Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'a Balgat diş merkezi açıldı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'a Balgat diş merkezi açıldı
  • 16-01-2016
  • 1 yorum
  • 5619 okunma
Kızılcahamam ağız ve diş sağlığı merkezi yapılan törenle hizmete açıldı

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından kurulan Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği’nin açılışı yapıldı.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılışına Bölge Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İŞLER, Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. Halil İbrahim YAKUT,  Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail DOĞAN, Hastane Müdürü Hüseyin TEKİN, Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Gülay KAYAÇETİN, Yenimahalle, Polatlı ve Kazan Devlet Hastaneleri Başhekimleri ve Müdürleri ile İlçe Protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından Kızılcahamam Semt polikliniği hizmete açıldı.Dört diş hekiminin aynı anda hizmet vereceği diş polikliniğinde ağız sağlığı ile ilgili her türlü işlem yapılacak. Sağlık alanında Kızılcahamam’ın en büyük problemlerinden bir tanesi böylelikle çözülmüş oldu. 

YORUMLAR
  • kızılcahamamlı   20-01-2016 09:33

    böyle gelişmeler kulaga hoş gelir,umarım tabeladan ibaret degildir..kanal yapılmıyor,protez yapılmıyor,röngen yok denirse...shovda öteye gitmez takip edelim ve görelim sonra takdir edelim...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın