı olmuştur kötü biri değildir bilmeyen boş konuşur... ahmet ARSLANOĞLU yıllarca köylü için mucadele etmiştir... kemal ÖZTÜRK dürüst biridir yalanı olmaz dobradır ki kendi işinde başarılı bir insandır paraya tamah etmez... mhp de nerde ali ihsan maden yıllarca emek verdi mezarda mı yetki verilecek kendisine yaşar yıldırımın kardeşi erdoğan abi nerde tahir başkan neden görünmüyor sorgulayın bakalım... liste neden basit mevcut baskan tekrar seçilirse tamamen hükmü altına girecek insanlarla doldurmuş listeyi... AKP de herkes dişli herkes iş yapar başkan yanlış yapınca dur başkan bu konuda hatalısın diyecek çok adam var... MHP listesinde saltanat var başkan ne derse doğrudur mu diyecekler yanlışına kaç kişi karşı çıkabilir... mantıklı düşünelim büyükşehire bağlandık topragımızdan çömlek olmaz demeyin büyükşehirde lafı geçecek insanları seçelim ki ilçemiz kalkınsın... Rabbim cümlemize hayırlı olanı nasip etsin..

  0

  0

  • misafir   21-02-2014 09:30

   İlk defa doğru düzgün bir yorum yapılmış.

   0

   0

 • mustafa   19-02-2014 00:46

  mhp nin geçen dönemki listesi nerde şimdiki listesi nerde iki tane chpli yazmış bide murat can iyi bir intihar olmuş.cevat yüce hasan bakkal tahir başkan mustafa keleş ve daha niceleri olmadan işi baya zor . chplilerle alır seçimi belkide

 • serap kalender   19-02-2014 00:40

  ne yapmış ugur temiz bir iş adamı ne olmuş kemal özbeklere o,da bir iş adamı sen,mi geleceksin tabi bunlar gelecek...oh olsun..

  0

  0

  • özbeklerli    20-02-2014 12:59

   meyve veren ağacı taşlarlar duymazdan gelin mümkünse:)

   0

   0

  • bir kimse   19-02-2014 19:12

   Hiç kimse yoğurdum ekşi demez demizligi neyle ölçüyorsuunuzzz ama bunlar müstaaak cemaat akpyi bitirme derdinde burdaki teşkilatta fetullahçıları işbaşına getirme gülesim varrrr

   0

   0

  • ercan    19-02-2014 18:38

   dogru cok temız bır ıs adamı sız onu benım kulhıma anlatın tanımıyan bunu yazar ıyı tanıyana sorun bırde ne oldugunu anlatsın bır defe baskan adayıyıdı sımdı ıse utanmadan tutmus meclıs uyusı oluyor basıt ınsan

   0

   0

 • necip   19-02-2014 00:38

  ister inanın ister inanmayın seçim bitti akp hem tanınmamış bir adayla hemde bir aşiret gibi partiye yapışmış insanlarla doldu çoşkun yine adem özbeklerle yarışır o degil melih gökçek,te gitti gümbürtüye kızılcahamamdan vay canına..

 • salim    19-02-2014 00:37

  mhp bu listeyle nereye gider ancak köy sandığına.chpli iki kişi mhp de ne arıyor.üstüne bide murat can afiyet olsun.akp bu gidişle ampülleri yakar açık ara

 • ülkü   18-02-2014 23:45

  alihsan magden coskun ünal seni koşturdu koşturdu ona buna laf tasıttırdı ama bak listeye bile alma gereği duymadı.. ortada kaldın çok üzüldüm

  0

  0

  • vatandaşş   19-02-2014 10:22

   ne destek verecek destek değil 5 yıllık süreçte ali ihsan maden her yerde konusarak köstek olmuştur başkana

   0

   0

  • Mustafa   19-02-2014 10:13

   Coşkun Ünal havayı alınca görür adam gibi adamı neden harcadım diye kafasını taşlara vurur.YANDAŞLARIYLA seçimi kazansın Coşkun

   0

   0

 • yabanabatlı   18-02-2014 22:53

  ali ihsan maden nerde ey mhp? mustafa keleş nerde ?

  0

  0

  • Kızılcahamamlı   20-02-2014 09:48

   Editör neden yorumları seçipte yayınlıyorsun,çok yanlış.Kendisiylede görüştüm,Ali İhsan Maden hiçbiryere geçmedi,hiçbir partidede üyeliği yoktur.O birilerinin adamı değil gönüllerin adamıdır.

   0

   0

  • Celal   19-02-2014 19:22

   Ali ihsan Maden adam gibi adamdır.Hiçbir yere geçtiği yok.kendinizle karıştırmayın.Ama tahminim kesinlikle bunların yanında yer almaz.

   0

   0

  • Bir dost   19-02-2014 10:11

   Ali İhsan Maden hiçbir yere geçmedi ve dimdik ayakta.Daha dün beraberdik.Çeşitli yerlerden teklifler geldiği halde kabul etmedi.Bu söylentileri çıkaranlar neresinden çıkarıyorlar acaba.

   0

   0

  • forza   19-02-2014 01:00

   alihsan maden ortada kaldı saadete gecmiş , mustafa keleş ise ekmeğime bakarım demiş.

   0

   0

 • muhammed   18-02-2014 22:36

  akp liste üzerinde acilen değişiklik yapmanız menfaatinizedir kardeşlerim ,yanlışlardan dönün seçim ve zafer sizinledir.

 • ülküm   18-02-2014 22:20

  MHP Aliihsan MADEN gibi bi abimizi üküdaşımızı harcadınızya hiç bişey demiyorum

  0

  0

  • MİSAFİR   20-02-2014 15:23

   Ali İhsan Maden sen neymiş sin be abi........

   0

   0

  • ülkücü   19-02-2014 19:24

   yok kardeş bence mhp liler kendilerini harcadı.

   0

   0

  • Halit   19-02-2014 10:08

   Sonuna kadar haklısın.Ama bunlar yalakaseverler.Eğilip bükülmeyen mert adamları peksevmezler.Ali İhsan başkan gönüllerin adamı.

   0

   0

 • kamil   18-02-2014 22:15

  teker teker gelmeyyyinnn, hepiniz birleşin öğle gelin,chp,mhp,dsp,ydp,ıdp..yetmedi bide paralel devlet....hepinizin gücü tayyibime yetmez alemallah,onun arkasında dualar var...yalnız 1 .sıra kimseyi memnun etmeyecek. bu da siyasetin kötü yönü...insan arkasını dönebileceği dost ister...

 • tarafsız    18-02-2014 21:46

  mhp listesi çok basit akp ninki daha iddaalı görünüyor chp den süpriz isimler geçiyor çok çekişmeli olacak bu seçim Allah herkese kolaylık versin

 • çıtakk   18-02-2014 21:41

  yıllardr ilçemizde etkin olarak çalışan yakup sezen daha önde olmalıydı encümen için iyi seçim olmuş kızılcahamamı köyleriyle birlikte bilen gezen biri en azından.

 • vatandaş   18-02-2014 21:40

  mhp nin tek handigabı murat can 2.sıra pek olmamış ama encümenlerin hepsini kıyaslrsak akp nın çok üzerindeler fahrettin ilhan n hakkı 1. sıraydı

 • cevahir   18-02-2014 21:25

  akpartinin encümen adaylarından bazıları belediye başkan aday adaylarıydı çok ucuza gittiler

 • KIZILCAHAMAMLI   18-02-2014 21:10

  OBJEKTİF ANALİZ: 1.AKP'de kendisi meclis üyesi adayı, damat teşkilat başkanı, amca oğlu yönetimde üye...Kamuoyunda bir ailenin partiye egemenliği algısının olumsuzluğu dikkate alınmamış.Bunun dışında normal karşılanabilecek bir liste denilebilir. 2.MHP geçen dönemdeki meclis üyeleriyle neredeyse sosyal-siyasal yelpazenin tamamına yakınını kuşatmışken, bu dönemde aday listesini %90 MHP'lileştirmekle kamuoyunda adeta "Parti tabanımın oyu bana yeter. Diğer partililerin oylarına ihtiyacım yok." gibi bir algı oluşmasının kaçınılmaz olduğunu göz önünde bulundurmamış. Medenice ve centilmence bir seçim yarışı olması dileğimizdir.

 • Hasan K.   18-02-2014 21:10

  Ali ihsan Maden başkanı listeye almamalarına bir Akp li olarak sevindim.Öyle güvenilir,dürüst sevilen bir adamı listeye almamak intihar olmuş Mhp açısından.Gerçi içeriğini bilmiyoruz belkide bazı yaramaz isimleri görünce kendiside listeye girmemiş olabilir.

  0

  0

  • Vatandaş   20-02-2014 09:52

   ülkü sen kimsen senden 10 kat fazla oy potansiyeli vardır.kızılcahamamda herkes tanır Aliihsan başkanı.bırak birilerine yalakalık yapmayı.

   0

   0

  • rasim   19-02-2014 22:02

   aliihsan maden adamın hası gönüldostu bir adam sen nesin belliki şaklabansın ülkü kodadlı.

   0

   0

  • Arif   19-02-2014 19:32

   Ülkü belliki sende coşkunun maaşlı adamlarındansın.Aliihsan maden in elinden çok mhp li geçmiştir ama onların bazıları farkında değillerdir.ben o başkanken ocaklarda çok faydasını gördüm.gönüllerin başkanı o.ne çok sevildiğide belli oluyor zaten. not.editör lütfen yayınlayın

   0

   0

  • ülkü   19-02-2014 12:47

   alihsan maden baskan kim ? nerenin baskanı ? alihsan abi kocaman adamsın kendi kendine yprum yazıyorsun ne oy potansiyelin var da listeye gireceksin merak ettim ?

   0

   0

 • yorgun   18-02-2014 20:40

  Bence Akp uğur kalenderi 1. sıraya koymakla avantaşlı olduğu köylerde avantaş kaybetmiş ayrıca çoluk çocukla ve ve kadın kollarında 2 gün görünen bayanla falan belediye idare edilmez dernek yönetmeyecekciniz metropol ilçe artık k.hamam mhp ise güvem ve çeltikçi bölgesinden adayları tam isabet oy anlamında bakalım kim gülecek yanlız üzülecek şimdiden belli masum garip halk..

  0

  0

  • Avantaş   21-02-2014 09:35

   Avantaş değil Avantaj

   0

   0

 • Metin   18-02-2014 20:16

  Mhp liyim ama daha düzgün liste olduğu için oylar Akp ye.Coşkun çok yıprandı.Akp nin listesi daha iyi.Ahmet Arslanoğlununda kontenjanda olması çok büyük bir avantaj.

 • vatandaş   18-02-2014 19:50

  günaydın yüce chp'li değil miydi?şaşırdım doğrusu sonuçta herşey oluyor siyaset :)

  0

  0

  • çeltikçili   20-02-2014 00:45

   Mevzu bahis memleketse gerisi teferruattır sağcı solcu fark etmez Allah utandırmasın Allah'ın izni ile kazanacağız.

   0

   0

  • çeltikçili murat   19-02-2014 20:52

   seçimin sagı solu olmaz demirel ne demiş dün dündür bugün bugündür ALLAH utandırmasın hayırlıysa olur inşallah

   0

   0

  • sedat   19-02-2014 18:42

   günaydını kızılcahamam sevmez suratsızlıgından nasıl oluyorsa mhp bunu sevıyor yok gercekten mhp kaybetmek ıcın yapıyor eskı encumenler bundan daha ıyıydı

   0

   0

 • chp'li   18-02-2014 19:42

  chp nerde?varsa bile ayrıntılı gösterir misiniz?(mhp akp)gibi

 • ali   18-02-2014 19:04

  bbp partisinin ve chp nin adayları niye yok

 • Abdullah   18-02-2014 18:38

  Akp belediyeyi kesin alır,köylerdede açıkara öndeler.Mhp nin anca bu kadar kötü bir listesi olabilir.Mhp de solcu bile var.Birde M.Can ikinci sıraya koymuşlar seçim kaybetmek için.

  0

  0

  • musti   20-02-2014 11:34

   mhp işi bırakmış mansuru chp den daha çok destekliyor.bu listeyle mhp nin işi çok zor.akparti kızılcahamam teşkilatı şu kibirli görüntüyü,bir bıraksa muhittin güney başkan

   0

   0

  • sevım   19-02-2014 18:44

   akp zorlardı baskanı ama baskan bunu fırsat vermedı lıse temız baksan bı güüyorum gercekten

   0

   0

  • haşim   19-02-2014 09:48

   necip gardaşım kızılcahamamı bilmemde sen nası MHPlisin ki ankarada mansuru destekliyorsun ankaranın başkanı var elhamdülillah....

   0

   0

  • necip   18-02-2014 22:23

   abdullah kardeşim sen rahat ol mhp köylerde bu listeyle fark atar sen merak etme bizim çoşkun yine başkan allahın izniyle kızılcahamam çoşkun ankara mansur.....

   0

   0

  • Fatih   18-02-2014 20:18

   Çok haklısın kardeş.Mhp nin işi bitmiş.

   0

   0

 • çıtak   18-02-2014 18:31

  hamza kardeşimizi yine harcamışlar

 • alim   18-02-2014 18:10

  Ula mhp bu listeylemi kazanacak yuh,alırsınız siz

 • Mustafa   18-02-2014 18:06

  Ak Parti listesinde Yusuf şengül'e haksızlık yapmışlar,hemen düzeltseler iyi olur .

 • ahmet   18-02-2014 17:33

  İki tarafa fa başarılar hepsi değerli insanlar.Gönlümüz Coşkun Başkandan yana.Yolu açık olsun.Değişimden Gelişime Kızılcahamam

 • Ayse Sözem   18-02-2014 17:25

  Eyvah. Uğur Kalender Kemal Öztürk Ahmet Aslanoğlu Ak Partinin ilk sıralarından İl Genel Meclisi üyeliğini garantilemişler. Ak Parti Belediyeyi kayıp etmiş umurlarında mı ki

 • Arzu Şirin    18-02-2014 17:24

  Coşkun Ünal akıllıca bir liste ile yine yaptı yapacağını.

  0

  0

  • erdal   19-02-2014 18:47

   dogru yptı yapacagını bıtırdı nerde bos ınsan var mhp de nasıl olacak

   0

   0

  • Yakup K.   19-02-2014 12:35

   Bumu akıllı liste.sonunu hazırlamış mhp

   0

   0

 • İşaallah Maşallah   18-02-2014 17:19

  İlçe Başkanı İstifa etmiş. Bunu görerek SKM Başkanı İdealist İnsan Yılmaz Özbek bu meşhur Kızılcahamam siyasetini gör ve yapabileceğin bir iyilik varsa Allah için Tayyip için Vatan için yapıver . Onuuuuuuurrrrrrrrr neredesin. Kemal Öztürkün Hep perde arkasında ama ipleri elinde tutarak yıllarca sülalesine iş bulmadan başka bir iş yapmadı. Başkan adayı olamayınca sırra kadem basan Uğur Kalender Laf söylemekten aciz veya orta halli insanlara söz söylemeyecek kadar kibirli 10 sene önce yaptığı sözleşmeyi bile takip edemeyen , aday olamayınca Coşkun Ünalı başkan yapan Ahmet Aslanoğlu Ak Partili Belediye Başkanı Adem Özbeklere para tahsis etmeyerek Ak Partiye seçim kayıp ettiren. Coşkun Ünala paraları akıtarak prestij kazandıran bu isimlerle Ak Partiye kaç oy kazandıracağını sanıyorsunuz.. Onuuuuuuurrrrrrrrr neredesin.

 • mehmet.b   18-02-2014 17:17

  ak partinin listesi mhpden iyi bence başarılı bir seçim olmuş tebrik ederim ak partiyi.oyum ak partiye hem aday olarak hemde meclis üyeleri açısından daha aktif bir grup.emrullah beyi gözardı etmemek lazım.

 • ahmet   18-02-2014 17:14

  inş hayırlısı olsun k.hamam için mhp.nin adayları kuvvetli sıralama iyi ama akp.nin 1.ve 2.ci yer değişmesi iyi olurdu uğur kalenderin hakkı 3,cü sıra Coskun beye hayırlı olsun

  0

  0

  • Rahmi   18-02-2014 20:22

   Coşkun bey neye uğradığını bilemeyecek bu seçimlerde hezimete uğrayacak ekibiyle.Ayrıca Mhp li bir ekip bilgisayar bilgisayar gezip buradaki yorumları eksiliyormuş.Bilginiz olsun.

   0

   0

 • vatandaşş   18-02-2014 17:04

  iki partimi var k.hamamda bbp ve saadet partisinin chp nın encumenı yokmu

 • seçmen   18-02-2014 16:32

  akp 1. sıradan kaybetti bile seçimi.mhpnin listesi yine çok sağlam. hayırlı olsun

  0

  0

  • özbeklerli   20-02-2014 13:02

   amcasına kurban ol sen her kimsen biz köylümüzden memnunuz bi çivi çakmayanlar bi çeşme yaptırmayanlar burda atıp tutmayın mümkünse.

   0

   0

  • mülayim   18-02-2014 21:10

   amcasıda 1994 de belediye bşk adayı olmuştu anaptan anaplılar bile oy vermemişti

   0

   0

  • ali    18-02-2014 20:44

   hadi lan neresi saglam

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın