Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam 10.Türkçe Olimpiyatlarına hazır
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam 10.Türkçe Olimpiyatlarına hazır
  • 06-03-2012
  • 1 yorum
  • 5492 okunma
Kızılcahamam 10.Türkçe olmpiyatlarına hazırlanıyor, her yıl ilçemizde olan etkinlikler illere kaysada bu yıl olimpiyat çocukları elemeler için yarın Kızılcahamam Asya termal tesislerine giriş yapacak.

Kızılcahamam 10.Türkçe olmpiyatlarına hazırlanıyor, her yıl ilçemizde olan etkinlikler illere kaysada bu yıl olimpiyat çocukları elemeler için 04 Haziran 2012 Pazartesi (yarın)  Kızılcahamam Asya termal tesislerine giriş yapacak.

Asya Termal tesisleri 10. Türkçe olimpiyatlarına geçtiğimiz yıllara göre daha kapsamlı bir şekilde hazırlandı.Asya termal Tatil Köyü Perihan Erdoğan İlköğretim Okulundan itibaren başlayarak yol kenarları ve otel içerisi Türkçe Olimpiyat bayrakları ile süslendi.

Ankara ve Türkiyenin birçok bölgesinde  Türkçe olimpiyatlarının Bayrak ve falamaları ile reklam panoları süslenirken Kızılcahamam belediyesinin şehir merkezinde ve reklam panolarında olimpiyatla ilgili hiçbir görselin olmayışı kızılcahamamlıların dikkatini çekerken.

10. Türkçe olimpiyatların 14 Haziran’a kadar sürecek etkinliğe, 135 ülkeden 1500 öğrenci katılıyor. İstanbul ve Ankara olmak üzere 41 kentte 10’uncu yıla özel, gösteri ve performanslar düzenlenecek.

 

 

 

YORUMLAR
  • ismail    04-06-2012 09:04

    harika bir ses selda bagcan dinler gibi

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın